From hate to Love

10. srpna 2013 v 0:07 | RossaLie & Miko |  Super Junior

From hate to Love


Fandom: Super Junior
Pairing: Siwon/Taesun
Varování: XTaesun
Nejsem zrovna nadšený… měl jsem dnes v plánu uklízet, protože mám v bytě hroznej bordel, potom jsem plánoval navštívit mámu, když teď Taemin nemá čas, ale Taemin-bráška, má hodně nabytí program a ta mě požádal jestli bych se za ním nevydal a nepřinesl mu oblečení z domu, které tam zapomněl a když už za ním prý půjdu tak bych mu mohl vzít i jídlo ale tak je to bráška…tak to pro něj udělám. Povzdechnu si, nemám moc v lásce lidi z šoubyznysu, jsou namyšlení a vše se točí kolem nich… no aspoň že bráška a ti co jsou s ním ve skupině 'normální' aspoň nějak.. ehm… mám vše co potřebuju. Ohlásím se dole v budově firmy pod kterou bráška spadá a dojdu v přízemí do velikého studia kde je bráška. Zamávám na něj když mají zrovna přestávku s natáčením nějaké tv show.
"ah bráškooooo děkujuu" obejme mě a vezme si ode mě jídlo.
"udělal jsem toho dost tak se s nimi rozděl" usměju se na něj a vydám se k odchodu ale ve dveřích stojí nějakej cápek….znám ho myslím že je to ŠIWON ze super junior…ale někaj ho nehodlám zdravit.
"ahoj" usměje se na mě, pozvednu obočí a neodpovím.
" ty jsi bratr Taemina že?...jsi roztomilý"
"to mi říká hodně lidí" uchechtnu se stylem vo co ti jde ty saláte?!
" už jsi to někdy zkoušel s klukem?... jestli ne… ukážu ti to" pozvedne obočí a svůdně se na mě zadívá.
"už jsi někdy zkoušel jaký to je mít mojí nohu v salátu?" nebezpečně se usměju a zamrkám.
"ty víš kdo jsem ne? Myslím že by to nemusel být problém"
" jo! Vím!...ty……jsi na obalu toaletního papíru myslím že jsem si s ním před chvíli vytřel prdel… hm.." usměju se na něj abych mu dal najevo že mě on zrovna netankuje. " a teď když dovolíš ty s hlaou ve tvaru vložky…procházím" odstrčím ho na stranu a projdu kolem něj…. Co si o sobě myslí hm?!

Siwon
Skousnu si ret, překvapeně se podrbu v zátylku, a když pan Chladný odchází, tak se mu zaadívám na zadek. Mmm, to jak se krásně vlní při chůzi…neskutečně krásnej zadek.
"Siwon, manažer se jen orientačně ptá, jestli už sis našel nějaký to bydlení?" vyruší mě z přemýšlení, o nádhernosti zadku Taeminova brášku, Eunhyuk. Olíznu si rty a podívám se na něj.
"Možná," Zasměju se, když se mi v hlavě zrodí plán. "nevíš, jestli je SHINee nahoře?" pozvednu obočí. Eunhyuk se na mě podívá stylem jako: Vypadám jako jejich bodyguard nebo jako jachtan, ale nakonec přikývne.
"Řekl bych, že jo." Při jeho odpovědi se šibalsky protáhnu. "Za chvilku dojdu, skočím si jen něco vyřídit." Oznámím mu a nastoupím do výtahu. Zrovna mají přestávku, to je super, mám štěstí, suprise.
"Taemin, mohl bys na chvilku?" zavolám si ho ke dveřím, Minho mě probodne pohledem ala: Jestli máš v plánu něco, co se mi nebude líbit, takže cokoliv kromě povídání, tak tě zabiju, rozsekám a tvůj salát uflambuju a budu ho podávat tvým spolupracovníkům. Zakřením se a počkám, než ke mně Taemin dojde, protože při chůzi narazí do stolu, vylije Keyovo pití a dvakrát zakopne - jednou o JongHyunovu nohu a podruhé mu nohy podkopne Onew. Zacuká mi koutek.
"Annyeo, potřebuješ něco?" zasměje se pohledem jako, ehm, nezakopl jsem ani jednou, to bylo ze srandy, abych ze sebe udělal saláta.
"Vlastně jo," snažím se ignorovat Minhův laserový pohled. "nevíš o někom, kdo má v bytě místo pro dalšího spolubydlícího? V domě se SuJu je to už moc…nebezpečný, tak bych to chtěl zkusit jinde." Usměju se a doufám, že mi bude štěstí přát i teď.
"No…," zamyslí se. "vlastně jo! Bráška má docela obrovský byt a bydlí tam sám, tak jestli chvilku počkáš, tak mu zavolám a zeptám se ho, jestli by nevzal spolubydlícího." Usměje se a já přikývnu. Chce se otočit a dojít mu pro mobil, ale za jeho záda se dostane Minho a mobil mu podá, zřejmě nechce, aby se Taemin přizabil cestou pro mobil a potom by se zabil cestou zpátky. Zasměju se a čekám než dokončí svůj hovor…doufám, že mu neřekne, že jsem to já, kdo hledá bydlení, ale jak znám jen tak spěšně Taemina, tak na to úplně zapomene, takže pokud je můj salát ve správném úhlu s lachtanem, tak by to mohlo vyjít. "Tak bráška říká, že nevidí problém. Ptal jsem se, jestli můžeš kdyžtak přijít už dnes, kdybys chtěl, a řekl, že není problém, ale abys přišel nějak večer, protože teď bude uklízet. Ohledně nájmu a tak se prej domluvíte až spolu. Jo a tady je adresa." Ukáže na mobil a já si adresu přepíšu do svého mobilu.
"Děkuju, půjdu tam už dneska." Usměju se, ehm, snažím se usmívat mile a na druhou stranu tak, aby mě Minho v pozadí nezabil. Hned jak vyjdu ze dveří, šibalsky se usměju a protáhnu…mmm…Taesunny. Bude můj.
Tréning dopadne v pohodě…v půlce písničky No other odtáhne Eunhyuk někam Dongaheho, zacuká mi koutek, ale neřeším to. Nakonec odtáhne někam ještě Leeteuk Heechula, Hangeng Ryeowooka a po chvíli se zvedne Kyuhyn se slovy: Tak já na to taky seru!, vezme si do náruče Sungmina a taky s ním někam odejde. Zůstanu tak chvíli s ostatními, ale nakonec se na to taky vyseru. Sice nikoho nikam neodtáhnu, ale dojedu k nám domů. Začnu s balením věcí, které jsou nejpotřebnější pro můj život, pokud bude něco chybět, tak si to potom koupím, never mind.
Ještě si objednám pizzu, sním ji a po jídle si naskládám kufry do auta. Napíšu ostatním lísteček, pozdravy a do rohu papíru jim nakreslím srdíčko. Za PS.:, dopíšu, že jsem na mobilu a připíchnu to na ledničku.
Nasednu do auta, pustím si rádio a s úsměvem se rozjedu na adresu, kterou mi dal Taemin.

Taesun
Spolubydlící… no aspoň nebudu v tomhle velikém bytě tak sám, sice nevím kdo to je…ale… když ho dohodil bráška… tak to přece nemůže být někdo hrozný…ne?... no snad ne… dám se do rychlého úklidu, a když jsem v tom nejlepším tak zrovna zazvoní zvonek. Rychle se shlédnu v zrcadle a rychle se upravím. Skočím ke dveřím a s úsměvem je otevřu.
"Annyeo-" ztuhne mi úsměv když uvidím jak je ve dveřích Šiwon…. Zacuká mi koutek a dveře zase zavřu.
"Y-Ya Taesunnyyyy…otevři please!" zaškrábe na dveře ale nechám ho tam… dojdu si dělat jídlo do kuchyně…. Po třech hodinách mám vše snědeno a uklizeno ale on je stále za dveřmi. Povzdechnu si a dojdu za ním.
"proč….tady chceš bydlet… nemáš kde bydlet nebo co?.. vyhodili tě za to že jsi domácí připomínal moc tampon?!" pozvednu obočí ale než stihnu cokoliv říct nebo tak se natlačí dovnitř. "YA! Já neřekl že tě tu nechám bydlet!" vykřiknu ale on mě ignoruje. Povzdechnu si….co mám dělat…když si domlouváme cenu nájemného a vše okolo tak se na mě pořád culí a sladce usmívá…nechám to bejt a nevnímám to….
"udělám něco k jídlu tak se zatím zabydli v pokoji" povzdechnu si dojdu k lince a začnu krájet maso. Z ničeho nic se na moje záda nalepí Siwon a políbí mě na krk. "YA!" otočím se k němu čelem a on mě znovu namáčkne na linku a chce mě políbit.
"Taesunny…chci tě" řekne sexy hlasem a políbí mě na koutek úst.
"mmmh…já taky… už dlouho přemýšlím jak chutnáš" usměje se a už se hrne k tomu že mě políbí " na cibulce" stáhnu z linky sekáček a hodlám ho seknout do ramene. Uhne a zděšeně se na mě podívá.
" YA! Málem jsi mě sekl!"
"já vím… právě že málem" řeknu sklesle a odfrknu si. "ty! Máš zakázáno se ke mně přiblížit na 2 metry! Ukážu na něj a on se šibalským výrazem udělá ke mně dva kroky! "YA! Chceš umřít?!"

Siwon
"Pro pusu od tebe bych klidně umřel." Zadívám se mu do očí, ale on v ruce zamáchá sekáčkem a podívá se na mě výrazem psychopata. Stáhnu se a zalezu do svého pokoje, kde si začnu vybalovat věci. Otevřu prázdnou skříň a snažím se přemýšlet nad tím, jak to tam systematicky všechno narvat, abych v tom neměl bordel, ale…nemůžu přemýšlet, ne, když vím, že jsem ve stejném bytě jako Taesunny. Přemýšlím nad tím, proč mě to k němu tak táhne, když je zřejmé, že mě nechce…možná je to tím, že čím víc jsem slavnější, tím víc jsem si zvykl, že stačí úsměv a milá slůvka…a že tím dostanu kohokoliv. Ale on…už od rána, kdy jsem ho uviděl, neudělal nic, co by udělali ostatní. Nestačí mi na něj moje úsměvy, ani milá slůvka a ani mé letmé doteky. Mám takový pocit, že jestli si chci získat jeho srdce tak…se budu muset pořádně snažit. Možná je to přesně to, co potřebuju…někoho, pro koho nejsem žádná hvězda a komu budu muset ukázat, že o něj mám doopravdy zájem a nechci ho jen zneužít.
"Jestli máš hlad, tak je jídlo na stole…připrav si to sám nebo chcípni hlady." Ozve se za dveřmi Taesunnyho hlas. Zacuká mi koutek…tak chladný~
Naskládám si do skříně zbytek oblečení, vylezu z pokoje a dojdu do kuchyně, kde je v hrnci uvařená polévka. Po 10 minutách hledání se mi podaří najít talíř, takže se najím a dojdu zpátky do pokoje. Lehnu si do postele, kde si do sluchátek pustím hudbu…zítra vstávám v 5, protože jdeme všichni na nějakou ranní show…ne teda, že bych z toho byl nějak extra odvařenej, ale…když musíš, tak musíš.
"Nenávidím tě." Zasyčím na svůj budík, zvednu se z postele a se zívnutím si prohrábnu vlasy. Potichu dojdu do koupelny, kde provedu obyčejnou ranní hygienu, potom se v pokoji obléknu a hodím si do tašky nějaké věci sebou. Než se rozhodnu se obout, tak ještě dojdu do pokoje, kde spí Taesunny. Stoupnu si jen do dveří a olíznu si rty, když ho vidím spát. Je tak roztomilý a navíc…nevypadá vůbec vražedně.Siwone, budeš se muset pořádně snažit, aby sis získal jeho srdce.
Dojedu do studia, pípne mi SMS od Taemina, kde mi oznamuje, že dneska večer se staví na večeři i s Minhem, aby zjistil, jak se nám bydlí. Povzdechnu si, asi chce vidět svého vražedného brášku v přímém přenosu. Už jen při pouhé myšlence na Taesunnyho si olíznu rty a usměju se.
"To jste tu jen vy dva? Vždyť za patnáct minut máme být v té show." Zacuká mi obočí, když zjistím, že ve studiu je zatím jen Leeteuk a Heechul, kteří vypadali, že je v něčem ruším…teda, soudím to, podle Leeteukova vražedného výrazu, ehm.

Taesun
Protáhnu se a zazívám když se probudím… nenávidím vstávání… ale zvednu se z postele… Siwon asi ještě není vzhůru a tak ospale dojdu do kuchyně kde si udělám snídani. Sednu si k televizi a zapnu ji. Iehgoiehgůeig poprskám obrazovku cereáliemi…YA! Vždyť Siwon je v mém pokoji...nemůže být-…. S pozvednutým obočí dojdu k pokoji, zaklepu a pak vejdu dovnit.není tu… hmmm~ never mind. Setřu z televize cereálie a potom dojím zbytek cereálii co mi v misce zbylo. Protáhnu se a dojdu si pro mobil… hmmm? Dvě zprávy?...pozvednu obočí a otevřu první.
'Bráško dnes se u tebe s Minhem stavíme na večeři mm mm?' usměju se a odpovím že na něj budu čekat….druhá zpráva.
'Annyeo Taesunnyyy… nestihl jsem se s tebou nasnídat ale na oběd budu doma tak na mě počkej love Siwon :*' Giku! Zatvářím se jak kyselej jachtan a mobil zaklapnu. Kdo se tě o to prosí…. Muhahah sežeru oběd sám muhaha!!! …. Povzdechnu si… není to tak že bych ho skutečně nenáviděl… jen mě štvou lidi jako je on… všechno je ťuťu ňuňu rychle sex a pak už tě neznám… mají vše co chtějí a proto je nenávidím.. myslí si že pro jeden jejich úsměv spadnou všem huby dolů … ale já takový nejsem…. Nebudu hodný na někoho kdo si jen hraje s ostatními.
Začnu připravovat oběd a hned jak mám vše hotovo tak se ozve zámek… u je tu… povzdechnu si, nandám si jídlo a sednu si na sedačku do obýváku.
"Annyeo Taesunnyyy…proč jsi mi neodpověděl na SMS?" zatváří se jak sluníčko na hnoji, neodpovídám a pokračuju v jídle. Slyším jak si začal nandávat a potom kroky směrem ke mně, sedne si co nejblíže k mě a políbí mě na tvář. "děkuju že jsi počkal"
"YA!" odtáhnu se od něj " zaprvé jsem nečekal… a za druhé neříkal jsem ti včera něco o dvou metrech?!" vražedně se na něj zadívám. Něco zamumlá…. Dojíme a já se vydám na úklid… vše z cesty aby o to bráška nezakopl.
Když mám vše hotovo a navařeno, někdo zazvoní… Taemin s Minhem vejdou dovnitř a usmějou se na mě, posadím je ke stolu a nevím proč ale vedle mě si sedne Siwon…WHY! Začneme jíst, s bráškou si o něčem povídáme a smějeme se.
"Taesunnyyy…nakrmíš mě aaa" otevře pusu…. Podívám se na něj a usměju se. Vezmu lžičkou omáčku a směřuju do jeho pusy pak mi ale ztuhne úsměv a omáčku rozpatlám lžičkou po jeho obličeji. Se znechuceným výrazem se otočím od něj a usměju se na Taemina zatím co Minho dusí svůj smích.

Siwon
Vezmu si z druhého konce stolu utěrku a začnu si stírat omáčku z tváře. Potom se usměju, nedivím se mu, že se chovám takhle…určitě si myslí, že ho chci jen ošukat a potom se odstěhuju, budu to všude rozhlašovat a potom budu dělat, že ho vůbec neznám. Právě proto ho chci přesvědčit o opaku, jakkoliv.
"Taesunny, aaaa~" natáhnu k němu ruku se svojí lžičkou, abych ho nakrmil. Otočí se na mě, předstírá úsměv, a když už je moje lžička skoro v ústech, tak mě probodne pohledem a do ruky mě pořádně kousne. Zajíknu se, ale podaří se mi nezařvat jako kůň s kůlem v prdeli. Když moji ruku pustí, tak si položím lžičku do talíře a začnu si mnou ruku. Bolí to jako svině…no, asi daň za to všechno. Minho a Taemin na nás zírají s otevřenou pusou, ignoruju jejich pohledy a začnu jíst. No…pro dnešek bych si měl dát od balení trošku voraz…alespoň než odejde Minho a Taemin. Taesunny začne odnášet nádobí do kuchyně, s úsměvem se zvednu a začnu mu pomáhat, když je u kuchyňské linky, tak si ho k sobě otočím čelem a prohrábnu mu vlasy.
"Moc ti to dneska sluší, Taesunny." Usměju se na něj, upřímně a mile. Jako bych doufal, že si všimne toho, že nic nepředstírám.
"Hele, snažíš se mě sbalit, chápu to dobře?" zadívá se na mě neutrálním pohledem a zkříví ústa. Pokrčím rameny a přikývnu, na co bych to skrýval.
"Tak se na to vyser, laskavě. A pokud máš o to balení až tak hroznej zájem, tak si sbal kufry a vypadni." Řekne rázně a odejde pro další nádobí. Opřu se rukama o linku, na chvíli se zadívám do prázdna, ale nakonec se vrátím pomalými kroky zpět ke stolu. Taesunny se mi po cestě vyhne a probodne mě pohledem i přesto, jak mile se na něj snažím usmívat.
Sednu si ke stolu a Taemin se ke mně nahne.
"Mohl bys na chvilku? Chci si o něčem promluvit." Zvedne se od stolu, neprotestuju a taky se zvednu, dojdeme do mého pokoje a já rozsvítím světlo a zavřu dveře.
"Hele, řekni mi upřímně…proč se chováš k bráškovi tak mile?" řekne to…no ani mile, ale ani ne útočně, spíš tak nějak neutrálně. Opřu se o okno, založím si ruce a podívám se do prázdna.
"Protože…já ho mám opravdu rád, Taemin. Každou chvíli víc a víc. Je to sice divný, ale…může za to jeho chování ke mně…to víš, ten zvyk celebrit, že každého koho chceme máme hned…ale on je jiný, ať už s ním mluvím jakkoliv, tak on se ke mně chová stále stejně…trošku mě to trápí, ale já vím, že se nevzdám…že půjdu tou dlouhou cestou, než dostanu jeho srdce a než se mi podaří Taesunnyho přesvědčit, aby mě měl taky rád," usměju se. "nemusíš se být, nechci s ním mít sex a potom ho odkopnout, já mu nechci vůbec jakkoliv ublížit, to bych si nikdy neodpustil." Zakroutím hlavou. Ještě chvíli si povídáme, ale potom vyjdeme z pokoje.
"Neublížil ti?" probodne mě Minho pohledem, povzdechnu si a založím si ruce. Nejsem žádnej gangster, tak proč bych měl mlátit zrovna Taemina, který se dokáže zabít pomalu i sám jen tím, že chodí. Taemin zakroutí hlavou a obejme ho. Na nich je přesně vidět, že se mají rádi…docela jim závidím, já mám před sebou ještě hodně dlouhou cestu k Taesunnyho srdci.
Rozloučíme se s nima, já si vezmu věci z pokoje a dojdu do koupelny, abych si dal pořádně horkou a dlouhou sprchu.

Taesun
Ještě chvíli dělám že myju nádobí a potom se přu o linku a zakryju si dlaní ruku… nechtěl jsem poslouchat… jen jsem prošel kolem ale když jsem to uslyšel…zastyděl jsem se za sebe…myslel to vážně?... nedokážu nijak blíže odhadnout pravdivost jeho slov…ale… když to řekl… prostě… říkám si… opravdu jsem na něj neměl být asi tak chladný… polknu a podívám se před sebe… možná…bych se mohl…chovat…mileji?.... jenom o trochu protože já…cítím nějaký tlak ve svém srdci který říkal ať nedopustím aby ode mě odešel…co se to děje?... polknu a když vyjde ze sprchy v ručníku tak zrudnu a dělám že leštím talíře.
"Taesunny… nemůžu…dnes spát u tebe v posteli?" zašeptá mi do ucha se smíchem. Zkouší to dobře… já… mám sílu odolat?
"jestli chceš" řeknu neutrálně ale mám co dělat aby se mi netřásl hlas. Překvapeně mě otočí čelem k sobě.
"vážne?!" řekne překvapeně a usměje se.
Přikývnu a utřu si ruce do utěrky, zatím co od něj odejdu a on odběhne k sobě do pokoje. Začnu se převlékat a n se najednou z ničeho nic nalepí na moje záda a přejede rukama po mém nahém břiše. Skousnu si ret a syknu na něj.
"jestli o ty ruce nechceš přijít dej je dolů" zadívám se na něj přes rameno.
"jak si přeješ" zašeptá mi do ucha a rukama sjede k mému rozkroku
"Y-YA!" zakloním hlavu a slabě zasténám. "beru to zpět běž spát k sobě vytlačím ho ze dveří a zavřu za ním. Svezu se na nohy a skousnu si ret. Nelíbilo se mi to… určitě ne! Aaaaaissh! Tak proč mě to tak vzrušilo… nesmí za žádnou cenu vědět že jsem teď nadržený jak stepní koza! Přejedu rukou přes svůj penis. Je to všechno….tvoje vinna…l kdybys ses nevzrušil kvůli tomu že tě jen pohladil…tak bych byl v klidu. Začnu se hladit a při tom přemýšlím o Siwonovi a jeho dotecích…shit… proč se to děje zrovna mě. Zakloním hlavu, skousnu si ret a zasténám. Proč teď přemýšlím o tom jak asi líbá, jak se jeho ruce starají o moje tělo a o jeho rtech přejíždějících po mém- nnnnnh! Zasténám a uvolním se po tom co přijde můj vrchol… aissh… je to všechno tvoje vina …Siwon!

Siwon
Ležím v posteli a…dělám něco velmi zábavného - čumím do stropu. Aigoo, mohl jsem spát s Taesunnym v postýlce, ale nakonec…nic. Zítra, když se třeba udržím na uzdě, tak…tak bych v jeho postýlce mohl spát zítra…aigoo, ale to budu muset být hodný. Převalím se na bok a zavřu oči, ale hned, co je zavřu mi začne zvonit telefon.
"Halo?" žbleptnu, i když si v té chvíli nadávám, že jsem ten telefon vůbec zvedal.
"Siwon," rozeznám hlas našeho manažera. "vím, že jsi včera měl přijít až na 10, ale naskytl se jistý problém…a to ten, že koncert, co jste měli mít v pátek předělali na středu…takže ho budete mít pozítří. Takže potřebuju, abys přišel už na 7, bude to velký SM Town koncert, takže budete zpívat a tancovat dost písniček, takže chci, aby jste následující dva dny pořádně trénovali…jo a prosímtě…dohlídni při tréningu na to, aby se po sobě Hangeng a Ryeowook přestali pořád plazit a snažili se tancovat…má to být koncert s občasným fanservisem…ne fanservis s občasnýma písničkama, chápeš." Začne mlít další a další věci, má tak uspávací hlas, že pomalu usínám. Nakonec, když ukončí hovor, tak už skoro spím, jen hodím mobil na noční stolek a usnu.
"Nenávidím tě i dnes." Vyprsknu, když začne zvonit budík. Udělám to samé, co každé ráno. Když se obléknu, dojdu do kuchyně pro tužku, papír a izolepu. Na papír napíšu krásným písmem: "Jsi nádherný, když spíš." Nakreslím tam obrovské srdíčko a dojdu do Taesunnyho pokoje, kde mu papírek nalepím. Dveře zavřu, uklidím po sobě a nasednu do auta. Takže zítra máme ten koncert…zuzuzu…to bude zase dnešek celej protrénovanej, protože se domů dostanu až večer a navíc…zítra budu taky celé dopoledne trénovat a odpoledne mě čeká ten koncert. Což znamená, že tyhle dva dny uvidím Taesunnyho jen večer, ach jo. Než začneme cvičit, tak si ještě vezmu mobil a neubráním se tomu, abych napsal Taesunnymu SMS.: Dobré ránko, dneska mám moc práce, protože máme zítra koncert…uvidíme se až večer :) Mysli na mě alespoň trošku, protože já na tebe myslím pořád :-* Siwon.

Taesun
Proberu se a zavrním, jako každé ráno, promnu si oči a převléknu se z pyžama, podívám se na hodiny, teprve 11 hodin…kyaa..tak málo… promnu si oči znovu a zarazím se když si přečtu vzkaz na dveřích. "jsi nádherný….když spíš?!"vyjeknu a podívám se na dveře ještě jednou a znovu si to přečtu. On… mě viděl když spím?! Jak je to možné?! Vezmu si do ruky mobil a odejdu z pokoje. Po cestě zkontroluji zprávy…Siwon?... no dobře uložil jsem si jeho číslo… isgpriutpswret….n-no já na tebe myslím… i… včera jsem na tebe myslel…hodně… až …moc…myslím. Polknu svoje myšlenky aby mi nestoupl salát a podívám se na hodiny…. Večer… to je široký pojem.. vezmu mobil zpět do ruky. Nevím jak je to možné ale hodlám mu napsat…. : a kdy je pro tebe večer?... že bych něco udělal k jídlu? Co by jsi si dal? :) pošlu zprávu a hned mi přijde odpověď…nemá náhodou moc práce?
" tak kolem 18 hodiny bych mohl být zpět + -…..dal bych si tebe :-* ale když to nebudu moct mít tak asi nějaké maso :)"
"k-kdo říkal že mě nebudeš moc mít?"
"a budu?" na tuhle zprávu už jsem neodpověděl…protože se proberu z jakési ho transu a uvědomím si co jsem to napsal! YA!...T-To jsem nepsal já. Polknu a začnu si dělat oběd… aniž bych se nadál tak je půl páté, vyšvihnu se na nohy a začnu dělat pro Siwona večeři, dávám si záležet aby mu to co nejvíc chutnalo. Když u mám vařeno tak klapnout dveře.
"Taesunny" nalepí se horlivě na moje záda a políbí mě na šíji. Usměju se a nandám mu jídlo, potom nandám sobě a začneme v tichosti jíst. Jsem…nějak nervózní polknu a uhnu pohledem když si moc prohlížím jeho jazyk hrající si se lžící. Zrudnu a odkašlu si.
"asi…půjdu spát" odkašlu si a vydám se do pokoje. Převléknu se do volnějšího trika a trenek, chci si lehnout do postele ale to mě zezadu obejme Siwon a svalí mě do postele… shodou náhod má na sobě jen trenky... to se svlíkal v kuchyni?!
"Taesunny….proč jsi mi neodpověděl?" ležíme na bocích, já k němu ležím zády a on je břichem na mě nalepený, cítím jeho ruku pod svým tričkem…
"nevěděl…jsem co" skousnu si ret když přejede po mé hrudi.
"dnes tu budu s tebou… neodeženeš mě" skousne mi ucho a jeho ruka volně sjede k mému podbřisku, stáhne mi trenky a jeho ruka přejede po celé délce mého penisu.
"S-Siwon..nnh!" zakloním hlavu a on pevně můj penis uchytí prohnu se v zádech a on se svým rozkrokem nalepí na můj zadeček. Jedna jeho ruka dráždí můj penis a druhá jeho ruka mne mou bradavku. Se skousnutým rtem sténám dokud nevyvrcholím. Oblékne mě a otočí k sobě čelem, políbí mě na čelo a pevně obejme.
"dobrou nos" zašeptá a já zabořím hlavu do jeho hrudi… proč… se mi to tak líbí?!

Siwon
Nemohl jsem si pomoct, chci se ho dotýkat. Ale jsem překvapený, že…už ani neodporuje, možná, že moje snaha nepřijde vniveč. Přehodím ruku přes jeho bok a tím ho k sobě přitisknu ještě pevněji, druhou rukou vjedu do jeho vlasů a s dalším polibkem na čelo zavřu oči. Ani jeden nic neříkáme…mám takový pocit, že si jen oba užíváme vzájemné přítomnosti toho druhého…ani se nenaděju a tím štěstím a únavou usnu.
Probudím se 2 minuty před tím, než mi zazvoní budík. Mám štěstí, nerad bych Taesunnyho probudil. A on by určitě nechtěl být vzhůru od 5. Sladce se usměju na jeho roztomilou spící tvář a ruce, které mě i ve spánku zlehka objímají. Olíznu si rty a bez jakýchkoliv slov mu dám pusu na čelo. Pomalu a opatrně ze sebe sundám jeho ruce, nesouhlasně mlaskne, že dostanu strach, že se vzbudí, ale otočí se na břicho a spí dál. Usměju se a pohladím ho po vlasech.
Proběhne moje rutinní ranní hygiena a oblékání, ještě před tím, než odejdu, vlezu na balkón a sousedce, která má na balkóně v truhlících květiny, vezmu jednu malou květinku. Na lísteček nakreslím srdíčko, lísteček položím Taesunnymu na mobil i s kytičkou. Před odchodem ho ještě třikrát políbím na čelo…trošku se zarazím a zlehka ho políbím na rty tak, abych ho nevzbudil.
Nasednu do auta, kde si pustím rádio…5:40 a v rádiu už je pěkně živo. Začne mi zvonit mobil, pustím si to na reprák a podle jména zjistím, že je to Donghae.
"Zdár, prosimtě ty už si v tělocvičně?" zeptá se ochrápaně do mobilu. Zakoulím očima a zasměju se.
"Ne, ale budu tam asi za 30 minut." Zasměju se znovu.
"Nemohl bys mě vyzvednout, prosím? Já jsem zaspal a auto má půjčený Leeteuk." Zívne.
"Oukej, tak tam budu za 10 minut." Po jeho poděkování mobil típnu a zívnu. Před Dongaheho barákem nejenže naložím Donghaeho, ale i Eunhyuka, radši se neptám, co dělali spolu, ehm, myslím, že až takové detaily vědět opravdu nepotřebuju.
Všichni se sejdeme a usoudíme, že bude nejlepší, když se před opakováním na koncert pořádně nasnídáme. Takže se všichni nahrneme do restaurace, kde si dáme kafe a všechny možný i nemožný jídla. Vytáhnu mobil, kde mám na tapetě, ehm, spícího Taesunnyho…nemohl jsem totiž odolat a musel jsem si ho vyfotit, protože jsem tak nějak tušil, že dobrovolně by se pro mě vyfotit nenechal.
"Dobré ráno, sluníčko. Vím, že ještě spinkáš, ale chci, abys věděl, že na tebe myslím :-* Nevím, jestli jsem ti to včera říkal, ale dneska máme koncert, takže přijdu tak v 19:00, maximálně 19:30 ju  PS.: Probudit se vedle tebe, bylo to nejkrásnější probuzení, jaké jsem kdy zažil :-*" zaculím se, když mi přijde doručenka, že zpráva byla odeslána. Hned za 2 minuty mi přijde zpráva, trošku sebou cuknu, ale když zjistím, že je od Taemina, tak moje nadšení trošku opadne.
"Dneska se s Minhem-hyung zase stavíme na večeři. Napíšu to i bráškovi, ale chtěl jsem abys to taky věděl. Tak zatím. Taemin." Povzdechnu si a podepřu si hlavu, zatímco se porýpu v omeletě. No nevadí, alespoň třeba uvidí, že jsme si na sebe s Taesunnym trošku zvykly. Je teprve ráno a já už se nemůžu dočkat, až budu doma…a s Taesunnym. Modlím se každou chvíli, ať to všechno rychle uteče.

Taesun
Zrudnu když si přečtu SMSku polknu a taky Sms napíšu. "škoda že já jsem takové probuzení nezažil, protože když jsem se probudil postel vedle mě byla prázdná…příště musíš zůstat dokud se neprobudím já…abych mohl zažít to krásně probuzení" skousnu si ret a Sms odešlu.
" příště s tebou budu dokud se neprobudíš, aspoň budu moct obdivovat tvou spící tvář :-*" zrudnu
"ať už jsi doma"
" hned jak budeme sami tak ti vynahradím to ráno mh? :-*"
"dobře :)" skousnu si ret a přečtu si sms od brášky… hmmm dnes zase přijdou?... super! Rychle zase dám všechny věci z Bráškova dosahu.
Den nějak přežiju, koukám na televizi a surfuju po netu… až zazvoní zvonek… dojdu ke dveřím kde je bráška a Minho. Pozvu je dál a posadím se stolu asi deset minut si povídáme než přijde Siwon, usměje se na mě a zamává na brášku s Minhem. Naservíruju večeři a začneme tiše jíst.
"Taesunny… nakrmíš mě?..aaaah" otevře pusu se sladkým výrazem, usměju se a naberu lžičkou omáčku, přiblížím se k jeho rtům a tentokrát neuhnu a lžíci vložím do jeho úst, sladce se usměje a olízne si rty. "Taesunny…řekni aaa" skousne si ret a lžičkou s jídlem se přiblíží k mým rtům. Otevřu pusu a nechám aby mi lžičku vložil do úst. Spokojeně se na sebe usmějeme a potom si všimneme Minha s Bráškou jak na nás oba s otevřenou pusou a nechápavým výrazem koukají. Zrudnu a odkašlu si.

Siwon
Šibalsky se zasměju a začnu zase jíst, přitom se ještě každou chviličku koukám po Taesunnym, a když se naše pohledy střetnou, tak se na něj sladce zadívám a usměju se.
"Ehm," odkašle si Minho, když se konečně dostane z tranzu čumění na mě a na Taesunnyho. Taemin se zatím podívá na Taesunnyho, nakloní hlavu na stranu a vykulí oči v nechápajícím výrazu. "jakej byl ten váš dnešní koncert?" zeptá se. Pokrčím rameny…no, co bych k tomu měl říct…z koncertu s troškou fanservisu se nakonec stal úplný opak, protože dvě písničky před koncem zmizel Ryeowook a Hangeng…šel je hledat Sungmin a Kyuhyun, ale ti se nevrátili, ehm…takže všechny čtyři šel hledat Leeteuk a Heechul…ti taky nepřišli…tak jsme tam zpívali v pár lidech, ehm. Nakonec někam zmizel i Donghae a Eunhyuk…takže jsme zpívali v tom zbytku, ehm. Ale to určitě nikdo slyšet nepotřebuje.
"Pohodička, jako každej koncert." Pokrčím rameny a zasměju se. Nechci rozebírat tu situaci, která se tam odehrála, ehm.
Chvíli si ještě povídáme, Taesunny začne dávat talíře na sebe, aby je potom všechny pohromadě mohl vzít do kuchyně. Já mezitím jdu doprovodit Minha s Taeminem ke dveřím. Rozloučím se s nima, popřeju jim dobrou cestu a potom se hned vrátím k Taesunnymu. Jak se tak natahoval pro všechny ty věci na stole a ukazuje mi svůj výstavní zadeček, tak…si skousnu ret a stojí mě opravdu hodně úsilí za ním nedoběhnout a neošukat ho.
"Chceš pomoct?" stoupnu si za jeho záda, Taesunny se ke mně otočí čelem a zadívá se mi do očí. Jako by všechno kolem nás rázem utichlo, díváme se jen na sebe a Taesunny se víc opře o stůl. Udělám krok k němu, mezitím ani jeden z nás neuhne pohledem. Sklopím hlavu a přiblížím se svými ústy k těm jeho, neprotestuje a přimhouří oči, aby mohl i dál sledovat každý můj pohyb. Zlehka se nalepím na jeho rty, náš polibek je krátký, jemný a takový slaboučký. Oddálím se od něj, chvilku se na sebe vydržíme dívat, ale v následující chvíli se na všechno kolem vysereme, já se na něj nalepím a začneme se vášnivě, až skoro hladově líbat. Nevím, kde ho mám hladit dřív, tak si navzájem cucháme vlasy a osaháváme se kamkoliv nás napadne. Řekl bych, že je to tím, jaká vášeň nás pohání. Nalepím se na Taesunnyho ještě víc, rozmáchnu se rukama a shodím všechno, co zavazí ze stolu. Taesunnyho na stůl posadím a nepřestávám ho líbat, přitom ho hladím ve vlasech, na krku, po zádech, prostě…se nedokážu nabažit téhle chvíle a jeho těla.


Taesun
Nedokážu se ovládat, seru na všechno, ať už si se mnou hraje nebo ne… to budu řešit potom, hlavně že teď jsem se Siwonem, chci aby se mě dotýkal…. Ještě více, chci aby nikdy nepřestal s jeho nádhernými doteky, chci ho, neuvěřitelně moc, ani mi nevadí že mi rozbil všechny talíře hlavně že jsem s ním, kdyby to neudělal on…udělal bych to já… chci aby mě udělal svým. Vjedu rukama do jeho vlasů a užívám si ten krásný okamžik vzrušení a touhy kterým mě obdarovává. Skousnu si ret a prohnu se v zádech když jeho rty začnou zaměstnávat můj krk, zakloním hlavu a s nedočkavým pohledem se zadívám pod sebe, prohrábnu mu vlasy a skousnu si ret. Podívá se na mě a vytáhne se ke mně pro polibek. Usměju se a nechám se od něj sladce políbit, svým jazykem přejede po mém spodním rtu, neodolám a jazykem přejedu přes jeho jazyk, chvíli si s jazyky hrajeme veznu ale pak se přesuneme do mých úst a já umírám tou touhou. Zatahám ho jemně za vlasy, pohladím po zádech a nakonec zatahám za lem jeho trička, usměje se a oddálí se tak abych mohl se skousnutým rtem stáhnout jeho tričko.
"Taesunny" kousne mě do krku a začne mi také sundávat tričko.

Siwon
Tričko z něj skoro strhnu, jen tak se držím na uzdě, abych z jeho trička neudělal hadr.
"Taesunny…chci tě…tak hrozně moc tě chci." Zašeptám mu do ouška a svými neposednými prsty se vydám k jeho pásku. Neprotestuje, spíš naopak, svojí ručkou se taky vydá k mému pásku. Zasměju se a pomůžu mu dát dolů kalhoty, svoje si svléknu sám, aby nemusel vstávat ze stolu. Jakmile jsme oba vysvlečení, vášnivě se přitisknu na jeho rty, on se zadečkem posune tak, abych k němu měl co nejlepší přístup. Za stálého vášnivého líbání do něj vniknu dvěma prsty, vytrhnu se jeho ústům a začnu ho líbat na krku, párkrát ho dravě kousnu do klíční kosti a opatrně se v něm svými prsty začnu pohybovat.
"Siwon…já už nemůžu čekat…" zašeptá mi do ucha toužebně a nohama se mě chytí kolem pasu. Usměju se, vyjedu svým jazykem přes jeho krk až k jeho ústům a začnu se o ně starat, zatímco do něj začnu pomalu vnikat. Napne se, chytí se mě rukama kolem ramen a pevněji je stiskne, sten, který ze sebe vydá je trošku bolestný, ale přebíjí ho slastný podtón. Usměju se a pohladím ho po krku, když jsem v něm celý, jednou rukou se opřu o stůl, druhou nechám na jeho krku a začnu se v něm pohybovat. Nejdřív pomalým, mírným tempem, ale nakonec svoje tempo začnu postupně, s přibývajícím vzrušením, zrychlovat. "S-Si-won." Zasténá mi slastí do ouška, naplněný vzrušením, štěstím a touhou ho do ucha kousnu, nalepím se na jeho rty a přirazím do něj hlouběji. Prohne se v zádech, nadzvednu si ho za zadeček a sesadím ho ze stolu tak, aby se mě nohama držel kolem pasu, zatímco ho za stálého líbání vedu do ložnice tak, abych se z něj nemusel vysunout. Na postel ho pomaličku položím a se stejně pomalým tempem do něj znovu přirazím.
"T-Taesunny," Vyjde i z mých úst sten, jak začnu cítit svůj vrchol, nahmatám jeho penis a začnu s ním třít ve stejném rytmu, v jakém přirážím. Vyvrcholíme společně, když se z něj vysunu, tak si ho přitáhnu k sobě a políbím ho do vlasů. "Saranghae." Usměju se na něj a pohladím ho po tváři. Víc se ke mně přitulí, oba nás přikryju peřinou a políbím ho na čelo.
"Já tebe taky," zavrní jako spokojená kočička. "Siwon." Zašeptá a políbí mě na klíční kost, na kterou jedinou dosáhne.

A tak se z nenávisti stala láska…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natka Natka | 10. srpna 2013 v 14:38 | Reagovat

:´) Aaaa to bylo tak krásný!! Vážně povedený!!! Takový doják trošku :D Teda mě to tak přišlo moc se vám to holky povedlo! :D

2 Fusee Fusee | 10. srpna 2013 v 16:41 | Reagovat

Jako vždy úžasný :-D říká se že mezi nenávistí a láskou je velice tenká hranice :D

3 RossaLie & Miko RossaLie & Miko | E-mail | Web | 26. srpna 2013 v 20:58 | Reagovat

Děkujeme^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama