Clumsy Valentine 1/2

1. ledna 2014 v 22:27 | RossaLie |  BEAST FF

Clumsy Valentine

Fandom: BEAST
Pairing: Dooseob (Doojoon/Yoseob)
Počet kapitol: 2
Yoseob
"Konečně." Oddychnu si, když konečně najdu na ubytovně svůj pokoj. Nová práce, nové prostředí a nový lidé…moc se na to těším! Podle informací by měl být můj spolubydlící i můj kolega v práci, tak se musím snažit, abych s ním dobře vycházel.
Měl by vědět o tom, že přijdu, takže bych tu měl mít nějaké uvolněné místo. Jsou tu dvě skříně, tak otevřu tu první, abych věděl, která je moje. Je plná. No, tak to bude ta druhá. Popojdu ten kousek k ní, a když ji otevřu, tak se nechápavě zamračím.
"Taky plná?" povzdechnu si a sednu si na kufr. Byly tu dvě postele - jedna byla upravená a podle toho, že jsou na ní hozené nějaké věci počítám s tím, že je mého spolubydlícího. Ale ta druhá…no, jsou na ní naskládané a poházené různé papíry a podobné věci. Rukama si podložím bradu a usadím se na kufru pohodlněji. "Aigoo…proč tu nemám žádné místo." Povzdechnu si. Začnu si hrát na mobilu, protože to čekání v tomhle tichu a navíc na kufru je hrozný. Jakmile uslyším klíče ve dveřích, tak se usměju a upravím, abych udělal ten nejlepší dojem.
"Annyeo, jsem tvůj nový spolubydlící." Zamávám na něj hned, jak vleze dovnitř. Zasekne se na mě pohledem a potom trošku rozzlobeně zkřiví obočí.
"Hm." Zakývá hlavou a nic víc neřekne. Polknu…ehm, hlavně musím být milý! Milý a usměvavý!
"Já jsem Yoseob." Usměju se a zamrkám. Zabrousí na mě letmým pohledem.
"Doojoon."
"M-Mohl bych odklidit ty papíry z postele?"
"Ne."
"A-A kde budu spát?" přikrčím se. Zhluboka a hlasitě se nadechne.
"Fajn, odkliď je." Zakývá hlavou a zmizí v mini kuchyni, kterou tu máme. Pečlivě, opatrně a potichu se snažím papíry odklidit z postele na jeho stůl, když mám hotovo, tak se nadšeně zasměju. Jupí!
Povléknu si postel, dám si tam svého plyšáčka pro štěstí a polknu. Doufám, že mě teď nezabije, když mu musím říct, aby si ty věci ze skříně odklidil.
"D-Doojoon-hyung…p-potřeboval bych uvolnit jednu skříň." Usměju se a snažím být přátelský. Místo odpovědi se na mě jen přes rameno letmo podívá, vstane a začne skříň vyklízet. "Mockrát děkuju." Zlehka se ukloním, když vyklízení dokončí, a usměju se, abych mu dal najevo, že jsem mu vděčný.
"Doprdele, jaktože je tahle váza rozbitá? A tahle taky?" uslyším a přikrčím se.
"No já…víš…šel jsem kolem a ono to tak nějak…spadlo." Přikrčím se a nahodím štěněčí pohled.
"Samo?!"
"Jo." Přikývnu.
"To určitě," povzdechne si. "dávej si laskavě většího bacha, když jdeš kolem mých věcí."
"D-De!" nadšeně se usměju, protože jsem rád, že mě neusmažil nebo mi neudělal ještě něco horšího.
U skládání oblečení si pobroukávám, a když z kufru vytahuju další věci, tak se musím zasmát jaké ve mně vyvolávají vzpomínky. Já prostě miluju smích!


Doojoon
Povzdechnu si… proč zrovna já musím mít za spolubydlícího toho největšího debila? Už podle toho jeho dementního smíchu hádám že je to mistr světa v nasírání lidí.
" můžu se .. jít umýt?" zamrká na mě…
"pokud mě nebudeš otravovat tak klidně." Pokrčím rameny a lehnu si do postele s knížkou… zejtra musím do práce… nechce se mi…aigoooo
Uslyším ránu z koupelny ale.. je mi to jedno… aŤ se tam klidně zabije hlavně ať nedělá bordel…
"D-Doojoon" vyjde ven v županu… pozvednu obočí " já… jsem asi něco … pokazil" pískne. Zvednu se z postele a když vejdu do koupelny tak ztuhnu.
" můžeš mi říct jak si doprdele mohl strhnout umyvadlo a zničit půl vany?!" začnu řvát a otočím se na něj.
"no…. Já jsem neviděl do zrcadla tak jsem vylezl na umyvadlo a to se strhlo" polkne. Povzdechnu si a všimnu si že mu lehce krvácí noha. Chytnu ho z ruku a odvedu na postel.
"sedni si" zavrčím a on si s úsměvem sedne… vezmu lékárničku, kapesníkem mu setřu krev a zalepím náplastí ránu " poslouchej tu koupelnu opravíš.. vyděláš si na to peníze jasný?!" vykřiknu a on přikývne. Aissh na tohle nemám náladu. Lehnu si do postele a snažím se usnout když mě asi za hodinu vzbudí šustění pytlíku. Otočím se na bok a vidím jak do sebe láduje gumové medvídky, protřu si oči a otočím se na druhou stranu a doufám že usnu.
Ráno když se vzbudím tak se protáhnu a doufám že to byl zlí sen…ale když vedle sebe slyším oddechování tak ztuhnu.
"mám ti snad říct kde máš postel?!" prudce si sednu a začnu s ním třást"
"když mě byla zima a na tý posteli není peřina" zamrká na mě štěněcím pohledem….
"tak jsi měl umrznout!" odseknu a jdu se převléct… to samé jde udělat on… společně se vydáme do restaurace… pár ulic od nás. "Annyeo Minki" mávnu na něj, když zrovna utírá stoly, taky mi zamává a zasekne se pohledem na Yoseobovi, no co mě je to jedno asi si říká že většího debila ještě neviděl. Dojdu se převléct a začnu prostírat stoly…
"máš na mě prej dávat pozor" doběhne ke mně se smíchem Yoseob… WHAT THE FUCK?!
" hm" povzdechnu si. když začnou chodit lidi tak se musím naštěstí věnovat jim takže nemám ve svém vzorném poli tu chodící pohromu… ale když se ozve tříštění talířů tak se prudce otočím a vidím jak upadl s celým tácem jídla… oiii…
" ukaž" promnu si spánky a začnu uklízet jídlo.
"gomawo" usměje se….. takhle se to opakuje asi 8x…
"vypadám snad jako uklízečka?!?!!?!? Zvedni se a nechci tě tady vidět… padej do kuchyně a buď nějak užitečný a utři aspoň prach nebo něco u čeho nic nerozbiješ" chytnu ho za paži, zvednu a strčím směrem do kuchyně zatím co já znovu uklidím jídlo a omluvím se zákazníkům.
"ůopargtůejrgt!" ozve se z kuchyně rána. Otočím se a prohrábnu si vlasy
" to si ze mě dělá už prdel ne?!?!?!" vlezu do kuchyně a nechápavě se zadívám jak visí na hřebíku na zdi. " co… tam děláš…. A co jsi dělal??!" ukážu na něj.
"n-no … řekl jsi mi abych utřel prach tak jsem vlezl nahoru a utíral ale ta skříň začala vydávat divný zvyku tak jsem chtě slézt ale.. zachytil jsem se tu trikem a .. pak ta… skříň spadla…" zakňourá… mám sto chutí začít řvát a házet po něm věci… "S-Sundáš mě dolů?...prosím" nahodí smutný pohled.
"ne" odseknu a… odejdu… " dostaň se dolů jak chceš a dokud to neuklidíš tak nejdeš domů!!"

Yoseob
Tak chladný, zapláču a dál si visím na hřebíku.
"Co tu provádíš, Yoseob?" vejde dovnitř Minki a zděšeně se na mě zadívá.
"No já…utíral prach." Vypísknu.
"Měl bys být opatrnější." Zakývá hlavou a sundá mě dolů.
"Gomawo." Vděčně mu poděkuju a začnu s uklízením.
"Ježiši, co je zase tohle? Proč je všude krev?" vejde dovnitř, uprostřed mého úklidu, Doojoon.
"No…ony ty střepy trošku…řežou." Poukážu na svoje ruce od krve, protože jak jsem sbíral všelijaký střepy, tak jsem se pořezal a právě proto je teď všude kolem krev.
"Pojď za mnou…než se naštvu a zabiju tě." Povzdechne si a já se začínám bát. Nechá mě, abych si sednul na židli, vytáhne lékárničku a začne mi oblepovat náplastí ruce. "Hele, můžeš mi vysvětlit, jak si mohl shodit tak těžkou věc jako je skříň?!"
"No já...začal jsem dělat tohle." Začnu máchat rukama a celý sebou škubat jako bych měl záchvat a tak mu vlastně názorně ukážu, co jsem dělal. Nepatrně mu zacuká koutek a plácne se do čela.
"To si to tričko nemohl prostě vyháknout?"
"Ale to bych spadl dolů…na zem." Fňuknu.
"No a?!" povytáhne obočí.
"Ale hlavní je, že pár kousků nádobí a ostatní skříně jsou v cajku!" šibalsky a nadšeně se zasměju a zatleskám.
"Víš co…radši běž zametat na půdu."
"Ale…tam nic není…jsou tam pavouci, smrad a prach." Smutně zamrkám.
"No a? Alespoň tam nic nerozbiješ!" Bez dalších slov mi vrazí do ruky smeták, hadr a kýbl s vodou a pošle mě na půdu. Je tady zima…tma a fůůůůj pavouci. A já si sebou nevzal mobil, tak teď nevím, kolik je hodin. Ale třeba pro mě Doojoon přijde, až bude končit v práci a půjdeme domů společně. Začnu zametat, u toho pořád zakopávám a párkrát narazím do zdi. No, ještě že tu nic není. Začnu si pobroukávat, ale vyruší mě zvuk klíče v zámku.
"To ne! Halo, já jsem tady!" doběhnu k, teď už zamčeným, dveřím a párkrát na ně zabuším pěstí. Aigoo, teď se odtud nedostanu! A je tu zima…aissh!
Když se podívám z malého okýnka tak vidím, že už je tma. Připadám si jako princezna, co trčí ve věži, ale tu alespoň přijde někdo zachránit. Doojoon mě nemá rád a určitě bude jen dobře, když zůstanu tady…už navždycky. Umřu tu hladem, žízní a zimou. Umřu jako starej Yoseob, kterého nikdo nezachránil. Aissshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


Doojoon
Povzdechnu si když si lehnu na postel a zavřu oči.. dneska jsem se tolikrát naštval že me z toho bolí až hlava…aiiish….. ale už je dobře… přikryju se a na chvíli usnu.. když se proberu tak je 22h protáhnu se a teď se zarazím… kde je ta malá otravná věc?! Že on…. Ne… aigo… povzdechnu si a dojdu ke skříni se obléct… ale pak se zarazím… co je mi do něj… zejtra stejně přijdu brzy tak ho tam najdu… ale… je tam sám.. určitě se bojí…a je mu zima a určitě myslí na to že tam umře… povzdechnu si a vydám se do restaurace…
Všude je tma… asi ho ani … nenapadlo si…rozsvítit… ehm… proč mě to nepřekvapuje… povzdechnu si a odemknu, rozsvitnu a začnu se rozhlížet kde je… ehm… leží na židli a brečí…. Povzdechnu si a prohrábnu si vlasy.
"Yoseob" pohladím ho po vlasech, zvedne ke mně překvapeně hlavu a vrhne se mi do náruče, pozvednu obočí a snažím se ho ze sebe sundat ale drží se mě jako klíště. " pusť mě"
" já se tak bál… biane a je mi hrozná zima a bál jsem se tady" zaboří mi hlavu do hrudi, povzdechnu si a tak nějak…. Sám od sebe ho pohladím po vlasech a po zádech.
" děláš mi jen starosti" povzdechnu si, přehodím přes něj svojí bundu a vydáme se domů.
Když jsem doma tak si lehne do postele, přehodím přes něj jeho kabát aby se do něj zachumlal….. ale… stejně se ráno probudím a on ….. je vedle mě… chtěl bych ho seřvat…ale když vidím mozoly a řezy na jeho dlaních tak si povzdechnu … a nechám to být… možná… všechny ty věci nedělá schválně… ale neuvěřitelně mě s tím sere… chtěl jsem jít do práce brzo … ale… vůbec na to nemám náladu… tak si zase lehnu a ignoruju to že se na mě víc natiskl
Vzbudí mě šustění pytlíku, otevřu oči a vidím jak zase jí Gumové medvídky… na mé posteli…
" konečně jsi vzhůru… už jsem kvůli tobě musel sníst druhej pytlík"
"bo? Kvůli mně?!" sednu si a do mého zorného pole se dostanou hodiny…..12:30…"to si tu klidně žereš ale abys mě vzbudil to ne?! Doprdele! Už jsem měl být 4 hodiny v práci! … a ty taky! Vstávej a dělej!!" dám mu pohlavek a začnu se rychle oblíkat… já ho jednou zabiju….


Yoseob
Mezitím, co se Doojoon obléká, tak sním další pytlík gumových medvídků.
"Tak dělej. Šéf nás zabije." Otevře dveře a čeká, až z nich vyjdu. "Pokus se dneska laskavě nic nerozbít." Prohodí a já přikývnu. I když nevím, jestli to zvládnu, ale…třeba jo. Musím použít…představivost.
Doběhneme do práce a rychle se oblékneme do pracovního. Mě to teda trvá o půl hodiny dýl než Doojoonovi, protože se zamotám to vesty a potom si ještě 4x obléknu špatně košili. Jakmile se ale obleču, tak zalezu do kuchyně a začnu umývat nakupené nádobí. Doojoon chtěl, abych byl opatrný, tak to všechno umývám opatrně a pomaličku, abych nic nerozbil. Umyté nádobí potom dávám ještě opatrněji na odkapávač, a když mám za chvilku umyté všechno, tak si oddechnu. Ale spalo se mi dobře…u Doojoona se spí moc dobře.
"Tohle špinavé nádobí si odnes kuchyně a umyj ho, jo?" donese mi Minki obrovskej…nevím ani co to je, ale hlavní je, že je to plný špinavýho nádobí.
"Nedávej mu t-" zakřičí Doojoon, ale to už mi to Minki dává do rukou a já to v následující vteřině pustím. Většina nádobí je rozbitá, polknu a roztěkám se očima po místnosti.
"J-Já to uklidím." Kuňknu a kleknu si připravený sesbírat kousky rozbitého nádobí.
"Běž radši dozadu. Já to udělám." Odsune mě Doojoon stranou a já přikývnu a vlezu si zase dozadu.
Minki za mnou po chvíli přijde a ukáže mi v ledničce naskládané jídlo v pekáči a pověří mě, abych ho dal do trouby, kontroloval a hlavně abych ho nepřipálil.
"Omlouvám se za to nádobí." Přikrčím se.
"To se stává…asi to na tebe bylo moc těžké." Usměje se na mě a poplácá mě po ramenu. Vezmu pekáč, rozehřeju troubu a vrazím to dovnitř. Chci si sednout na linku, ale když tam vyskočím, tak se bouchnu do hlavy o skříňku a bolestně zaúpím.
Už je to tam 15 minut, vezmu si rukavice, otevřu dveře od trouby a skoro tam strčím hlavu. Hmmm…ještě to asi nebude…Minki říkal, že to tam má být přes 20 minut. Hmmmmm.


Doojoon
Povzdechnu si a když konečně ZNOVU uklidím vše rozbité nádobí tak si povzdechnu a vlezu do kuchyně kde sedí Yoseob na zemi a kouká do trouby pozvednu obočí a dojdu si napustit do sklenky vodu abych se napil. Očima zabloudím na něj a vidím jak otevře troubu a strčí do ni hlavu… málem se zadusím vodou a když mi nastaví zadek tak…. Přemýšlím…. Na jedné straně mi anděl říká že bych ho … neměl kopnout….ale …. Ta lákavější část mi říká abych ho kopnul… mhhhh přemýšlím … to druhé je opravdu lákavější…. Chci ho kopnout!! Ale když už se k němu rozejdu tak už má hlavu venku a s povzdechem zakloní hlavu… shit… I miss it!!! Never mind.. odejdu zase na plac a když není co na práci a Minki je venku tak si sednu a vidím… jak… Yoseob běhá do koupelny.. s…hrníčkem?.. a pak zase do kuchyně… a zase… zastavím ho když běží z koupelny.. zastoupím mu cestu, chce mě oběhnout ale když ho nepustím tak se na mě smutně a ….tak nějak vyděšeně zadívá…
"proč tu tak běháš?!"
"n-n-no já… h-hasím troubu.. protože… hoří" řekne po chvilce…. Vytřeštím oči
"vždyť tam je hasičák!!!!" zaječím a vběhnu do kuchyně, začnu troubu hasit a když se mi konečně podaří troubu uhasit tak si sednu na zem a zakloním hlavu. " jak….. se ti doprdele podařilo zapálit troubu?!" vykřiknu a vezmu si kleště a začnu z polorozpadlé trouby vyndávat pekáč…. " ty jsi tam nechal alobal!?" vyjeknu, přikrčí se.
"k-když já.. nevěděl…" pískne
"to tě doprdele neomlouvá…. Už mě sereš! Nic neuděláš pořádně, když něco uděláš tak jsem to já kdo to odnese… od té doby co jsi se přistěhoval tak je všechno na hovno…. Jsi tu se mnou dva dny a já bych tě nejradši zabil! Hlavně že ty jseš happy ale všichni ostatní jsou z tebe na prášky… jsi blbej malej kterén kterej nedokáže nic jinýho než jen ničit věci! Děláš to schválně?! Chceš mě přivést do blázince?! Daří se ti to! Vypadni, vypadni odtud a nemluv na mě, nedívej se na mě, odteď si všechny svoje problémy řeš sám a je mi jedno jestli u toho uhoříš!" začnu na něj řvát a ječet ani neovládám to co říkám… zadívá se a na mě a pohled který je na jeho tváři mě zarazí a já bych byl nejraději kdybych ty slova která jsem vypustil ze svých úst… nikdy neřekl…
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 3. ledna 2014 v 23:02 | Reagovat

to je kawaii , těším se na další dílek :-)

2 j-vip j-vip | Web | 19. února 2014 v 18:20 | Reagovat

krásny diel :3

3 K.R. K.R. | 3. října 2015 v 9:54 | Reagovat

asi blbá otázka, ale... kde je druhý dílek?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama