Last First Love | část čtrnáctá

1. září 2014 v 10:30 | R&M |  Last First Love
Kyuhyun
Dotáhnu svůj kufr do svého nového bytu, který je shodou nahod až v 8 patře. Už jsem tam nesl tolik věcí, že mi je z toho blbě, ale naštěstí…tenhle kufr je poslední. Tátu zase kvůli práci přidělili do jiného města…asi 400 km vzdáleného. Měli jsme se stěhovat celá rodina, ale…mě už to za ty roky přestalo bavit…neustálé stěhování, hledání nových přátel, nových míst atd. Tak jsem se s nimi domluvil, že zůstanu tady…alespoň se od nich osamostatním a budu mít svůj byt jen pro sebe…nikomu nebude vadit, že tu bude bordel, muhahaha. Zabouchnu za sebou dveře a podívám se na tu kopu věcí přede mnou…oh my dog, to zase bude hodin, než to všechno naskládám na svoje místo a vybalím. Zastavím se a zamyslím se…kéžbych tu měl Sungmina a mohl tu bydlet s ním…bylo by to tak…krásný. Smutně si povzdechnu, dojdu do své ložnice a jako první si do skříně naskládám oblečení…to je na tom asi to…nejpracnější. Zbytek je v pohodě…fotky naházím na skříňky, svíčky taky, další suvenýry taky…no a boty naházím ke dveřím. Žádnej problém, no stress.
Po tom všem vybalovaní mám hlad. Sice mám všechno na svém místě, ale…mám hlad. A když otevřu ledničku…není tam nic. Ani plesnivej sýr…dokonce tam není ani mrtvej netopýr, ani šišky, prostě nic. Prázdná lednice, což znamená…že můj plán si vzít jídlo k televizi a už nikdy nevstat bohužel nevyjde, protože budu muset jít nakoupit a až potom přijde můj plán, shit. Obleču na sebe něco normálního, vezmu si batoh, pro jistotu tašku, kdybych si toho koupil víc, peníze a samozřejmě…klíče. Málem si zabouchnu, no, never mind, ještěže málem.
Cesta do obchůdku se smíšeným zbožím netrvá ani 5 minut, když tam dojdu, tak mám pocit, že bych nejraději vykoupil celej obchod, ehm, budu se muset uskromnit, never mind. Vezmu si pečivo, všechno možný, co budu potřebovat a ještě se zastavím u chlaďáku…musím si koupit, nějaký jogurty, mlíko, šišky atd. Sáhnu po mém nejoblíbenějším jahodovém jogurtu a když ucítím něčí ruku, tak si uvědomím, že asi nejsem sám, kdo ten jogurt má rád. Pootočím hlavu a vytřeštím oči.
"S-Sungmin?" vyjeknu překvapeně, a když uvidím jeho roztomilou tvářičku se stejně překvapeným úsměvem, tak se sám úsměvu neubráním. Moje přání, vidět ho, bylo vyslyšeno!!!


Sungmin
Překvapeně zamrkám, nečekal jsem tu Kyuhyuna...včera jsem se sem přestěhoval, říkal jsem si že osamostatnit se bude nejlepší… ale nečekal jsem že v tomhle městě potkám Kyuhyuna. Odkašlu si a uhnu pohledem vezmu jogurt a beze slov odejdu k pokladně.
"S-Sungmin!" vykřikne a doběhne za mnou když už vyndávám věci na pás. Zaplatím a snažím se ho ignorovat jeho volání. Nečekám až zaplatí a rychle vyběhnu z obchodu. No zase neutíkám mám dvě plné tašky, levé nohy a navíc se mi opravdu běhat nechce.. jsem snad šiška? Ne nejsem Siwon…
"Sungmin… počkej proč mě ignoruješ?!" běží za mnou ooooo on je SIWON! Zrychlím svou rychlou chůzi na ještě rychlejší chůzi. Vběhnu do jednoho z paneláků, který je můj ehm… vyběhnu schody… ono to jde?... chtěl jsem říct vylezu schody jako šiška a nahoře už sotva dýchám…konečně.. jsem v 8.patře začnu odemykat dveře. Kyuhyun mě chytne za ramena a opře o dveře. " proč mě ignoruješ?! Nejsi rád že mě vidíš?.. nemáš mě už rád chceš na mě zapomenout proto mě ignoruješ?!" zadívá se mi do očí a já vytřeštím oči.
"c-co to říkáš?!ignoruju tě protože vím že se budeme muset zase rozloučit a tak nechci obnovit svoje rány!" řeknu rázně zasměje se. " co je na tom s smíchu!" prsknu a otočím se ke dveřím.
"No…víš" políbí mě na šíji prudce se otočím a vidím jeho oslnivý a šťastný úsměv. " rád tě poznávám jsem tvůj nový soused… Cho Kyu Hyun" podá mi ruku ale když vidí že nechápu, tak vytáhne z kapsy klíče a odemkne dveře vedle těch mých. Otevřu pusu. "chceš jít na návštěvu?" zašeptá mi do ucha. Už se mi podaří odemknout.
"Ne" vyjeknu a rychle vběhnu k sobě do bytu. Sesunu se na zem…. Klid Sungmin…klid! Nejdřív ukliď nákup. Zvednu se teda ze země a začnu vykládat nákup a uklízet ho… potom… začnu s pečením ehm… vše zamíchám, připravím a dám péct. Když mám koláč hotový tak vběhnu před skříň a hodím na sebe něco hezkého a roztomilého a sexy.. ehm… vezmu si už studený plech, který vychladl když jsem hodinu vyhazoval věci ze skříně, upravoval se…a potom ty věci zase házel zpět do skříně…vezmu si klíče… vyjdu na chodbu a podívám se na Kyuhyunovo dveře. Zazvoním
"Deee" ozve se tlumeně. Otevře dveře a vykulí oči…
"e-Ehm" uhnu pohledem "v-vítej.." podívám se na něj a usměju se.


Kyuhyun
Šťastně se usměju a vezmu ho dovnitř.
"Vypadá to skvěle," rozcuchám mu vlasy a zakřením se. "dáš si k tomu kávu? Nebo radši čaj?" usměju se a děkuji své inteligenci, že jsem koupil obojí, oh my god, jsem tak chytrý!!!
"K-Kafe." Přikývne a trošku se červená…je tak roztomilý, nejradši bych se na něj vrhl hned…celého si ho svlékl a každičkou část jeho hebké kůže bych líbal.
"Tak si sedni a já to zatím nachystám, hm?" ukážu na sedačku, on roztomile přikývne a posadí se. "Kdyžtak tu telku pusť, jestli chceš." Zavolám na něj, a když usylším hlasy z televize, tak se usměju. Teď děkuju tomu, že se naši museli odstěhovat a já se sem musel nastěhovat…nikdy by mě nenapadlo, že až taková náhoda se může stát. Myslel jsem, že takové náhody se dějí jen ve filmech…v pohádkách, co nejsou reálné. Ale teď…cítím se skvěle, když vím, že bydlím přímo vedle něj. Nachystám kávu, vezmu talíře na koláč a s radostným úsměvem dojdu až za ním. Nechci na něj tlačit…chci jen, aby věděl, jak moc rád jsem, že jsem zase s ním. Sednu si vedle něj, tak abych na něj nebyl moc namáčklý, ale zase abych nevypadal, že jsem naprostej idiot, kterej od něj musí sedět na druhém konci sedačky.
"Mmmm...je výbornej, Sungmin!!" neudržím se a zařvu jak malé dítě, když jeho koláč ochutnám…je opravdu výborný, přísahám, že nic chutnějšího jsem nikdy nejedl.
"D-Děkuju." Usměje se na mě tak nepřekonatelně roztomile, že se neudržím a musím si olíznout rty. Společně sníme tak půlku pekáče…teda hlavně já, protože si opravdu nemůžu pomoct…je to tak dobrý, že ignoruju to, že za chvíli asi prasknu a musím jíst dál. Feel like Shayla. Jen tak se uvelebíme na sedačce a díváme se na nějakou komedii. Myslím, že se to jmenuje Dead šiška aneb Lachlát v podkolenkách, ale nejsem si tím jistý. Sungmin dopije kafe a já si odkašlu.
"Naa, Sungmin," řeknu, aby mi věnoval pozornost. "nechtěl bys tu…dneska zůstat trošku dýl? Můžu udělat třeba popcorn nebo cokoliv, ale…jsem tak hrozně rád, že jsme se zase potkali a jsme sousedi, že jsme zase spolu, tak…by jsme spolu mohli dneska být…trošku dýl…co myslíš, Sungmin?" vrhnu na něj prosebný pohled. Chvilku se roztěká očima po místnosti a potom se svým pohledem zastaví na mě.
"T-Tak dobře…nejsem proti." Zadívá se na mě, nakloním se k němu a zlehka ho procitěně políbím.
"Tak já jdu pro ten popcorn." Usměju se a přejedu po jeho spodním rtu jazykem a ještě jednou ho zlehka políbím než se zveednu a dojdu do kuchyně.


Sungmin
Složím si hlavu do dlaní a rudý se podívám na televizi. Uklidni se Sungmin…. Tohle tě nemůže rozhodit… přece.. nejsi nadrženej a nechceš po něm sex… ale… proč se mě nedotýká?... proč jen pusa?... přece minule .. na táboře.. se na mě vrhnul při každé příležitosti…tak proč ne teď?! Ehm… to zní jako bych chtěl aby mě ojel.. i když já to vlastně chci… ehm
Donese popkorn a sedne si vedle mě. Proč je tak daleko?! Jindy seděl nalepenej na mě nebo jsem mu musel sedět na klíně a najednou.. ne?... je tak daleko jakoby…odtažitý ?! proč?! Zapne film a uvelebí se. Ani jednou částí těla se mě nedotýká… proč?! Já… to nechápu… zatím co á jsem tu nadržený jak stepní koza tak on je zdá se v klidu a sedí si jak šiška na stromě…
Vůbec nevnímám film, i když bych chtěl protože bych aspoň přesunul myšlenky od svého salátu.. ale nejde to. I když se hodně snažím věnovat se filmu, ale nejde to…vážně ne….
Natáhne se a já zalapám po dechu. Ale jen se natáhne blíž pro ovladač a zvýší hlasitost televize. Sklesle se na něj podívám a on se na mě s klidem usměje. Oi… tohle… mě vážně štve.
Když skončí film tak se na mě Kyuhyun podívá
"nechtěl….by jsi tu dnes přespat?" usměje se na mě. Nesměle… jen lehce přikývnu a on se usměje. Začne uklízet skleničky od pití a misku od popkornu zatím co já si dojdu pro nějaké triko a trenýrky. Převleču se a celý rudý zaklepu na jeho dveře. Otevře mi s kouzelným pohledem. Nesměle vejdu a on mě zavede do své ložnice. Má to t stroze zařízené ale to je mi absolutně u šišky… nebo u salátu… hlavně že je tu postel. Zavede mě do postele a nechá mě ať si lehnu jako první. Udělám to už s nadějí že se bude teda něco dít. Ale on… si jen lehne vedle mě a obejme mě.
"dobrou noc" políbí mě do vlasů a zavře oči….Ya t-to jako fakt?! Počkat ale já…
"Kyuhyun" natáhnu se k jeho rtům a jemně ho políbím. Usměje se a lehounce mě na oplátku políbí na nos.
"jsi roztomilý" pohladí mě po vlasech. " tak teda dobrou" políbí mě na čelo a zavrní když se uvelebí. Ya!YA!YA!YA!!!! to ne!
"Kyuhyun! Proč jsi tak odtažitý!" nevydržím to, převalím ho pod sebe a políbím ho na krk.
"Sungmin?"
"to už se mě nechceš dotýkat?... jsi mnou znechucený?! Necítíš nic když se mě dotýkáš?!" podívám se na něj ublíženě.


Kyuhyun
Překvapeně na něj zamrkám.
"To ne…jen jsem nechtěl, aby sis myslel, že mi s tebou jde jen o sex…" chytím ho za boky a jednou rukou ho pohladím po tváři. "chci se tě dotýkat, hrozně moc, ale nechci, abys-" přeruší mě prudký polibek z jeho strany. Pochopím, že moje obavy byly úplně zbytečné, vklouznu do jeho úst svým jazykem a převalím ho pod sebe. Zprvu jen trošku vášnivý polibek se promění v brutální líbání poháněné vášní a touhou po dalších a dalších dotecích. Vytrhnu se jeho ústům, moje rty a jazyk se začnou starat o jeho krk, jednou rukou ho začnu šimrat na vnitřní straně stehna a druhou ho zlehoučka dráždivě pohladím přes rozkrok.
"K-Kyu-hyun…" zasténá slastí, skousne si ret a prohne se v zádech. Šibalsky se usměju, chytím lem jeho trička, abych mu mohl tričko svléknout, když to udělá, tak pobídne i mě, abych si před pokračováním tričko sundal. Nalepím se na jeho rty, i když jen na chvilku, než jsem nucen si tričko přetáhnout přes hlavu. Vrátím se svými ústy zpět na jeho krk, přejedu jazykem po jeho klíční kosti, na které se zastavím a obdaruju ji polibkem a lehkým kousnutím. Mezitím, co svými ústy mířím k jedné z jeho bradavek zajedu svojí rukou do jeho trenek a druhou pokračuju v hlazení po jeho stehně. "Nhh, K-Kyu-h-hyun…" zasténá víc intenzivněji a víc vzrušeně. Šibalsky a spokojeně se usměju, přestanu se svými ústy věnovat jeho bradavce a pokračuji níž. Přejedu špičkou jazyka přes jeho pupík, lehtivě se zasměje a hned na to zasténá, když začnu svými polibky obdarovávat jeho podbřišek, zatímco volnou rukou ho zbavuji trenek, které zahodím hned, jak je ze Sungmina dostanu. Přejedu jazykem přes celou délku jeho vzrušení, svými ústy se hned na to začnu starat o špičku a o spodní část jeho penisu se starám rukou. Jeho zběsilé, vzrušené a toužebné steny po dalších dotycích jsou tou nejkrásnější hudbou pro mé uši, usměju se a vezmu do úst víc jak polovinu jeho vzrušení. Nevynechám žádný kousíček jeho penisu nepolíbený a užívám si ty nádherné steny, kterými mě obdarovává. Netrvá to dlouho a při mé stimulaci Sungmin se zrychleným dechem a hlasitými steny vyvrcholí. Odtáhnu se od něj a natáhnu se pro kapesník, abych mu z břicha setřel kapky spermatu, které jsem nespolykal.
Vytáhnu se k němu pro polibek, zatímco ho vášnivě líbám, tak víc rozkročí nohy, abych se k němu dostal blíž a abych do jeho otvoru mohl vniknout hned dvěma prsty, kvůli přípravě. Zasténá mi do polibku a hravě mi s nevinným pohledem skousne ret, přirazí svým zadečkem proti mým prstům a vzrušeně zasténá. Podle jeho nedočkavého a roztouženého pohledu vidím, že další přípravu už nepotřebuje, svléknu si trenky, které odhodím, co nejdál od sebe a za neustávajícího líbání do něj začnu vnikat.
"M-Můžeš…" zašeptá Sungmin se zatajeným dechem a pevně mi sevře ramena, zvedne trochu hlavu, aby mě pobídl k polibku, který mu milerád dám. Začnu se v něm pohybovat, zprvu pomaličku a opatrně, ale jak se ve mně všechno to vzrušení a touha kupí, tak začnu zrychlovat. Sungmin nevypadá, že by mu to nějak vadilo, vytrhne se mým ústům a se zakloněnou hlavou začne slastně sténat. Přimhouřím oči a skousnu si ret, když se ta rozkoš v mém těle začne neustále zvětšovat.
Tou Sungminovou krásou a roztomilostí není ani divu, že po chvíli začnu cítit svůj vrchol, nahmatám jeho penis a začnu s ním třít ve stejném tempu jako přirážím, nakloním se k němu a políbím ho alespoň na krk, když vidím, že jeho ústa jsou až moc zaneprázdněna slastným sténáním. Ani já se stenům neubráním, když přijde můj vrchol, tak vykřiknu jeho jméno, napnu se a pod náporem té neuvěřitelné slasti zasténám.
Sungmin na sebe nenechá dlouho čekat, vyvrcholí hned po mě, opatrně se z něj vysunu a lehnu si vedle něj. Začneme se pomalu, už něžněji líbat a já si ho k sobě přitisknu co nejblíž.
"Saranghae, Sungmin." Políbím ho a společně do pár minut usneme.
Naše ráno je…pohodové. Nemusíme nikam spěchat, před tím, než jsme vstali z postele jsme se hodinu váleli a mazlili jsme se. Já udělám kafe, Sungmin snídani a společně si sedneme ke stolu. Začneme s plánováním. Jestli se nastěhujeme jen do jednoho bytu…nebo budeme takhle vedle sebe…nebo jestli se odstěhujeme úplně někam jinam, společně. Napadne nás nápad, že mezi byty můžeme nechat udělat dveře, takže by jsme měli ze dvou bytů jeden. Ale uvidíme, co vyjde nejlevněji a nejpohodlněji. Hlavní je, že odteď už to nejsem jen já a Sungmin. Už jsme to my. A odteď to všechno bude tak, jak se dohodneme…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 1. září 2014 v 21:12 | Reagovat

Jo...náhoda je blbec a na ty se hraje...
Tak máme další pár, co jsou konečně spolu.
Jsem zvědavá, kdo bude další. Těšim se...

2 j-vip j-vip | Web | 19. prosince 2014 v 23:53 | Reagovat

Aaaaa krásny diel :3 :3 To sa mu ani nečudujem, že vedľa neho nevydržal pozerať film :D ani ja by som nevydržala :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama