U-KISS Vampire | Oneshot

29. července 2014 v 17:31 | R&M |  U-KISS Vampire


Eli
Si tak ležim a spim…. Jak to dělá většina lidí v přes noc. Najednou se ozve hlasitá písnička a já mám pocit, že toho debila, co to tu pouští, zabiju. Když do mě drkne, ať vstávám, tak jen zamručím a víc se zahrabu pod peřinu, chvíli do mě nějakým způsobem strkají, ale ehm mám bratra dvojče a dvě sestry, které po mě ráno vždy chtěli odvést do školy, do kina, do obchoďáku… a jelikož jsem byl jediný, kdo měl řidičák, tak mě budili a já byl dobrý v tom to ignorovat a i dělat, že spím. Takže tohle mě nerozhodí.
"Aigooo, no tak, Eli,… vstávej." začne do mě dloubat Kevin, ale kašlu na něj.
"On se za chvíli vrátí," zamumlá Soohyun z vedlejší postele a povzdechne si. "vždyť je teprve 6 hodin, proč musíme vstávat?"
"Je natáčení U-kiss Vampire … dneska se začíná, nebo jsi zapomněl?" zívnu.
"Ale no taaak vstávej!" kopne do mě Kibum, ehm, on má vždycky jiné metody než ostatní.
"Nechci." zamumlám a nechám ho ať do mě ještě, ehm, 20x kopne… potom se přesune k Soohyunovi.
"Kibum… běž vzbudit Dongha." dojde do pokoje Xander a povzdechne si, zvednu se a Kibum se na mě podívá s pozvednutým obočím.
"Já ho vzbudím." zívnu a dojdu k němu do pokoje. Usměju se, když ho vidím rozvalené ho na postýlce, v tom jeho nádherně roztomilém pyžámku, což tvoří kombinéza hnědého psa a na kapuci je hlava psa i s ouškama, které ovšem není, tak roztomilé jako on, ale dohromady jsou to nejroztomilejší na celém světě. "Donghie, vstávej." pohladím ho po zádech a lehce s ním zatřesu, zamručí na mě, pomalu ho přesunu do sedu a zvednu mu jeho kapucku a usměju se, když na mě mžourá a je vidět že ještě na půl spinká. " No tááák, mh?" začnu ho hladit po tvářičkách a musím se nad jeho roztomilostí usmát. Bože, je tak sladký… jako nic na světě. "Pojď, mh? Dojdu ti udělat k snídani tvoje oblíbená vajíčka s GM, co ty na to?" pohladím ho po vláskách a on jen suše přikývne, usměju se a zvednu se od něj. Dojdu do kuchyně a začnu dělat snídani, sice se mi tu plete Kevin a Kiseop, protože z misky užírají GM, které mám do omelety pro Dongha. Naštěstí tu máme těch GM celou zásobu přímo od Haribo. Udělám omeletu, nazdobím to, nakrájím k tomu zeleninu vykrajovátkem ve tvaru GM ehm a udělám mu k tomu horkou čokoládu. Vše dám na tác a pomalu a opatrně to odnáším do Donhgova pokoje, ale když zjistím, že tam není tak pozvednu obočí, položím tác na stůl a začnu Dongha hledat. Najdu ho… v mém pokoji a leží na posteli se Soohyunem, svraštím obočí. Proč zrovna se Soohyunem? Shit…. No vezmu, ehm, Soohyuna za nohy a stáhnu ho z postele na zem, ehm,… ale pak si uvědomím, že mám pro Dongha papání tak vezmu Dongha do náruče, překročím, ehm, Soohyuna a odnesu ho do pokoje ke stolu.
"Pojď, Dongho, mh? Napapáme se." pohladím ho po rameni a vidím, že už se konečně začne probírat.


Dongho
Protřu si oči a ještě krátce zívnu. Trvá mi to chvilku, ale…já si až po chvíli uvědomím a dojde mi, co se vlastně všechno stalo, a když procitnu, tak mě zrovna Eli krmí mým nejoblíbenějším jídlem. Zrudnutí se neubráním, ale alespoň jsem dokázal nespadnout tím překvapením ze židle. J-Jak to může někomu takhle slušet…i po ránu. Uhnu krátce pohledem a mezitím rozžvýkávám sousto, které mám v ústech.
"Už ses probudil?" usměje se na mě tak vražedně nádherně, že přemýšlím…že by tohle usmívání měl mít zakázaný, protože takhle může odrovnat nebo rovnou zabít spoustu lidí…a já jsem mezi nima.
"D-De." Polknu a zadívám se na něj zpod řas a taky zpod kapuce.

"Takže se připravte a za 10 minut vyrážíme na natáčení." Mrkne na nás Xander a nechá nás, abychom si nachystali nejdůležitější věci sebou. "A mimochodem - bude tam šílená zima, takže se pořádně oblečte…hlavně ty, Dongho." Mrkne na mě a já poslušně přikývnu. Když já nemůžu za to, že minule to vypadalo, že bude hezky a nakonec byla zima a já byl jen v mikině! Byl jsem v tom nevinně!
Dojdu k sobě do pokoje, vezmu si teplejší kalhoty, tričko s dlouhým rukávem, mikinu a na to ještě teplou bundu. No, myslím, že tentokrát by mi neměla být zima.
"Jsi teple oblečený?" uslyším za sebou hlas Eliho a hned na to mi na hlavu natáhne čepici. Otočím se k němu a překvapeně se na něj podívám.
"Gomawo." Uculím se, zatímco si spravím čepici. "A de, jsem teple oblečený." Přikývnu a on se usměje, a tak nějak…vypadá, že se usmívá i docela šťastně.
Hned, co jsme všichni nachystaní vyrazíme na cestu, která uběhne překvapivě dobře. Sice jsem oblečený pořádně, ale…stejně je mi zima, ale radši se s tím nebudu nikomu svěřovat nebo mě zabijou, že jsem se neoblékl tepleji.

"Taaak, co kdybychom si zahráli jednu hru?" pozvedne Soohyun obočí, aigo…on a jeho hry, ehm. Podrbu se na tváři, doufám, že nebudu muset nic dělat…většinou nepochopím pravidla a to znamená, že následně prohraju na plné čáře, aigoo. Prosíím Soohyun hyung…nevybírej mě za žádnou cenu. Ani nevím, kdy se mi podařilo přeslechnout název a pravidla, ale když jde jako první na řadu Kibum a Kiseop, tak si myslím, že jsem tu hru pochopil. Hlavní je stát naproti sobě a plácat nebo žduchat do sebe dlaněmi…kdo je nucen pohnout se z místa…ten prohrál. Ehm, teda alespoň takhle to teda vypadá, podle toho jak to hrajou oni. Kevin se jim celou dobu směje a to ho teda oba probodávají pohledem, ehm.
"Taaak a teď si dáme ještě poslední kolo a v tom budeeeee," začne mluvit Soohyun hyung s dramatičností v hlase a schválně všechny napíná. Kevin vypadá, že by nejradši skočil do toho ledovýho moře, aby se schoval, ale jak vidím, tak nakonec nemá odvahu to udělat. "Eli aaaa Donghooo!" zatleská a mě zaskočí asi vzduch nebo co a překvapeně se podívám na Eliho, který si stoupne za moje záda a začne do nich trošku tlačil, aby mě rozpohyboval a abychom se dostali dopředu před ostatní. "Takže pravidla znáte, takže…3,2….1,5….1,25….1…TEĎ." zařve tak nadšeně jako by snad byl na nějakým sportovním utkání až mi z toho skoro zacuká koutek. Eli se na mě kouká, usměje se, ale…nic nedělá, tak trošku nafouknu tvářičky a dlaněmi opatrně plácnu o ty jeho. Ehm…ani to s tím nehne a lehce se zasměje. Taky plácne do mých dlaní, ale tak jemně jako by se mých rukou snad ani nedotkl. Nafouknu tvářičky znova…a rozhodnu se na silnější protiútok. Co největší silou, co můžu ho plácnu do jeho dlaní, ale…nejenže se Eli ani nepohne, ale navíc jsem to já, kdo ztratí rovnováhu a spadne mu přímo do náruče.
"V pořádku?" zašeptá to až proklatě blízko mého ucha a já celej rudej přikývnu a odskočím od něj.
"Ještě jednou." Zavelí Soohyun hyung. Aniyaaaaaa!!!


ELi
S poker facem se na něj zadívám a potom, se usměju na Dongha. S nafouknutými tvářičkami se na mě zadívá a zase mě plácne, uhnu jeho plácnutí a on mi spadne znovu do náruče, pohladím ho po zádech a usměju se. Zase se zvedne a chce odejít.
"Ještě jednouuu.. to vůbec neprožíváte." povzdechne si Soohyun a já se usměju, protože… mě to nevadí mít Dongha v náručí, ale jestli si Soohyun myslí, že na Dongha půjdu plnou silou, tak to teda ne ee neneneneeee.
Když skončí plácací hra, tak Soohyun vymyslí ještě lepší hru.. budeme běhat a budeme stát u toho ledovýho moře a budeme schválně zkoušet, kdo uteče vlnám…. No takže v první řadě běh… běžíme všichni, Kiseop vypadá, že ani neposlouchá, co mám dělat… natož, aby to chápal… ale… nevermind.. no, mě teda určitě ne, já sleduju jenom Dongha. Rozeběhneme se, přesně jak jsem myslel Kiseop místo toho aby za Soohyunem udělal kolečko zpátky…. Tak………. Běží dál ehm…..no nevermind. Běžím vedle Dongha a dávám pozor, aby neupadl. Když se nic takového naštěstí nekoná, tak se usměju a nakonec teda vyhrál Xander. Kibum udýchaně křikne něco o prdeli a Kevin vypadá na to, že je na pokraji umření, jsem snad jediný, kdo je v pohodě?
"Dobrý?" pohladím Dongha po zádech, když je předkloněný a vydýchává to.
"Mh? A… de" usměje se na mě a já musím pronášet modlitbu, aby mi nestál salát.
Když je na řade utíkání před vlnami, tak z toho mám špatný pocit… když jde na řadu Dongho, tak ….ehm, když se blíží vlna, tak ho vezmu za ruku a uteču s ním pryč, ehm… naštěstí po mém vražedném pohledu Soohyun už k moři Dongha neposílá… to jenom Kiseop, Kevin a Xander jsou mokří, ehm, protože před vlnou neutekli.
"Heeej, Dongho." zasměje se Kibum a já vidím jak doběhl k Donghovi a hodil mu kouli sněhu do obličeje. Povzdechnu si. Dongho se rozhodne, že mu to oplatí a tak hodí kouli po Kibumovi, ale.. když to udělá, tak přiběhne .. no, zbytek skupiny a vyválí Dongha ve sněhu, nahází mu sníh za oblečení a se smíchem odejdou. Povzdechnu si, dojdu k Donghovi a zvednu ho ze země, začnu z něj pokračovat sníh a je vidět, že se celý klepe, asi je mu zima, aigo, to jsou kreténi. Vezmu si jeho tvář a setřu z ní už roztátý sníh.
"Ukaž." usměju se, sundám mu jeho promočenou bundu a oblíknu mu svojí. Překvapeně se na mě zadívá, ehm, když se tam producíruju jen v lehký mikině, ehm, a to mám pod tím ještě tílko, ehm, but never mind.
"Eli." nafoukne tvářičky a já se usměju.
"Nechci, abys nastydl." pohladím ho po vlasech a popoženu ho, ať doženeme ostatní.


Dongho
Nafouknu tváře.
"Nemůžeš tu chodit jen tak." Svraštím nesouhlasně obočí…má jen lehkou mikinu a teď je tak šílená zima, že…by tu takhle neměl pobíhat. "Vrátím ti ji." Zakývám hlavou a chci si začít rozepínat zip, ale chytí moje ruce a zlehoučka je pohladí svýma rukama, což…mě znovu donutí se začervenat.
"Nechej si ji, nebo se budu zlobit." Vážně se na mě zadívá, až se ho skoro lehnu. Polknu a začnu rychle kývat hlavou, dokud na mě ještě není naštvaný. "Tak se mi to líbí." Zasměje se a poupraví mi čepici.
"Hej bitches, mi už jsme skoro na druhé straně polokoule, zatímco vy tady furt stojíte jak tvrdý Y." doběhne k nám Soohyun hyung a…probodne nás pohledem, leknu se a nejraději bych skočil Elimu do náruče, abych se cítil líp, aiiiigoooo.
Ale hned na to se rozběhneme a…Soohyun hyung se vecpe mezi mě a Eliho, nechápavě zakroutím hlavou a nějak si toho nevšímám…asi má záchvat méněcennosti, tak chce být mezi náma, aby se cítil líp, jasně, takhle to určitě je, hihi.
"Donghoooo, bianeeee já tě v tom sněhu nechtěl vyváleeet." Doběhne ke mně Kevin a začne simulovat to, že bulí…no, zacuká mi koutek a řeknu mu, že mi to nevadí, ehm. "On mě k tomu donutil!" začne ukazovat na Kibuma a začnou se spolu hádat a jejich menší bitva vypadá jako bitva králíčků, takže…nic děsivého to není. Kiseop právě spí ve stoje a Xander jen tak dělá, že je duchem přítomný a přitom není a nechává Soohyuna hyung, aby se o všechny postaral a všechny seřval, ehm. Taky bych chtěl mít tak dobrej a lehkej život.
"Jo abych nezapomněl pozítří jdeme na jednu soutěž…budete prej muset mluvit v angličtině, tak se na to nějak připravte, ať mi neuděláte ostudu." Založí si Soohyun hyung ruce a vražedně nás všechny sjede pohledem. Ehm, angličtina…to není zrovna moje nějak moc silná stránka. Ne teda, že bych nerozumněl, ale…spíš mám raději, když poslouchám, než když musím mluvit. Aniyaaaaa, já nechciii, Soohyun hyung mi tam určitě zase vybere něco těžkýho a já nebudu vědět, co mám dělat, aniyaaa!!

Hned, jak dorazíme domů, tak si skočím do horké sprchy, abych nebyl tak zmrzlej. Když se obleču do svého psího pyžamka, tak se usměju a do rukou si vezmu Eliho bundu. Ne, Dongho, ne…vážně ne, nemůžeš udělat to, co se právě chystáš udělat.
"Ňááááá~ˇ" tiše zapištím, jeho bundu pevně obejmu a společně s nasátím jeho vůně se svalím do postele, po které začnu válet sudy, zatímco se ještě pořád objímám s tou bundou. Aigooo, kdyby alespoň tak nádherně a lákavě nevoněla!! Neee, Dongho, musíš se uklidnit. Buď chlap a nebuď salát.
Poplácám se po tvářích, nadechnu se a s bundou vyjdu do pokoje, kde je Eli. Opatrně zaťukám, a když vejdu, tak zjistím, že je v pokoji Eli sám, protože….Kibum a Kevin mají bitvu o WC, takže jsou zaměstnaní, Soohyun hyung je ve vaně, Kiseop už dávno chrápe v jiném pokoji a Xander právě vyžírá ledničku.
"Donesl jsem ti tu bundu." Usměju se na a natáhnu k němu ruce s jeho bundou. "A ještě jednou mockrát děkuju za to, že jsi mi ji půjčil a…omlouvám se za to, že jsi mrznul místo mě." Smutně se na něj zadívám a on mě pohladí po tváři.
"Nemáš za co děkovat, Donghie." Usměje se na mě tak šíleně sladce, že…z toho zase budu mít super erotický sny a můj salát bude zase bláznit…i když můj salát blázní už teď ehm. "Jdeš už spát?" sladce se na mě usměje a já přikývnu.
"A ty?" uculím se na něj a on taky přikývne. "Tak…dobrou noc, Eli…u-uvidíme se zítra a…dobrou noc." Trošku se zadrhnu, když se na mě dívá takovým pohledem a tak krásně se usmívá, ale nakonec se vynasnažím a taky se na něj usměju, co nejlépe můžu.
"Dobrou noc, Donghie….sladké sny." Ucítím jeho ruku, jak mě zlehka pohladila po krku, zatímco se jeho rty zlehka vtiskly na moje čelo. Opileckou chůzí dojdu k sobě do pokoje, kde se svalím na futon a chvíli čumím do stropu…to….on…já…salát…aigoo! Teď neusnu, za žádnou cenu se mi teď nepodaří usnout!


Eli
Usměju, když on je tak roztomilý, že to nejde mu odolat…. Nemohl jsem si pomoct a musel jsem mu tu pusu dát… protože i bez toho pyžámka je tak sladký a ještě s nim…. Mh, mel bych mu koupit nějaké další, má jenom s tím psem, ale viděl jsem i králíčka a kočičku… tak by se mu to určitě líbilo. Lehnu si do postele a celou dobu přemýšlím jen o Donghovi…. Nemůžu si pomoct…to opravdu nejde… doufám, že se mi o něm bude zdát nějaký hezký sen… to je mé přání každou noc.
Ráno se naštěstí nekoná to hnusné vstávání, takže se můžeme prospat do 8 … i tak se ale musíme navzájem budit… ale je to lepší než včera. Dojdu vzbudit Dongha a usměju se, když se o mě opře a slastně oddychuje.
"Donghoo… vstávej" pohladím ho po zádičkách a on se vážně po chvíli probudí a překvapeně zamrká, když sedí na futonu a je opřený hlavou o mojí hruď, zamrká, zrudne a uhne pohledem. "Dobré ráno." usměju se a on se na mě po chvíli taky usměje.
"D-Dobré" zaculí se. Dojdeme se nasnídat a potom vyrazíme do ránia. Sedneme si … a jsme tu já Xander, Kevin Dongho Kiseop a Soohyun.
"Takže jsem rád, že jste tu všichni, dnes si budete povídat anglicky… a vy co sedíte na pravé straně… budete vyznávat lásku jednotlivým členům… takže máme tu seznam… Soohyun se bude vyznávat Kevinovi a Kiseopovi, Xander Donghovi a Kevinovi, Kevin Soohyunovi a Elimu, Kiseop Xandrovi a Donghovi, Dongho Kiseopovi a Kevinovi a nakonec Eli Kevinovi a Donghovi." zadívá se na nás a já si povzdechnu.
Když se mi vyznává Kevin tak se neudržím a rozesměju se… přijde mi to hrozně vtipný ani nevím proč, ale musím se chlámat a Xander mě přetáhne nafukovacím kladivem.
Hm.. takže teď se mám vyznat Kevinovi, hmm…když začnu s první větou, tak se rozchlámu, jak nejvíc to snad jde a zase skončím zmlácený nafukovacím kladivem, ale teď … se mám vyznat Donghovi… nejspíš…. Nevim, ale…. Nebude to ani hra… asi jsem blázen, ale … řeknu mu, co k němu opravdu cítím.
"Dongho, When I first meet you I thought it was miracle to meet someone so cute, so beutiful, so nice and friendly. When I first came to the Korea, I thougt I was here alone… just me... but then I meet you, you were an you are my angel who can make my day happy just whe you smile. I was so happy to meet you, in the moment I saw your smile so bright and so….so beautiful.. I fall in love with you forever and I knew it won't change anymore… because your the one that my heart choose… I really really Love you." Zadívám se na něj, byl celej rudej a všichni se na mě vyjeveně koukali. Ehm b-bo? Co jsem udělal špatně?...Dongho se začne smát a mě píchne u srdce, když se směje mým citům, ale potom poznám, co to znamená, uhne rudej pohledem a je celý rudý. "I'm not joking, I am serious now…. I don't care about this game... but it's good occasion to tell you how I really Fell…. I love you Dongho from U kiss… really love you." usměju se a to už se na mě vůbec nezadívá a všichni, ehm, nějak nechápou… b-bo? A já se tak snažil…


Dongho
Moje srdce buší tak zběsile jako by mi chtělo vyskočit z hrudníku a já ani nedokážu ovládnout to rudnutí v mém obličeji. Musím sklopit hlavu, musím, protože nevím, co jiného bych měl dělat nebo vlastně ani…nevím, co bych měl říct já…úplně mi to přestalo myslet a v hlavě mám úplně vymeteno…to všechno, co řekl…myslel to vážně nebo…aigo, Dongho, proč nad tím vůbec přemýšlíš? Je jasné, že to nemyslel vážně…tohle vyznávání je přece součástí hry…je to normální.
"Dongho, teď ho musíš nějak odmítnout nebo mu odpovědět stejně, podle toho, jak se ti jeho slova líbila." Mrkne na mě Soohyun hyung a trošku do mě drbne, abych procitl ze svých myšlenek. Přikývnu a narychlo začnu přemýšlet, co mám říct. Jeho slova byla…nádherná…kdyby to myslel vážně tak…tak bych byl snad tím nejšťastnějším klukem na světě, ale vím, jak na tom asi jsem…
"I-I…," začnu pomalu a všichni se na mě podívají, co ze mě vypadne. Eli vypadá jako by v něco doufal, ale…nedokážu rozpoznat, co se mu asi teď honí hlavou. "…love you too." Vykoktám nakonec a Xander schová nafukovací kladivo a všichni včetně moderátora zatleskají. Moje srdce se ještě pořád neuklidnilo a navíc…po tom, co jsem teď řekl se na Eliho nemůžu podívat.
Jakmile dojedeme domů, tak se schovám ve svém pokoji, kde si lehnu do postele a zahrabu se pod peřinu. Ještě pořád…mi srdce buší tak zběsile. Eli…s přemýšlením na něj nějakým způsobem usnu.
"Donghooo! Dongho, Donghooo!" cítím, jak se mnou někdo zatřese a doufám, že je to třeba Eli, ale když otevřu oči, tak vidím obličej Kevina, jak se culí od ucha k uchu. Protřu si oči, sednu si do tureckého sedu a s nafouknutými tvářemi se na něj podívám. Co zase vymyslel?
"Pojď se mnou! Vymysleli jsme s Kiseopem jednu skvělou hru!" řekne nadšeně a začne mě za ruku někam táhnout. Jsem ještě pořád v takovým…polospánku, takže jsem ani pořádně nepochopil, že mě někam vede, ale nějak neprotestuju. Zavede mě ke Kiseopovi do pokoje a jako první si všimnu jeho postele na které je vyskládaná miliarda věcí. "Uděláme si naše U-KISS maškarní! Už jsem to domluvil s ostatníma, tak se taky nějak převlíknou a my tři se oblečeme společně!" nadšeně Kevin zatleská.

"A aby se nám líp oblékalo, tak jsem našel tohle." Vytáhne Kiseop zpod postele rum a mě trošku zacuká koutek. Moc dobře musí vědět, že nějak moc extra nejsem zvyklý pít, takže…maximálně…maximálně 2 panáky, protože…kdybych vypil víc, tak budu úplně na šrot a to by rozhodně, rozhodně nebylo dobrý.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 29. července 2014 v 23:11 | Reagovat

Opravdu je to jen oneshot? Jestli ano, tak je to škoda, protože to přímo volá po pokračování.
Moc se mi to líbilo :-)

2 Natka Natka | Web | 29. července 2014 v 23:25 | Reagovat

Ňuuu to bylo roztomili :3 Jen v tom trochu plavu...ted nejak nevim,jestli je to oneshot,nebo ne :D No doufam,ze neeee :D

3 RossaLie & Miko RossaLie & Miko | E-mail | Web | 30. července 2014 v 18:12 | Reagovat

Opravdu je to oneshot, protože jsme se s Miko rozhodli, že tuhle povídku dál nějak rozvádět nebudeme. Dřív to bylo v plánu, ale to už je teď pasé :-D
Končí to takhle debilně, protože to konec být neměl, ale budete si muset nějak domyslet, jak to asi skončí :-D

4 j-vip j-vip | Web | 6. prosince 2014 v 23:32 | Reagovat

AAAAAA toto priam škemre o pokračovanie :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama