Snow White

28. srpna 2013 v 13:37 | RossaLie & Miko |  Super Junior

Snow White

×××

Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin
Thank: Snow White by Super JuniorKyuhyun
Snažím se…to tak nebrat, být klidný a nelámat si s tím hlavu, ale nejde to. Zrovna máme vymýšlet téma našeho dalšího koncertu, měl jsem spoustu nápadů, byl jsem nadšený, ale…ani jsem nestačil cokoliv říct a všichni už mě odehnali s tím, že takovým věcem nerozumím, protože jsem tu nejmladší…že nevím, jak je to složité. Všichni se u toho smáli…jako by to byl nějaký vtip, ale…oni nevědí, že to moc bolí, když tohle dělají. Ano, jsem tady maknae…jsem tu o rok míň než ostatní, ale…to přece neznamená nic, ne? Chtěl jsem jim jen pomoct…ukázat jim, že i já něco dokážu vymyslet…ale nedali mi možnost. Nejhorší na tom je, že oni si ani neuvědomili…jak moc tohle bolí.
"No jo, kdybychom to nechali na maknae, tak budeme oblečení za Sněhurku a sedum trpaslíků." Zasměje se Siwon a ostatní se přidají. Bolestně svraštím obočí a sklopím hlavu. Skousnu si ret, abych zahnal to pálení v mých očích, když se mi v nich kupí slzy. Otočím se na patě, vezmu si boty a bundu a vyběhnu na naši zahradu. Sednu si pod náš altánek na lavičku, svěsím ramena a rukama si podepřu hlavu. Hlavně nebreč, Kyu, takhle pro ně budeš ještě víc k smíchu…ale když ono to tak moc bolí, že…se to nedá vydržet. Navíc tu ani není nikdo, kdo by se mě zastal nebo kdo…by mě prostě neměl za maknae, co všechno vidí dětinsky.
"Kyu?" zvednu hlavu, a když spatřím Sungmina, který si ze svých blond vlasů oprašuje sníh a míří ke mně, tak hlavu zase sklopím.
"Hm?" zabručím do dlaní.


Sungmin
Povzdechnu si, ostatní to už opravdu přehání, chápu, že je z toho Kyu rozhozený, usměju se na něj, nedokážu dělat nic, protože je nikdo nezastaví…. Jediné co můžu dělat je utěšit ho.
"Nic si z toho nedělej…" sednu si vedle něj, vidím, jak se zašklebil.
"Jak by bylo tobě, kdyby ti to dělali?" podívá se na mě, v jeho očích se lesknou slzy, skousnu si ret a pohladím ho po zádech.
"I'll keep on feelin' everytime, Kokoro ni wa kimi ga iru, Baby don't cry it's all right now, Futari de itai yo…" začnu mu pomalu zpívat a u toho ho nepřestávám hladit po zádech a když dozpívám tak mu prohrábnu vlasy. " pro mě nejsi dítě…. Jsi silnější a dospělejší než všichni tak vevnitř" usměju se na něj a pohladím ho tvářích. Hlavu mu zvednu a usměju se na něj.
"Minnie…" přimhouří oči a usměje se.
"Jenom dospělý člověk dokáže utéct a plakat sám…" usměju se na něj, nechci ho vidět plakat….
"Gomawo."
"Nemáš zač." zasměju se.


Kyuhyun
"Nebuď smutný...nebo tě vyválím ve sněhu." Zasměje se Minnie. Zvednu k němu svůj pohled.
"Je to výhružka nebo výzva?" skousnu si ret.
"Podle toho, jak chceš, aby to bylo." Zasměje se.
"Fajn." Zvednu se, vezmu ho do náruče a mířím s ním do toho největšího sněhu.
"Neee, Kyuu, to já měl vyválet tebe." Chytí se mě kolem krku a zasměje se.
"Tak půjdeme oba." Zasměju se a spadnu s ním do sněhu. Spadnu tak, abych do sněhu spadl zády a Minnie, aby spadl vedle mě. Začneme se ve sněhu válet a dělat andělíčky.
"Není ti zima?" otočím se na něj a zasměju se.
"Ani ne." Zakroutí hlavou, přijde ke mně po čtyřech jako kočka, hodí mi sníh na vlasy a začne mi je cuchat.
"Týýýý!" zasměju se, povalím ho na zem a začnu mu dělat to samé. Chvíli se bavíme tím, že se společně válíme ve sněhu.
"Nepostavíme si sněhuláka?" namítne Minnie nadšeně.
"To není špatnej nápad." Přijdu k němu zezadu a nenápadně mu hodím sníh za tričko.
"Yaaaaa to studííííí!!" zapiští a začne skákat, aby si sníh vytřepal. Chytím z něj záchvat smíchu, když se na mě s nafouknutými tvářemi otočí, tak se snažím dělat, že se nesměju, ale moc mi to nejde. "Kyuuu! Teď já!!" vezme si hrst sněhu…jeho roztomilému pohledu se nedá odolat, tak zůstanu stát na místě a čekám, až mi hodí sníh za tričko.

Sungmin
Zasměju se, a když si k němu stoupnu tak natáhnu ruce a sníh mu za tričko hodím. Začne se smát a celý ztuhlý začne pomalu běhat dokola. Zasměju se a podívám se na něj.
"Úsměv ti sluší o hodně víc" udělám mu ňap a pohladím ho po rameni, zadívá se na mě a pak se nádherně usměje.
"Děkuju" pohladí mě po vlasech. Rozeběhnu se po zahradě a hledám nejlepší místo na sněhuláka.
"Tady to bude dobré co ty na to" zavolám na něj a zamávám. Přikývne a rozeběhne se ke mně. Začneme se stavením, oba se u toho smějeme, a i když je zima tak je to jedno, protože teď oba dva máme skvělou náladu a nechceme, aby přestala. Když je hotovo tak se na něj podíváme.
"Dojdu pro mrkev a hrnec a knoflíky!" začnu skákat nadšením a rozeběhnu se domů. Když se vrátím tak u něj pořád Kyu stojí a když k němu dojdu blíž tak zjistím že se usmívá. Společně dáme hrnec na sněhuláka, mrkev na nos, knoflíky jako oči a tři jako úsměv. Vzal jsem jich víc a tak začnu vepředu na té nejspodnější kouli knoflíky psát Kyu.
"Já jsem sněhulák, jo?" zasměje se.
"Ne, sněhulák je ty!" vypláznu jazyk a on se šibalsky usměje a svalí mě do sněhu. "Yaa! Co jsem udělal" zasměju se.


Kyuhyun
"Udělal si mi dvojníka." Zasměju se, obejmu ho a začneme společně válet sudy, dokud málem nezahučíme do malého jezírka. Cítím se…vážně skvěle, Minnie mi zvedl náladu a navíc…se spolu skvěle bavíme.
"Víš co? Uděláme ještě jednoho sněhuláka." Zasměju se, pomůžu mu vstát a začnu z něj pucovat sníh.
"Proč?" zadívá se na mě s úsměvem.
"Uvidíš." Vypláznu jazyk a začneme stavět dalšího. O trošku menšího, než je ten druhý, ale postavíme je k sobě. Minnie doběhne pro další věci a pořádně ho nastrojíme. Kleknu si, s úsměvem a tím nejkrásnějším písmem napíšu na spodní kouli Minnie.
"Takže tohle je můj dvojník?" zasměje se a pozvedne obočí.
"De." Zasměju se a rozcuchám mu vlasy. Stojíme naproti sobě, a když zvedneme hlavy k nebi, tak z něj pomalu začnou snášet vločky sněhu.
"Koukej!" zvedne Minnie ruku, na rukavici mu spadne překrásná vločka a oba ji začneme zkoumat, dokud se nerozpustí.
"Teď já." Zasměju se a chytím vločku, začneme ji zkoumat stejným způsobem, dokud z ní nezbyde kapička vody.
"Zkusím ji chytit do pusy." Rozesměje se Minnie, zakloní hlavu a otevře pusu. Olíznu si rty a zasměju se…je tak roztomilý. Jakmile se mu to podaří, tak se rozesměje a zadívá se na mě. Udělám k němu krok blíž a usměju se.
"Je ti zima?" pohladím ho po mokrých vlasech od sněhu, které jsou na koncích už trošku zmrzlé.
"Maličko." Usměje se a já ho obejmu.
"Lepší?"
"De." Cítím, jak se usmál. Trošku se od něj oddálím a usměju se. Nahnu se k němu a zlehka ho políbím na rty. Když zavře oči, zavřu je i já a užívám si ten nádherný pocit.
"Gomawo, Minnie. Za všechno." Zašeptám, když se od něj oddálím…


Sungmin
Když se ode mě odtáhne tak si skousnu ret a zadívám se na něj.
"Nemáš zač" zasměju se a pohladím ho po vlasech. On mě obejme ještě pevněji a zavrní.
"Stejně děkuju…" zašeptá mi do vlasů, celý se otřesu tím krásným pocitem.
"Heeeeeeeeeeeeej, co tam děláteeee?? Stavíte sněhuláky nebo co?" vykloní se Donghae z okna. "Pičo vole, to je Zimaa!!!"
"Přesně to jsme dělali…stavili sněhuláky" zavolám a jemu zacuká koutek.
"Pojďte dovnitř, už jsme vymysleli téma koncertu." mávne na nás, oba se rozejdeme dovnitř. Kyu chytí mojí ruku a pevně ji stiskne zatím co se na mě usměje. Ještě ho zastavím stoupnu si na špičky a on se jen usměje a zlehka mě políbí. Zavrním a pak už se teda vydáme dovnitř. Zuju si boty a sundám si bundu a zavrním když je tu takové teplo. Zaháknu se Kyu do ruky a pevně ji obejmu, dojdeme k nim.
"Tak co jste vymysleli?" zasměju se.
"No.. jelikož tahle banda debilů vymyslela samý kraviny," zasměje se Leeteuk " tak jsem sáhl po tom jediném inteligentním návrhu… a to po návrhu Kyu" usměje se na něj a mrkne, všichni zatleskají a poplácají ho po zádech.
"Blahopřeju." zasměju se a políbím ho na tvář. Zasměje se.
"To jenom díky tobě." sehne se ke mně a políbí mě na rty, zavrním.
"Dáme si něco k jídlu ne?" zašeptám a on přikývne.
"Když tam budete udělej te něco pro mě"
"A mě..."
"A mě…"
"Mě takyyy!"
"A i mě jo...!" zčnou se všichni ozývat zacuká mi koutek.
"Jste jak malý děti… když máte hlad, tak si něco udělejte!" vyjeknu a necháme je umřít hlady a my potom budeme žít šťastně až do smrti… ehm…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natka Natka | 29. srpna 2013 v 14:58 | Reagovat

^^ Pěkný,pěkný!! :D

2 Terežka Terežka | Web | 2. září 2013 v 18:09 | Reagovat

To je roztomilé :3

3 j-vip j-vip | Web | 1. prosince 2014 v 23:04 | Reagovat

ten koniec :D :D :D tak krásna FF :3 Nominujem ju na moju obľúbenú poviedku so zimnou tématikou :3 Napriek tomu, že tam neboli žiadne hot scénky sa mi neskutočne páčila ^^ Mám rada vaše spracovanie poviedok. Ak čítam FF od niekoho iného a nie je tam sex, tak sú maximálne o hovne :D :D A niekedy im ani ten sex nevyjde, ak tam je :D :D najzaj veľmi krásna :) Mell ju bude čítať svojim vnúčatám pri dlhých zimných večeroch :3 :3 :DDDDDDD Ok, práve teraz mi hráblo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama