Bad Boy and Beauty

27. srpna 2013 v 19:16 | RossaLie & Miko |  Super Junior

Bad Boy and Beauty

×××

Fandom: Super Junior, EXO-M
Pairing: Zhoumi/Yixing (Lay)
Thank: Bad Girl by Super Junior
×××××× ×××

××××××
Yixing
Zadívám se před sebe, aaaa to je opravdu krása… zrovna jsem se přistěhoval do tohohle města, nejsem nějak městský typ a tak jsem si koupil dům na předměstí, nebylo to nic levného, ale zase nic moc extra drahého, dům není nějak extra velký, má sice dvě patra ale jenom dvě ložnice, dvě koupelny, velikááánskou halu obývák kuchyň, terasu balkón a docela veliký pozemek.
Miluju přírodu, takže ten pozemek byl pro mě prioritou protože si chci udělat krásnou zahradu…heheeeee
Protáhnu se a dojdu z terasy zpět do domu, měl bych si tu uklidit…takže… mmmh! Nemám to zrovna nejradši ale jinak mi úklid nevadí…ale tohle bude dlouuuhej úklid, škoda že jsem na to sám.
Když jsem si chtěl najít dívku, tak … mě vinila z toho že neumím udělat první krok protože jsem hrozně stydlivý… ale zjistil jsem…že mě víc přitahují muži… ale… i tak jsem dost stydlivý takže si nemyslím že bych někdy mohl vůbec někoho mít.
Když uklízím tak pomalu potím svojí duši…uklízím už 4 a půl hodiny a mám tak půlku… ale naštěstí jsem teď udělal většinu práce… takže to co mi zbývá jsou už ty kraviny….po dalších dvou hodinách už mi zbývá jen zamést, následně vytřít, vyskládat věci z posledních beden na poličky a pak už jen vyprat a prádlo pověsit. "aaaaaaaah" protáhnu se a začnu dávat věci do pračky….a… nic… co?! Zkontroluju elektriku, přívod vody, pojistky…. Ale… ne… nefunguje to! Sednu si na zem v koupelně a začnu luštit manuál…. Eh?.. nerozumím tomu a to je to korejsky… ale mám pocit že to čtu v arabštině… aaah…. Zavolám asi radši opraváře….. ta pračka ani není oje, nechal jí tady minulí majitel s tím že si jí můžu nechat… aaa…. Bezva…. Sednu si k počítači a vyhledám si opraváře tady v okolí. Najdu si kontakty a … hrábnu po mobilu.
"A-Annyeohaseo... mám problém s pračkou…"
"Ah. dobře… tak mi dejte adresu a já k vám zajedu" cítím jak se do telefonu usmál, má krásný hluboký hlas, který mi přivedl husí kůži, je to fakt nádherný hlas….
Nadiktuju mu teda adresu a on mi řekne že u mě bude do půl hodinky. Rozloučíme se. Ehm…podívám se na sebe, zhrozím se a vyběhnu nahoru do sprchy, rychle se opláchnu abych nevypadal jako salát a převléknu si. vezmu si na sebe bledě modré tričko, bílé kalhoty a shlédnu se v zrcadle, ooooH YIXING! Je to opravář…. Tak se uklidni. Skousnu si ret a čekám než se ozve zvonek, když se zvonek po dlouhé době, ehm…po 5 minutách, ozve tak vyběhnu a otevřu dveře.
"Annyeohaseo"
"Annyeohaeso" usměje se na mě, je.. ehm… hodně sexy, celého si mě prohlédne a potom se na mě usměje a zadívá se mi do očí.
"Těší mě, jsem Zhang Yixing" natáhnu k němu ruku a usměju se.

Zhoumi
"Jsem Zhou Mi, těší mě," Usměju se a rukou mu potřesu. "tak mi ukažte tu pračku." Usměju se a vezmu si svoje nářadí…no, je mladší než já, takže správně bych mu tykat asi neměl, ale…je to slušné, takže, ehm. Když jde přede mnou, tak…tak nádherně vlní zadečkem, že si skousnu ret a snažím se dívat na strop…mmm, tak nádherný sexy strop, ehm.
"Nechal mi ji tu minulý majitel, ale já jaksi nevím, co s ní je…a v návodu se nevyznám." Zakroutí hlavou, vypadá tak roztomile, tak bezbranně. Nenápadně si olíznu rty a zakývám hlavou.
"Mrknu se na to." Řeknu s úsměvem, otočím pračku tak, aby byla zádní částí ke mně a začnu zkoumat, kde bude chyba. Hmm…tak tady je naštípnutý drát, ale to by neměl být až takový problém, protože drží vcelku, ale raději ho obmotám elektrikářskou páskou, bude to lepší. A tady jsou špatně upevněné šroubky a obráceně upevněná součástka, ten jeho bývalý majitel musel být úplný kretén.
"J-Je to nějak moc rozbité?" nakloní se přes pračku tak, aby na mě viděl. Zvednu k němu svůj pohled a zadívám se mu do očí.
"Ani ne, jen to ten váš bývalý majitel celé posral, bude to trvat tak hodinku a pračka půjde." Mrknu na něj nejvíc sexy a krásným pohledem, který dokážu. "Je tu docela vedro." Prohrábnu si vlasy a sundám si tričko…mmh, všimnu si, jak si mě prohlíží a nahodím sexy pohled.

Yixing
Uhnu rudý pohledem… no… to že je sexy…to už vím od té doby co jsem mu otevřel…ale že je až takhle sexy? Naskakuje mi slastné a vzrušené mrazení po zádech a chci se ho dotknout, ale… na to se moc bojím.
"Otevřu okno ať je tu líp mh?" usměju se na ně a otevřu okno do kořán. "dáte si něco k jídlu? Když už tu nějakou tu dobu budete tak se můžete najíst ne?" snažím se na něj usmát co nejroztomileji. Podívá se na mě zase tím sexy pohledem.
"Mmmh…rád bych si něco dal" olízne si rty.
"Tak já něco připravím" přikývnu a uhnu rudej pohledem…a bože je tak sexy….tak moc sexy…. Nedokážu se na nic soustředit protože na něj pořád myslím. Udělám asi špagety, ty jsou rychlý a bezpracný. Dám se do vaření.
Během hodinky je to hotovo. Sejde dolů asi je hotov i on.
"Tak pračka je zpravená" usměje se na mě a sedne si ke stolu.
"Děkuju moooc! Za kolik to bude?" uculím se na něj….
"No.. normálně za 300 ale že jseš to ty tak ti to dám za jídlo a pusu" pozvedne obočí, zrudnu a přikývnu.
"Dobře…" usměju se a dám před něj jídlo. Sednu si naproti němu a začnu jíst. Skousnu si ret když vidím jak se na mě dívá a božeee co to se mnou je?!
"Tak teda naschle a děkuju" otočí se na mě ve dveřích.
"D-De…taky děkuju" chytnu ho za límeček, usměje se a skloní se ke mně, letmo se přilepím na jeho rty a hned se odtáhnu a s rudou tváří se zadívám na stranu.

Zhoumi
"Kdyby ti zase něco nefungovalo, tak stačí zavolat." Prohrábnu mu vlasy a podám mu vizitku. Když nastoupím do auta, tak mu ještě zamávám a odjedu nazpátek. Celý zbytek dne ho nemůžu dostat ze svých myšlenek. Neustále si vybavuju ty nádherné oči, ty rty, ten nesmělý výraz a ten letmý polibek, který bych si chtěl zopakovat klidně milionkrát.
Uběhnou dva dny a já…neustále přemýšlím nad tím, že bych za ním zajel, ale…potřebovalo by to důvod, ale nevím jaký…možná, že bych se mohl podívat na to, jestli ta pračka funguje tak, jak má? Ne, to je moc…blbé. Z rozjímání mě vyruší telefon.
"Annyeohaseo." Zvednu ho a mírně zívnu.
"Annyeohaseo, já…mám zase takový…problém s pračkou." Rozpoznám v telefonu Yixingův hlas a usměju se. Telepatie? Nebo se nám snaží pomoct pračka?
"Dobře, budu tam hned." Usměju se, zhlédnu se v zrcadle a vydám se k němu. Tak moc se těším na to, až ho zase uvidím, že…to snad ani není možné. Vystoupím z auta, upravím se a zazvoním.
"Annyeohaseo." Pozdravím s úsměvem, když mi otevře.
"A- Annyeohaseo." Zakoktá s ruměncem na tváři. Usměju se, je tak roztomilý, že to ani není možné.
"Tak se na to mrknem, hm?" povytáhnu obočí, když jde přede mnou, směrem k pračce, tak si nemůžu pomoct…nejraději bych ho po tom jeho nádherném zadečku plácnul, ale byl bych nerad, aby mě měl za nějakého úchyla. "Tak co tě zase zlobí, hm?" chystám se k tomu, abych pračku zase otočil.
"N-No on spíš zlobí ten buben…někde…," zohne se k bubnu tak, že mám nádherný výhled na jeho zadeček. "tady." Ukáže kamsi do bubnu. Přitisknu se k němu, dokud je předkloněný a pohladím ho po bocích.
"Asi tam bude něco zaseklého." Zašeptám a užívám si to, jak ho držím, dokud se nezvedne. Kleknu si k pračce a začnu se v ní vrtat…hm…nevypadá to, že by s ní něco bylo…spíš je to jen šprajclé nějakou tyčinkou tak, aby se buben netočil…hm…stačí to vytáhnout a bude zase fungovat.

Yixing
Hmmm zakašlu a doufám, že si nevšimne nebo spíš že mu nedojde že jsem tak mu tyčku šprajcnul já, ehm.. hrozně moc jsem ho chtěl vidět… nemohl jsem myslet na nic jiného…hrozně...hrozně moc jsem ho chtěl vidět znovu.
"Už by to mělo jít, ale asi by jsi neměl prát nic kde jsou…nějaké tyčky jako tahle" podívá se na mě zvláštním pohledem ale usmívá se.
"Dobře…" začnu kývat hlavou a usmívat se. " nezůstaneš…ještě chvilku?.. nebo máš ještě práci" zadívám se na něj a zamrkám z pod řas.
"No… klidně tu ještě chvíli zůstanu" skoukne si ret. Zakývu nadšeně hlavou. Projdu kolem něj a dávám si dost záležet abych kroutil zadečkem tak aby to viděl co nejlépe. Chci ho svést…chci ho svést a nechat se jím zahrnovat doteky….
"Co by jsi si dal" otevřu ledničku a zadívám se dovnitř. Znovu se nalepí na moje záda, jednu ruku obmotá kolem mého boku a druhou se opře ve stejném místě jako já. Skousnu si ret a když přešlapuju tak nenápadně vystrčím zadeček tak aby se otřel o jeho rozkrok, slyším jak slabě zavrněl, a nebo to mohlo bejt i něco jiného a já jsem salát. Každopádně něco vybereme a sedneme si …tentokrát vedle sebe… začne jíst a já sleduju cestu lžíce do jeho úst.
Při dalším soustě mu kousek omáčky spadne na tričko.
"Počkej…vyčistím to." Sehnu se ke skvrně, kterou má na hrudi a přejedu po ní jazykem. Začnu ji lízat a zbavuju tak trička omáčky…ale zároveň si užívám to že se ho můžu dotýkat…

Zhoumi
"Yixing…" zašeptám…snaží se mě svést? Daří se mu to…už se skoro nemůžu držet. Pohladím ho po tváři, vezmu ho za bradu a vytáhnu si jeho hlavu k sobě. "za chviličku už se neudržím…a budu muset něco udělat." Skousnu si ret a svůdně se na něj podívám. Začneme znovu jíst, zatímco já cítím, že můj salát mi pomalu trhá montérky. Sleduju jeho ústa…jak pokaždé olízne lžičku a přitom se na mě dívá…mhh, nejraději bych tě opravdu ojel, Yixing. Jsem jím úplně zhypnotizovaný, ale…začne mi zvonit mobil, potichu zakleju a zvednu to.
"Annyeo, Zhoumi, já mám takový problém…nejde mi tiskárna a Eunhyuk to chce spravit jedině tyčí…ehm…nemáš teď čas?" rozpoznám hlas Donghaeho. Povzdechnu si.
"Že zase Eunhyuk něco tiskl stylem: Tiskne to pomalu, kopnu do toho?" povzdechnu si.
"Dee, myslím, že je to klidně možné." Zasměje se Donghae.
"Tak já tam budu tak za 15 minut. Hlavně ať do toho nebouchá tou tyčí." Zasměju se a mobil tipnu. "Omlouvám se, Yixing, ale práce volá." Smutně se na něj podívám.
"A…za kolik ta oprava bude dnes?" podívá se na mě zpod řas. Ne, Zhoumi, nemůžeš ho tady ojet…to nemůžeš…nene!
"Mhh…dneska za francouzský polibek." Přisunu se k němu a nalepím se na jeho rty. Ucítím jeho ruku ve svých vlasech a usměju se.
Po cestě k Donghaemu mám pocit, že je oba dva zabiju, protože…mě vyrušili při chvilce s tím andílkem s růžkama, ale…vyrušili mě. V 20:00 unaveně přijedu domů, protože…mi ještě volal Heechul, že rozbil Leeteukovi mikrovlnku a potřebuje ji zpravit, než Leeteuk přijede z práce. No a ještě potom mi volal Kibum, že se jim rozbila trouba. No, den úplně na hovno. Dojdu k ledničce a začne mi zvonit telefon. To ti lidi neví, že v 20:00 už nepracuju?!
"Annyeo…moje pračka…zase zlobí." Ozve se do telefonu svůdným hlasem. Skousnu si ret a usměju se.
"Mmm…tak to už bych ji měl pořádně opravit, hm? Za chvíli jsem u tebe, Yixing." Zašeptám sexy hlasem. Převléknu se a trošku upravím a nasednu do auta. Teď už nebude nikdo, kdo by nás mohl vyrušit.

Yixing
Skousnu si ret a sednu si k pračce, dveře jsem nechal otevřené…a co mě co napadá.. proč tu takhle sedím… jenom v dlouhém tričku?.. hodlal jsem předstírat že jsem šel spát a přes noc jsem si nechal něco prát…ale… nemůžu mu už lhát.. chci ho hrozně moc… chci mu říct že to není tak že bych se mi pořád rozbíjela pračka… já jen chci… aby tu byl… a nevím… bojím se mu zavolat jestli by nechtěl přijít… jen tak...
"Annyeo?" ozve se dole, zrudnu ještě více.
"T-Tady v koupelně" zavolám a čekám, až vejde do dveří, když se tak stane… a on mě uvidí tak si skousne ret a dojde až ke mně.
"Tak kde je ten problém?" podívá se na pračku.
"Problém je takový…ž-že problém není" zadívám se na něj, sladce se usměje, chytím mě za boky a posadí na pračku. Skousnu si ret.
"Tak to se budeme muset podívat na majitele pračky" nahne se ke mně, zavřu oči a nechám se unášet tou nedočkavostí z jeho doteku, cítím na rtech jeho dech který je mírně zrychlený…stejně jako můj. Pomalu se vpije do mých rtů. Slastně zavrním a prohrábnu mu vlasy.

Zhoumi
Pomalu ho začnu líbat, ale…moc dlouho se mi to nedaří, víc se na něj natisknu a začnu ho líbat s větší vášní. Začne mi všechno oplácet, se stejnou dávkou vášně, usměju se a zajedu mu pod jeho delší tričko, když jsem zjistil, že je to opravdu JEDINÉ, co má na sobě. Usměju se…mm, takže se na mě tak hezky připravil? Začnu ho hladit po stehně, zavrní mi do polibku a sáhne po mém tričku, gestem mi ukáže, abych si tričko sundal, což s největší radostí udělám. Zakloním mu o trošku víc hlavu, abych prohloubil náš polibek a rukou přejedu přes jeho vzrušení. Sáhne po pásku mých kalhot, s úsměvem si začnu kalhoty sundávat…mh, je tak sladký…a navíc cítí to samé jako já. Zasténá, když po jeho vzrušení začnu přejíždět, pohladí mě po podbřišku a já ho kousnu do rtu.
"Yixing." Zašeptám mu do ouška, které následně obkroužím jazykem a jemně skousnu. Chci ho, tak moc, že to nejde vydržet.
"Zhoumi…já…c-chci tě." Zašeptá vzrušeným hlasem. Vášnivě ho políbím a prsty sjedu k jeho otvoru. Vniknu do něj jedním prstem, co nejhlouběji, prohne se v zádech a rukama se pevně chytne kraje pračky. Začnu ho líbat na krku, mezitím do něj vniknu dalšími dvěma prsty, začnu s nimi zlehka pohybovat, dělat kroužky a vnikat s nimi co nejdál můžu. V jeho stenech slyším vzrušení…stejné vzrušení, jaké cítím já, když se ho dotýkám.
"Yixing…" zašeptám a natáhnu se k němu, chytím svůj penis a pomalu jej zavedu do jeho otvoru. Ještě v něm nejsem celý a už cítím tu slast, která se rozlévá mým tělem. Dostanu se do něj celý, opřu se rukama u jeho boků a přejedu jazykem přes jeho spodní ret. Čekám, než si na mě zvykne a dá mi signál, abych mohl pokračovat, když na mě svůdně se skousnutým rtem kývne, tak rukama chytím jeho nohy, přisunu si ho blíž k sobě a začnu přirážet. Nejdřív pomalu a zlehka, ale moje vzrušení se zvyšuje každou sekundou, že musím tempo svých přírazů zrychlit. Yixingovi steny přejdou z bolestných na steny plné slasti, skousnu si ret, natáhnu se k němu a začnu ho líbat. Občas svoje přírazy zpomalím a přirážím jen hluboko, ale nikdy to nevydržím moc dlouho a svoje tempo zase zrychlím.
"Z-Zhoumi…" prohne se v zádech a zasténá, když uchopím jeho penis a začnu s ním třít, protože už pomalu začínám cítit svůj vrchol. Když můj vrchol přijde, tak se celý napnu a zrychlím práci ruky, která se stará o Yixingovo vzrušení. Celý se napne a pár sekund po mě i on dojde ke svému vrcholu. Vysunu se z něj, opřu si hlavu o jeho rameno a oba začneme uklidňovat naše dechy.
"Co kdybych tu dneska zůstal…přes noc?" sladce se na něj usměju a obdaruju ho sladkým polibkem.
"Byl bych…moc rád." Usměje se, vezmu ho do náruče a usměju se.
"Veď mě do své postýlky…neměl by ses moc hýbat." Políbím ho na čelo. Začne mě navádět do svého pokoje, když tam dojdeme, tak se s ním svalím do postele. Lehnu si na záda a jeho si dám na sebe, aby ho to moc nebolelo. Lehne si na břicho, na mě, a bradou se opře o moji hruď.
"Jsi moc sladký, Yixing." Usměju se a pohladím ho po vlasech.

Yixing
Usměju se.
"Ani ne…" skousnu si ret a zavrním když se uvolním zatím to až tak moc nebolí… naštěstí ale vím že to přijde a je mi to jedno….protože ten pocit.. toho kdy jsem mohl být s ním je… krásný…nádherný a …. Bože je to dokonalý… tak moc jsem s ním chtěl být já se do něj asi vážně zamiloval… jen co jsme ho uviděl…tak jsem se do něj šíleně zamiloval…
Když se ráno probudím…. Tak…není vedle mě… smutně si povzdechnu…protože… se asi už nevrátí. Pomalu se vysápu z postele… není nikde v domě… smutně si pokusím si sednout ale…… nejde to tak se najím na stojáka. Sáhnu po mobilu a vytočím jeho číslo…nezvedá to. Málem se rozbrečím. Nee Yixing nebreč… musel jsi to čekat…
Začnu plakat.. neudržím to… protože… já chtěl aby… tu byl aspoň chvilku… aspoň chvilku po tom co se probudím. Po asi 3 hodinách se konečně uklidním a rozhodnu se jít vyprat… ale… pračka tu není… hm?... to ji pro jistotu vyhodil z okna aby se kě mě už nemusel vracet?... zazvoní zvonek, začnu si stírat slzy a rychle na sebe obleču tepláky… dojdu ke dveřím a vykulím oči.
"Koupil jsem ti novou pračku…aby se ti už nerozbila" usměje se na mě, smutně si posmrknu. " a taky… odstěhoval jsem se od kamaráda… nemohl bych tu…zůstat?" podívá se na mě z pod řas, začnu brečet, šíleně, radostí doběhne ke mně a objeme mě. "Y-Yixing?"
" Já… jsem jenom hrozně rád… ale… mám jenom.. jednu postel…tak jestli ti to nevadí?" uhnu pohledem…
"To myslím nebude problém" usměje se, udělá ke mně dva kroky a pevně mě obejme " saranghae" zašeptá a já vykulím oči, pevně ho obejmu a zabořím hlavu do jeho hrudi.
"Já tebe taky…šíleně moc" zapláču štěstím z toho…že jsem našel konečně někoho koho můžu milovat… a kdo… miluje mě…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natka Natka | 27. srpna 2013 v 23:07 | Reagovat

Jééééééééééé taková jomantika!!! :D To se mi líbilo!!!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama