TT - Můj příběh

29. srpna 2011 v 15:25 | RossaLie |  Jen tak do větru
Všechno začalo 27. října 1995. V 7:30 jsem přišla na svět. Tudíž jsem znamení Štíra.
Byla jsem prý hodné dítě, s kterým nebyla žádná zbytečná starost. Jelikož jsme v ty chvíle nebyly zrovna při penězích měla jsem jen jednu panenku a pokaždé, když jsme se ocitli v obchodě jsem toužebně koukala po těch panenkách Barbie, které pro mě byly dokonalé, ale moc drahé. Ale i tak jsem si nestěžovala a plně chápala máměnu situaci.
Následovala základka. Rok od roku jsem se měnila. Začala jsem více vnímat povahy lidí kolem mě a tím jsem si na všechny udělala svůj vlastní názor. MĚLA jsem nejlepší kamarádku. Znali jsme se od školky a teď už to je 12 let, co se známe. Bohužel se naše cesty rozdělili a já se za to dlouhou dobu obviňovala. Celou tu dobu jsem na sobě hledala všechny chyby, kterými by to mohlo být způsobeno, ale to, že to nebyla vůbec moje chyba jsem poznala až teď po ukončení devítky, když vidím její chování. Ale to jsem trochu odbočila. Vzpomínám si, jak jsem byla na nervy, když se podávali přihlášky na střední. Vezmou mě tam? Měla jsem nervy a nebyla jsem jediná. Mamka na to byla stejně. Když jsem se potom dozvěděla, že mě na moji vysněnou Obchodní Akademii přijali byla jsem štěstím bez sebe.
Teď mi táhne na 16. Když je máma v práci, tak dělám všechny domácí práce, až na vaření, protože kdybych měla vařit, tak zlikviduju celý Chválkovice....ne, dělám si srandu. Zase tak špatně na tom nejsem, ale nedokázala bych uvařit nic kromě řízku, brambor, polívky a rýže. No jo a k domácím pracím patří i hlídání toho malýho prevíta, který je můj nevlastní bráška a má už úžasné 4 roky.
Ani jsem se nenadála a už se jde ve čtvrtek do školy. Pro mě úplně nové prostředí a nový lidé a učitelé. Yahoo, alespoň, že budu chodit do stejné třídy jako teď už moje nejlepší kamarádka Lucinka. No jo, nová škola - nový začátek ;-)

Tohle všechno by se dalo uznat jako můj příběh....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama