Waking Feelings - Ichiruki

1. října 2011 v 15:38 | RossaLie |  Waking Feelings
Pokusila jsem se vytvořit něco nového...doufám, že se to bude alespoň trochu líbit^^


Oranžovlasý rádoby vzorný středoškolák se snaží soustředit na učení. Soustředit se na matematické úlohy a přijít jim na kloub. Vůbec mu to nešlo, protože ze skříně se ozývalo stálé pípání telefonu černovlasé dívčiny, která obývá jeho skříň.
,,Nemůžeš si s tím jít pípat někam do řiti?" zasyčí naštvaně, protože už pomalu ztrácí nervy. Drobná černovláska vykoukne nevinně ze skříně.
"Co tě zase žere?" ptá se ho nechápavě. On si povzdychne a snaží se dál soustředit. ,,Co to děláš?" nakoukne přes jeho rameno, přičemž se svým poprsím lehce dotkne jeho loktu. Ichigo se krátce začervená.
,,Co kdyby si šla někam pryč? Zítra mám test!" zavrčí.
,,Nerozumíš tomu? Můžu ti to vysvětlit." Pousměje se Rukia a upřeně se na něj podívá.
,,Stačí, když budeš potichu nebo vypadneš." Ušklíbne se. Černovláska si povzdychne a odebere se do skříně, ve které se ponoří do své oblíbené knihy.

Uběhlo pár hodin a venku už je dávno tma. Byl nejvyšší čas jít do postele, ale on ještě pořád nepřišel na to, jak to počítat. Pokrčil obočí a nahlas vydechl. Jeho pohled směřoval na skříň. Zvedl se a namířil si to k ní. Natáhl ruku a zarazil se pár centimetrů od otvírání. V tom ze skříně vyletěla Rukia, která už byla v pyžamu.
,,Ty úchyláku! Špehoval si mě?" vyprskne na něj a rázem mu přiletí facka. Ichigo si chytne tvář a uhne pohledem.
,,Naa, Rukia. Pomohla by si mi s tím učením?" šeptne potichu. Rukia nevědomky pootevře ústa, ale hned na to se usměje.
,,Jasně, že jo!" mrkne. Usedli spolu ke stolu. Rukia seděla na jeho židli, on si vzal stoličku, aby vyrovnal výškový rozdíl. Černovláska mu vše podrobně vysvětluje a ukazuje, jak celý postup probíhá. On ji však poslouchá jen na půl. Nenápadně sleduje její gesta a poslouchá její hlas.
,,Pochopil jsi to?" ptá se ho, když zpozoruje, že ji nejspíš vůbec nevnímá.
,,Umm…umm…jasně. Arigatou." Vykoktává ze sebe zběsile a drbe se na hlavě.

Leží v posteli a pohledem hypnotizuje skříň. Co to do něj vjelo? Když už mu to konečně vysvětlila, tak on z toho ví stejně prd, protože ji neposlouchal. "Ty jsi ale idiot." Nadává si v duchu a bouchne pěstí do polštáře.

********************************************************


,,Ichiiigooo!" vyjekne jeho táta a skočí po něm. On se mistrovsky vyhne a jeho taťka se zaboří ksichtem do koberce u schodů. Jakmile zvedne hlavu začne vyflusávat prach z koberce se slovy: ,,Někdo by to tady měl uklidit."
,,Dobré ráno." Objeví se Rukia ve vchodových dveří, která vylezla z Ichigova pokoje oknem a vešla vchodovými dveřmi, protože jeho skříň obývá nenápadně.
,,Rukia-chan! Dobré ráno!" zvolají Yuzu a Karin. Všichni usednou k snídani a Ichigo se v ní zamyšleně rýpe.
,,Co se děje, Ichi-ni?" tázá se Karin, protože jak se zdá Ichigo je myšlenkami úplně někde jinde.
,,Ichi-ni?" tázá se malá sestřička znovu.
,,Eh?" zatřese Ichigo hlavou.
,,Měli bychom jít nebo přijdeme pozdě." Namítne Rukia a Ichigo se zvedne od stolu.

********************************************************


,,Co je to?" vykřikne Rukia, když nechápavě kouká do jeho skříně.
,,Co je zas?" uchechtne se Ichigo, zatímco hledá svoje pyžamo. Mrkne okem na skříň. Místo, kde obvykle Rukia spí, bylo zaskládáno krabicemi a matracemi.
,,Jdu se zeptat Yuzu, co to má znamenat." Prohodí naštvaně Ichigo.
,,A co jí chceš říct debile? ,,Mohla bys to uklidit? V mé skříni totiž už rok spává Rukia."????" Uchechtne se a zaleze do jeho postele.
,,Co si myslíš, že děláš?" dá si oranžovlasý mladík ruce v bok.
,,Chceš snad abych spala na zemi?" zasyčí Rukia a zvedne obočí.^^O pár minut později….Leží vedle sebe. ,,To si snad děláš srandu." Zašeptá Ichigo. Rukia se k němu otočí zády. ,,Nevěřila bych, že jsi taková citlivka." Zamumlá ospale.

Nemůže usnout. Cítí takový zvláštní pocit, když leží těsně vedle ní. Něco uvnitř něj ho láká se na ni vrhnout. Prohrábne si rukou vlasy a snaží se takové perverzní myšlenky vyhnat z hlavy. Skoro se mu to podařilo, avšak drobná černovláska se k němu nevinně přitulila, aniž by si toho byla vědoma. Zaznamenal, jak se peřina, která zakrývá jeho celé tělo, v oblasti rozkroku mírně nadzvedla. Nervózně se kousl do spodního rtu. Toužebně se zadíval na rozkošnou spící Rukiu. Hříšné myšlenky se do jeho hlavy opět navrátili. Otočil se čelem k ní a svoji velkou dlaň na její líce. Přivřel své hnědé oči a pomalu se začal přibližovat k jejím rtům, když v tom se do ticha ozvalo: ,,Co to děláš?" Byla to rozespalá Rukia, která procitla ze svého spánku.
,,Vůbec nic!" ušklíbl se Ichigo a otočil se k ní zády. Černovláska povytáhla obočí a zakroutila hlavou. Znovu zavřela oči a za pár minut usnula. Dokonce i jemu se nakonec podařilo usnout . . .
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Phalandra Phalandra | Web | 27. října 2014 v 23:45 | Reagovat

Strašně sladké!! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama