28.Akce Hueco Mundo

13. srpna 2011 v 11:42 | RossaLie |  Můj druhý svět I.
Běžíme gargantou vstříct Hueco Mundu. Zaraki, Byakuya, Kurotsuchi a Unohana běží ve předu a já s Nemu a Isane běžíme za nimi.
,,Um, Kuchiki-Taichou, nebude Vám vadit, když půjdu společně s kapitánem Zarakim za Ichigem?" Podíval se na mě přes své rameno a zahuhlal jen: ,,Hm." Rozdělíme se hned, co vstoupíme do Hueco Munda.
,,Když už jdeš tedy semnou, mám pro tebe nějakou práci." namítne Kenpachi.
,,Jakou?" *Tupý výraz*
,,Odklidíš Kurosakiho hned, co tam budeme. Pokud se bude vzpírat, použij násilí." *Ďábelský výraz*
,,Rozumím." přikývnu.
Z dálky už vidíme, jak Ichiga drtí nějaká Arrankarská obluda.
,,To je debil." prohodí Kenpachi.
,,Beru si toho, co ho zrovna drtí." namítnu.
,,Proč?" ptá se.
,,Ten, co drží Inoue bude určitě silnější. Nech mě taky někoho zmerčit, Kenpachi." odpovím. Chvíli se zamyslí a poté kývne souhlasně hlavou. Pousměji se. Konečně normální chlap, který rozumí potřebám Shinigamské slečny.
Doletíme tam a Zaraki ihned odkopává Ichiga k Inoue a začínáme bojovat. Nevím, zda-li je to tím, že jsem dlouho nebojovala, ale zkrátka mám chuť si s tím Arrankarským typanem trochu pohrát než ho pošlu na onen svět. Haha, taky si dneska docela věřím.
Celý od krve se na mě vražedně dívá a já na něj, s těma pár šrámama, přiblble civím.
,,Jméno?" zahuhňá.
,,Ue?" písknu.
,,Jaké je tvé jméno?" zopakuje.
,,Více-kapitánka 6.divize, Phantomhive Rossalie." odpovídám.
,,A já jsem...Tesla." prohodí. Chvíli na mě zase zírá.
,,Obyčejně říkám, že mě těší, ale nemám sebemenší chuť se přátelit s Arrankarem." ujistím ho.*Jeho nechápavý výraz* Místo dalšího povídání se na něj rozběhnu a dokončujeme svůj souboj. Jeho poslední slova, než vypustí duši jsou: ,,Nnoitra-sama." Nevím sice, o koho jde, ale je mi to docela šumák. Všímám si, jak Inoue opařeně stojí vedle rozlámaného Ichiga. Hodím na ni *Hluboký a tázavý pohled*
,,Ue?" vypadne z ní.
,,Žádný UE! Proč tam jen tak stojíš? Chceš, aby Strawberry umřel?" tázám se. *Ichigův vražedný pohled* Inoue jen přikývne hlavou a svolá ,,Souten Kisshun." a dá se do práce. Ach jo, ona si jen pořád stěžuje, že je na nic, přitom ji ani nenapadne vyléčit tu oranžovou chodící mrtvolu, která leží vedle ní.
Pozoruji Zarakiho a vidím, že dostává až dost brutálně na prdel. Takhle Espáda, co jsou k sakru vůbec zač? Zarakiho nesloží ani tajné jednotky, ale tenhle typan si ho docela podává. Nene, nejsem tu proto, abych vychvalovala Aizenovu armádu. Zaraki to zvládne. Nemá ještě ani sundanou pásku. No jo, a Espáda ještě neuvolnila svoji pravou podobu. Á~! Musím myslet na něco jiného.
,,Rukia...Rukia je..." vykoktává cosi Ichi, který je zrovna v Inouině léčící bariéře.
,,Můj kapitán je určitě u ní. Bude v pořádku." uklidním ho a snažím se vycítit alespoň zlomek jejího reiatsu. Cítím ji, ale musí být hodně zraněná. K sakru! Nene, musím se uklidnit. Potřebuji být naprosto klidná, už jen proto, aby náš plán, který máme s Mayurim, vyšel. Takhle etapa bude ještě dost hustá.

******

Kenpachi vyhrál! Jak jinak taky. Je ale dost zraněný a já se jen přes rameno mrknu na Inoue, ale Kenpachi mě předběhne, když ji sám pobídne, aby vyléčila jeho zranění. Co se ale nestalo. Jak si tak Inoue ladně běží směrem k Zarakimu, objeví se tam modrooký hnědovlasý typan a sonidem s ní zmizí. ,,Inoué!" začně Ichigo řvát a rozhlíží se kolem, aby zjistil, kde nechal svoji katanu.
,,Uklidni se, takhle bez plánu tam přece nemůžeš jít!" snažím se ho zastavit, ale k mému štěstí se rozběhne a řve něco ve smyslu: ,,Musím zabít Ulquiorru!" Zaraki se začne drbat na bradě. ,,A to je zase kdo?" vyletí z něj. Zamyslím se.
,,Asi starý známý." namítnu.
,,Kdyby to byl známý, tak s ním půjde do hospody a nepůjde ho zabít, ne?" ptá se.
,,No jo, máš pravdu." *Vážný výraz* Yachiru začne skákat a ptát se, co budeme dělat.

*****

Rukia, Renji a Chad se rozhodli jít k těm věžím a být jakousi Ichigovou podporou. Přitlakala jsem, že jdu taky a nezajímá mě, co na to říkají oni.

*****

Yammi, aneb ta velká obluda s číslem 10, který je velký jako *Zamyslím se* sakra, zrovna mě nenapadá k čemu ho přirovnat. Snažíme se ho drtit našimi útoky, ale je až hrůzostrašně odolnej. No jo, takový obří věci se ničí těžce. Pokaždé, když je mi souzeno se proletět a skončit v nějaké z budov, mě Renji zachytí, anebo se nechá připlácnout do budovy místo mě. Nevěřila jsem, že by tenhle Ananásek mohl být takový gentleman. Ale bohužel, takhle to už moc dlouho nevydržíme a já si musím svůj bankai šetřit na něco jiného. K mému né moc velkému štěstí mi tenhle obřík nenechá dostatek času, abych použila Hikaru Tatsumaki. Ať už svoje útoky kombinujeme jakkoliv, tak nám to je k ničemu. Když ho chci dostat do pasti díky řetězu na konci svého meče, tak je to jako bych kolem něj obmotala nitku. Čím více to používám, tím více létám sem a tam. To nemůže být pravda. Nemůžu být tak bezmocná, když jsem v shikaii. Takhle nikdy neporazím toho, koho porazit musím. K sakru! Rukia zkusila Shakkaho, ale nic. Já zkusila i Soukatsui a Byakurai, ale k ničemu nám to nepomohlo. Ten týpek je tak nehorázně vyčůranej. Pokaždé, když chce Renji použít Hikotsu Taihou, tak obrátí Zabimarovu tlamu na mě nebo na Chada. Politování hodné.
,,Nechte ho na mě!" vynoří se bůhví odkud Zaraki a mě, ubohou dívenku vykopne přímo Byakuyovi do náruče. Vražedně na něj zasyčím. Bože, to je takový debil.
Kurotsuchi pořád žvátlá něco o tom, že už ho chce pitvat a já jdu mezitím hledat Renjiho v rujnách budov.
,,Ój! Ananásku!" volám a nikdo neodpovídá. Ha! Tam vidím chudáčka Zabimara. Renji není při vědomí a tak ho vezmu na záda a směřuji shunpem k Byakuyovi a Mayurimu.
,,Být ním, ta se stydím." prohodí Mayuri znuděně.
,,Ue?" kývnu hlavou na pravou stranu.
,,Myslím to, že by mě dívka nesla na zádech." *Chvilka mého zamyšlení a znechucený výraz*
,,A, která dívka si myslí, že by ho tak nesla na zádech?" honí se mi hlavou a mám sto chutí to říct nahlas. Isane se dá do léčení hned, co ho dám na zem.
,,Jsi pevně rozhodnutá?" špitne Byakuya.
,,Co přesně myslíte?"
,,To, že půjdeš do Skutečného světa."
,,Hai. Jsem přesvědčená." přimhouřím oči.
,,Hlavně...buď opatrná."
,,Jistě, že budu. Ještě se necítím na to, abych vzdala svůj život." *Byakuyův překvapený výraz*
,,Soka." *Neviditelný úsměv*
Chvíli hledím do neznáma a cítím, že to reiatsu nahoře už úplně zmizelo. Obě reiatsu byli tak silné, že jsem nedokázala poznat, který z nich je Ichigo, a které reiatsu patří Espádě. Ale musím zkrátka věřit, že ten, kdo vyhrál je bezpochybně Ichigo. Chtěla bych být jako on. Jeho cit pro ochranu lidí, co jsou mu blízcí je bezchybný. Jenomže, ať se snažím jak chci, je tu pár věcí, které mi to kazí. *Pohled na Byakuyu* Ale...slibuji, že tuto bitvu neztratím ani jednoho ze svých blízkých!

****

Byakuya zrovna dořekl tu dojemnou část, ve které sděluje, že Ichigova povinnost je chránit Karakuru. Čili to znamená, že Ichigo společně s Kapitánkou Unohanou půjdou do Skutečného světa, pomocí garganty, kterou našel Kurotsuchi u Arrankarského vědce. Zadívám se nevědomky do země. ,,Dávej..dávej na všechny pozor!" vyjeknu, zatímco Ichigo vchází do garganty.
,,Ah." sebevědomě se usměje. Hned po tom, co vběhnou, řekne Mayuri Nemu, aby se připravila.
,,Buď opatrná...je to jasné?" říká Byakuya.
,,Samozřejmě!" přinutím se k úsměvu.
Mayuri s Nemu otevřou gargantu.
,,Hlavně dávej pozor, kam šlapeš." říká Nemu starostlivě.
,,Neměj starosti." kývnu hlavou a mizím v gargantě. Mayuri a Nemu slezou z vyvýšených míst a Mayuri se zadívá na přístroj k otevření garganty a zdá se, že se na chvíli zamyslel.
,,Kurotsuchi-taichou?" tázá se Rukia.
,,Nanda?" odpovídá lhostejně.
,,Až budeme s Renjim vyléčeni...mohl by jste otevřít průchod do Skutečného světa i pro nás?" ptá se zdráhavě.
,,Ne...nemohl. Garganta do Skutečného světa se může s tímto přístrojem otevřít jen jednou." informuje ji.
,,Demmo...Ross-" začne Renji, ale Mayuri ho přeruší.
,,Bože, nevěřil jsem, že bych to musel vyzradit tak brzy. Rossalie nešla do Skutečného světa."

ghhhj
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama