Kyohei X Sunako

20. ledna 2012 v 15:09 | RossaLie |  ♥Povídky
Konečně jsem to dodělala xD Fuuu, ale ještě toho dost zbývá xD Snad se bude tahle jednorázovka líbit...snažila jsem se^^

+
Pro Mikanhyuuga - Povídku ti klidně napíšu, dokonce i s tvojí postavou, ale potřebuji o ní vědět pár informací jako například typické chování, vzhled, jestli je shinigami nebo obyčejný člověk, chápeš xD Takže mi to někam dopiš a já hned začnu^^
,,Kde je zase k sakru ta děsivá ženská! Přijdeme pozdě do školy!" vříská Kyohei hned po ránu.
,,Ještě chvilinku počkáme..." namítne Yuki sladkým tónem.
,,Na to nemáme čas!" zabručí Kyohei a vydá se k ní do pokoje.
,,Nakahara Suna-. Áááááááá!" vkročí do dveří a div nedostane infarkt. Sunako před ním stojí ve spodním prádle a převléká se. Sunako se pomalu otočí a začne se kolem ní linout nenávistná aura.
,,Vypadni z mýho pokoje!" zařve jejím typickým děsivým hlasem a Kyohei bere nohy na ramena. Doběhne do obýváku, kde se celý rudý složí vedle sedačky a mlátí hlavou do podlahy.
,,Naa, Kyohei-kun. Co se stalo?" zamrká na něj Ranmaru a Yuki si k němu starostlivě přisedne.
,,Su-Su-Sun-Sun-" koktá Kyohei.
,,Sun? Jako slunce? Hrabe ti?" namítne Takenaga.
,,Su-Su-Su." koktá znovu.
,,Tak už se konečně vykoktej..." povzdychne si Ranmaru.
,,Sunako...převlíkala se, když sem tam vběhnul..."
,,Heeeeeeeeee?" odskočí od něj Yuki a Takenaga.
,,Viděl si ji nahou?!" zrudne Yuki.
,,Ne!" vyjekne Kyohei. Do obýváku vkročí jistá osoba s nenávistnou aurou kolem sebe.
,,Ty zářivá kreaturo." zadívá se na Kyoheie vražedným pohledem.
,,Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai!" klaní se před ní Kyohei.
,,Uděláš to ještě jednou a zabiju tě tím nejhorším způsobem." zasměje se jako pravý psychopat.
,,Sunako-chan. Neměla by ses chovat tak děsivě." přicupitá za nimi Noi.
,,Noi-chi?!" zrudne Takenaga a nasucho polkne.
,,Takenaga-kun! Ohayoo!" vrhne se mu Noi kolem krku.
,,Ohayo." špitne nechápavě Takenaga a letmo ji obejme. Sunako se snaží potlačit svoji nenávistnou auru, ale nejde jí to. Pokaždé když se na Kyoheie podívá, vytryskne jí krev z nosu, a když se nedostaví nosebleed tak akorát upadá to deprese, jak je oproti němu ošklivá.
,,Mmm~" prochází se chvíli po kuchyni, ale nakonec vykročí ke dveřím, aby mohla jít do školy.
,,Sunako-chan!" doběhne ji Noi. ,,Dneska půjdeme nakupovat!" usměje se a způsobí svou zářivostí Sunako újmu na zdraví, protože jí z nosu vytryskne nosebleed.
,,Yada." řekne Sunako rázně a začne si utírat krev, kterou má kolem nosu.
,,Jak ne?!" podívá se na ni Noi vražedně.
,,Protože nesnáším nakupování." vyhrkne Sunako svým hlubokým hlasem.
,,Demmo-" chce Noi něco říct, ale Sunako vezme nohy na ramena a děsivou rychlostí běží do školy.
,,Noi-chi." přijde k ní Takenaga. ,,Asi budeš muset jít s někým jiným." zadívá se do jejích nádherných očí.
,,Ne! Chci jít se Sunako!" dupne Noi.
,,Proč bys zrovna s ní měla chodit nakupovat?" ušklíbne se Kyohei nechápavě.
,,Máš s tím nějakej problém?!" probodne ho Noi pohledem.
,,To ne. Ale máš spoustu kamarádek s kterýma bys mohla jít nakupovat, ne?" ušklíbne se znovu.
,,Hmmm~."
,,Kyohei...když s ní chce Noi-chi nakupovat, tak se jí do toho nevměšuj." zastane se jí Takenaga.


*Neschopnost mluvit* ,,Noi-chi...jak si to dokázala?" vyklopí ze sebe Takenaga. Sunako před nimi stojí v roztomilé černé sukni nad kolena. Kolem ní se sice line nenávistná aura, ale stejně nevypadá tak strašidelně jako obvykle. Všichni na ni strnule hledí a Noi se vítězoslavně usmívá.
,,Vidíš, Sunako-chan, i ty umíš zářit!" poplácává ji Noi po rameni. Sunako se na ni depresivně otočí a Noi zakřičí leknutím. Kolem Sunako začne vycházet ještě vražednější aura a tázavě se na Noi podívá.
,,Chceš říct, že teď jsem stejná jako ta zářící kreatura? *Ukazuje prstem na Kyoheie, který dělá, že tu vůbec není* Převléknu se!" zakřičí a dupavými kroky vychází schody.
,,Damme, Sunako-chi! Už musíme jít!" drapne ji Noi za ruku a i přes její protest ji táhne ven z domu. ,,Tak mi jdeme!" zamává lehce rukou a už se nestará o 4 hochy, kteří nechápavě stojí ve dveřích.
,,Tak teď tu snad bude na chvíli klid." posadí se na pohovku Ranmaru , Takenaga si přisedne a pokyvuje hlavou na souhlas.
,,Zajímavé...Sunako-chan šla nakupovat..." rozplývá se Yuki.
,,A ještě k tomu s Noi." odfrkne si Kyohei. V tom se rozrazí okno a vše kolem přehlušuje vrtulník.
,,Co je to?" lekne se Takenaga a vyskočí ze sedačky. V tom oknem do pokoje seskočí ta, kterou zrovna v této chvíli vidět nechtěli. Jejich nejmilejší paní domácí.
,,Oba-chan?!" vyhekne Kyohei, když ze sebe oprašuje omítku.
,,Zdravíčko!" usměje se zářivě a hodí na stolek obálku.
,,Co je to?" nahrne se k obálce Ranmaru a okamžitě ji vezme do svých rukou.
,,Lístky na ples, který je za týden." odvětí.
,,Ples?" vyjeknou všichni čtyři naráz. Ona jen přikývne.
,,Už jsem pár lidem oznámila, že sem moje křehká květinka Sunako objeví. Takže očekávám, že si na ten den obleče tohle *Hodí na stůl obří krabici* a všichni se tam sejdeme. A jeden z vás bude muset být jejím tanečním partnerem." sjede je všechny pohledem. Na sucho polknou.
,,Tanečním partnerem?" vykoktá ze sebe Yuki.
,,Sunako-chan nechodila do tanečních, takže neumí tančit. Navíc ji nechci zatěžovat tím, že by musela navštěvovat taneční lekce. Když s ní bude jeden z vás, tak nebude moci tančit s někým jiným." vysvětlí jim situaci. ,,A taky, Takenaga-kun." otočí se na červenovlasého chlapce.
,,Hai?" namítne Takenaga. Co by po něm mohla chtít?
,,Napadlo mě, že bys na ten ples rád šel s tou svojí dívkou, tak jsem tam přidala jeden lístek navíc." pousměje se.
,,O-Oba-chan! Arigatou!" ukloní se, ale ona ho ihned zastaví.
,,Nemusíš děkovat. Takže uvidíme se na plese!" zasměje se a pomocí lana opět naskočí do vrtulníku. Všichni si oddychnou.
,,Co budeme dělat?" začne Yuki hysterčit.
,,Ah? Co tím myslíš?!" zavrčí Kyohei. Nějakým způsobem už ví, že to bude on, s kým půjde Sunako na ples. A také ví, že z toho určitě nevzejde nic dobrého.
,,Sunako-chan...určitě ji do těch šatů nedostaneme." sklopí Takenaga hlavu. Ranmarovi je to zdá se někde, kde slunce nesvítí.
,,Budeme to muset zvládnout!" zavelí Kyohei a odhodlaně se zvedne ze sedačky.
,,Ah!" souhlasí s ním Yuki. Takenagovi a Ranmarovi nezbývá nic jiného než souhlasit. Ale jak to dokázat? Jak dokázat, aby se Sunako nejen na plese objevila, ale především aby vypadala jako dáma? Bude to těžké...zvládne to takhle čtveřice mužů?

,,V žádným případě." odsekne Sunako ještě dřív, než se jí to Kyohei pokusí vysvětlit.
,,Demmo, Sunako-chan! Pro Oba-chan je to moc důležité abys tam byla!" vloží se do toho Yuki.
,,Pro tetičku?" zbystří Sunako.
,,Hai. Byla tak šťastná, když nám předávala ty šaty. Určitě si tě v nich už představovala...jak budete společně zářit na plese a budete se bavit.." využije toho Takenaga. Sice trošku lže, ale moc dobře ví, že Oba-chan je pro Sunako důležitá a Sunako chce, aby byla šťastná. Sunako se nadechne a pomalu otevírá krabici s šaty.
,,Jsou tak zářící!" vyjekne, když je vezme z krabice. Byli světle růžové, na první pohled vypadali jako čistě bílé. Drobná část na zádech byla průhledná a síťovaná se vzory různých květin. Spodek šatů byl dvojitý a na levé straně byl rozparek. Oblast břicha zdobili drobné kamínky, aby to nepůsobilo ani moc všedně ale ani moc přeplácaně. Kupodivu se jí líbili. Její tetička měla na takové věci vždycky dobrý vkus. A proto ji také už od malička obdivovala.
,,Tak co...změníš názor?" snaží se ji Kyohei přesvědčit. Sunako se krátce zamyslí.
,,Hm." zakývá hlavou a všichni nechápavě strnou.
,,Sunako-chan...to byl souhlas?" zeptá se Yuki tak trochu rozpačitě. Sunako kývne hlavou znovu a všichni začnou tleskat a děkovat.
,,Noi-chi." otočí se Takenaga k Noi.
,,Hai?" pohodí svými jemnými vlasy, když k němu otáčí svůj pohled.
,,Půjdeš také?" na jeho tváři se vykouzlí oslnivý úsměv.
,,Demmo.." zamyslí se Noi.
,,Nedělej si starosti...Oba-chan nám dala pozvánku i pro tebe." usměje se ještě více.
,,V-V tom případě půjdu moc ráda!" začervená se Noi a mírně přivře oči.
,,Yokatta. Nechtěl bych, aby mojí partnerkou byl někdo jiný než-li ty." políbí ji drobně na tvář. Noi-chi z toho málem dostane nosebleed.

***

,,Jsi tak krásná, Sunako-chan!" vykřikuje s obdivem Noi-chi, když kosmetička, kterou pozvali pár hodin před odjezdem na ples, dokončila svoji práci.
,,Teď je z vás nejkrásnější dáma, kterou kdy kdo viděl." usměje se kosmetička při pohledu na Sunako, která se prozkoumává v zrcadle. Po dlouhé době se zase cítila jako dívka. Od té doby, co jí kluk, kterého milovala, řekl, že je ošklivá se už nesnažila o to aby se udělala krásnou. Její myšlení se zase pomalu začíná měnit k lepšímu.
,,Musím pochválit tvoji tetičku, ty šaty ti skvěle padnou!" nezdržuje se Noi dalších pochval.
,,Cítím se v nich dobře." přejede si jemně Sunako dlaněmi po břiše. Byli z jemného materiálu. Tipla by to na hedvábí nebo něco podobného. I když vzhledem k přeplněné peněžence její tety to klidně hedvábí být mohlo. Párkrát se prošla po pokoji. Na boty na podpatku není zvyklá, ale tyhle jí perfektně seděli a navíc se v nich cítila pohodlně. Nebyli extra vysoké, ale dodávali šatům něžnost i eleganci. Sunako se nadechla a společně s Noi vyšli na chodbu. Hoši čekali až dole v sále, takže před sebou měli ještě pár metrů. Sunako byla nervózní.
,,Neboj se. Určitě to dopadne dobře." pohladí ji Noi po ruce.

V sále bylo tolik lidí. Všichni si Sunako prohlíželi. I když většina lidí byla spíš odvařená z Kyoheie, Ranmara, Takenagu a Yukiho. Sunako se cítí nesvá, protože se na ni všichni dívají. Dívají se na ni, protože je hezká? Nebo proto, že je ošklivá?
,,Kyohei-kun." objeví se u jejich hloučku nějaká dívka. Její vlasy byli špinavý blond. Dlouhé nohy a oslnivé světle zelené oči. Měla krátké šaty a byla celá nádherná a zářivá. Kyohei se na ni nechápavě podívá a ani neopoví.
,,Napadlo mě, jestli by sis semnou nechtěl zatančit..." navrhne mu. Zřejmě nikdy neslyšela o něčem jako je, že by muž měl zvát na tanec dívku.
,,Sorry. Nemůžu." ukazuje prstem na klopu, kde je přišpendlená malá kytice se žlutými a červenými malými růžemi. Poukázal také na to, že Sunako má úplně stejnou kytici na ruce, jako náramek. Dívčina se nenávistně podívala na Sunako, která dělala, že tam vůbec není. Její teta byla extrémně vzrušená z její změny a tak ji vesele každému představovala. Alespoň to bylo pro Sunako dobré. Byla ráda, když ji mohla udělat šťastnou.

Ze všech těch lidí se jí dělalo špatně a tak mířila na balkón. Z falešného úsměvu ji bolely koutky a díky podpatkům necítila nohy. Šaty jsou jí navíc těsnější přes prsa a kvůli řasence jí slzí oči. Opřela se o zábradlí a povzdechla si. Musela nejméně 5x tancovat s Kyoheiem. Což by nebylo tak zlé, kdyby ji dívky v sále nevraždili pohledem. Kyoheiovi to zřejmě vůbec nevadilo.
,,Ale, ale...Kyoheiova princezna je tady." Sunako se otočí a vidí tu slečnu z dřívějška. Tu, která ji propalovala pohledem, když jí Kyohei řekl, že je jeho taneční partnerka. ,,Takže ty jsi přítelkyně Kyoheie?" prohlíží si Sunako tak trochu s výsměchem.

,,Samozřejmě, že ne!" odsekne Sunako v zápětí.
,,Tak proč to každý říká?"
,,To opravdu nevím." zatřepe se jí hlas.
,,Takže ty tvrdíš, že s ním nic nemáš?" zadívá se do jejích modrých očí....

,,Kyohei-kun, kde je Sunako-chan?" tahá Yuki nenápadně Kyoheie za sako.
,,Dlouho jsem ji neviděl." zamyslí se Kyohei. ,,Podívám se po ní." namítne a omluví se u ostatních.
,,Sunako!" chodí kolem dokola a volá její jméno. Uslyší zběsilé klepání podpatků a zahlédne Sunako, jak běží směrem do hotelových pokojů. ,,Sunako!" vykřikne a rozběhne se za ní. Cestu mu zastaví zase ta dívka.
,,Ty jsi mluvila se Sunako?" změří ji Kyohei pohledem. Ona přikývne. ,,Co si jí řekla?!" ptá se hlubokým hlasem.
,,Nic moc zajímavého." zkříží ruce a zasměje se. Kyohei se na ní upřeně dívá. ,,Ahh, moo. Netvař se takhle. Jen jsem jí řekla, že by si měla uvědomit, že se do skupinky nádherných kluků nehodí." dá si ruce v bok.
,,Řekla si to přesně takhle?" zbystří Kyohei.
,,Ne. Řekla jsem, že je zkrátka ošklivá." pousměje se. Kyohei na to nic neřekl, jen vyběhl tam, kam utíkala Sunako.
,,Sunako?" otevře dveře od nejtemnějšího pokoje.
,,Nech mě na pokoji." třepe se jí hlas. Seděla zády ke dveřím a podle vzlykání bylo jasné, že pláče. Kyohei dojde až k ní a opatrně si sedne blíž. ,,Čím víc se mě snažíte přeměnit v dámu, tím víc si uvědomuji, že jsem prostě jen strašidelná a ošklivá holka. Už to vzdejte." po její tváři stékají slzy. ,,Už se prostě nezměním." dodá a vzlykne.
,,Řekl jsem ti já někdy, že chci, aby ses měnila?" přeruší po chvíli Kyohei ticho.
,,Eh?" zadívá se na něj nechápavě.
,,Nechci, aby ses měnila." zašeptá a pomalu se k ní začne přibližovat.
,,Co to plácáš?!" zastaví ho.
,,Víš...nedávno jsem si uvědomil, že tě miluji takovou, jaká jsi." zašeptá znovu. Sunako vůbec netuší jak zareagovat.
,,Nedělej si ze mě legraci! Nemusíš zacházet takhle daleko jen proto, abys měl nájem zadarmo!" zakřičí potichu a odsune se od něj co nejdál.
,,Ty si vážně myslíš, že mi jde o ten debilní nájem?!" zavrčí. Sunako mírně povytáhne obočí. ,,Dělám to všechno, protože jde o tebe! Každá holka se za mnou otáčí a leze mi do přízně jen proto, jak vypadám, ale ty....jsi jiná než ostatní. Kašlu na to, že miluješ krev, horory a povídáš si s anatomickými modely...miluji tebe! Takovou jaká jsi! Bláznivou, pro ostatní děsivou, pro mě krásnou a s dobrým kuchařským uměním..." Obvykle by mu vrazila pořádnou facku a myslela by si, že lže. Ale jeho oči potvrdili, že mluví pravdu. Proč jí začala tolik bušit srdce? Kyohei opět uvedl své tělo do pohybu, aby se k ní dostal blíž. Ale ona udělala něco, čím překvapila nejen jeho, ale i sebe. Pevně ho objala a přitiskla své rty na ty jeho. Chvíli ho zmítala nechápavost, ale netrvala dlouho. Jednou rukou ji objal kolem pasu a druhou ji hladil po vlasech. Mírně zabral tělem, aby ji položil na zem a mohl si užít její bezprostřední blízkost. Nebylo to pro nájem zadarmo. Nebylo to proto, aby se začala Sunako cítit jako dáma. Dělal to pro ni i pro sebe. Aby byl ten jediný, s kým zažije tyhle pocity. Rukou vyhledal rozepínání šatů. Nejdříve ale potřeboval dodat odvahu. Potřeboval, aby to její nádherné modré oči odsouhlasily. Hluboce se zadíval do její tváře. Usmívala se. Její úsměv byl rozkošný, roztoužený a dívčí. Poprvé od toho, co se poznali, vidí její pravé já. Usmál se a zároveň rozepínal šaty a vášnivě ji líbal. Ona mu ale nechtěla udělat takovou radost. Nechtěla, aby si myslel, že bude jen ležet jako dřevo a celá mu patřit. Pomalu mu začala svlékat košili. Zbývá už jediný knoflík. Rozrazí se dveře.
,,Kde sakra vězíš, Kyo-HEEEEEEEEEEEEEII!!!" chytne málem Takenagu infarkt při pohledu na Kyoheie, který leží s rozepnutou košilí nad Sunako, která má rozepnuté šaty. Yuki chytl nosebleed a Takenaga s Ranmarem hledali vhodná slova. kyohei se na ně díval jako by se vůbec nechumelilo. Sunako zamrkala a prohlídla si Kyoheie.
,,Z-Zářivý!" vyjekne a smočí ho svým nosebleedem.
,,Vy teda víte, kdy je vhodná chvíle." sleze ze Sunako a začne si zapínat košili. Yuki se válí v krvi a Sunako zalezla za skříně.
,,Daijobu, Sunako-chan? Neudělala ti ten debil nic?" mluví na ni opatrně Takenaga, zatímco je schovaná.
,,Co se děje?" vejde do dveří Noi. Všimne si Yukiho a zavěsí se Takenagovi kolem krku. Ranmaru se ujme malého, ale přesného vysvětlení.
,,Ty prase!" rozběhne se Noi s napřaženou rukou na Kyoheie.
,,Nic mi neudělal." špitne Sunako, aby zastavila Noi před zfackováním Kyoheie.
,,Vážně?" přiběhne k ní Noi. Sunako uhne pohledem a přikývne.
,,Chci jít domů." špitne.
,,Dobře. Půjdeme." usměje se Takenaga a chytne Noi za ruku. Noi se drobně začervená. Ranmaru se uchechtne a Kyohei mlčí. Zdá se, že o něčem bedlivě přemýšlí. Na chvíli se zadívá na Sunako. Jeho pohled byl svým způsobem smutný. Celou cestu nikdo nepromluvil....

,,Naa, Sunako-chan. Uvaříš něco?" mrká na ni Yuki hned, co dojdou domů. Místo odpovědi, ale křápnou dveře od jejího pokoje. ,,Sunako-chan..." zamyslí se smutně.
,,Kyoheii, co si jí udělal ty debile!" vlepí mu Takenaga pořádný pohlavek.
,,Říkal jsem, že jsem nic neudělal!" zavrčí Kyohei na obhajobu.
,,Kdybys jí nic neudělala, tak by se přece takhle nechovala!" přidá se Ranmaru.
,,Měl by ses omluvit." pokyvuje Yuki hlavou.
,,Za co sakra?!" zavrčí znovu.
,,Nedělej ze sebe ještě většího idiota, než jakým jsi!" vrazí mu Takenaga další pohlavek.
,,Šup, pochlap se a omluv se." drbne do něj Ranmaru a prstem ukazuje na dveře jejího pokoje.
,,Wakatteru!" odsekne Kyohei a rozejde se. Dojde až k jejím dveřím. Nadechne se a zaklepe. Nic se neozývá a tak zaklepe znovu. ,,Spí?" proletí mu hlavou. Rozrazí dveře. Sunako byla ještě pořád v šatech a zrovna objímala Hiroshiho. Koutkem oka se na Kyoheie podívá, ale nic neřekne.
,,Naa, Sunako." udělá opatrně pár kroků dopředu. Žádná odpověď. ,,Chtěl jsem se omluvit za to, co se stalo. Asi jsem se tím vším nechal unést. Měl jsem přijít na to, že to tak nechce-" přeruší ho její něžný polibek.
,,Eh?" vyjekne paralyzovaně hned, co se od něj Sunako odtáhne.
,,Kdy jsem sakra řekla, že to tak nechci..." zadívala se na stranu a začervenala se.
,,Takže chceš pokračovat tam, kde jsme skončili?" pousměje se Kyohei. Byl nervózní, ale nesmírně šťastný. Protože věděl, že pokud ho někdy někdo miloval takového jaký je i s jeho chybami, byla to právě Sunako . . .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mikanhyuuga mikanhyuuga | 22. ledna 2012 v 1:50 | Reagovat

moje postava  : je arancar,od začátku se chová plaše,jemně černé vlasy maska na hlavě,kromě toho že je plachá a ze začátk use bojí Ulqa tak miluje kreslení má hnědé oči

2 Mawa-chan Mawa-chan | Web | 28. ledna 2012 v 11:49 | Reagovat

Ahoj... já vím, neměla jsem čas ten lay udělat a tak jsem ti chtěla napsat. A najednou máš jinej dess. Ten můj se s tímhle nedá rozhodně rovnat *tenhle je fakt dokonalej :)* a tak jsem čekala, jestli se mi ozveš. Tak se po dlouhé době ozívám já. Budu ráda když se mi ozveš, že objednávku rušíš nebo tak. Pochopím to... to se neboj, když si necháš tenhle a rozhodně ti to doporučuji. Teším se že bych jednou mohla dělat laye na takové úrovni :D. Takže když se ozveš tak budu opravdu ráda :). Zatím ahoj. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama