Osudová píseň | část patnáctá

15. září 2014 v 12:20 | R&M |  Osudová píseň

Taesun
Ani nedokážu popsat jak jsem teď šťastný a to jsem se ještě před ani ne 30 minutami utápěl v depresi, Siwon…. Zavrním a víc se k němu přitisknu.
"S-Saranghae…S-Siwon" polknu a zavřu oči, za bradu mi zvedne hlavu a znovu mě políbí, nedokážu ani slovy vyjádřit co za pocity prožívám kdy jsou jeho rty přitisklé na těch mých.
"měli by jsme jít za nima aby si nemysleli že jsme v Iráku" usměju se na něj a on mě více obejme.
"kašli na ně, oni si to časem uvědomí" dovede mě k posteli, zrudnu a mě pomalu do postele svalí, lehne si vedle mě a znovu se nalepí na mé rty, rukama mě obejme kolem pasu a já se nechám unášet jeho polibky.
"Siwooooooooon jsi tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu" začnou všichni bouchat na dveře když si uvědomili že má auto u domu. Povzdechne si.
"nevšímej si jich, oni časem přestanou" skousne mi ret a přejede jazykem po mém spodním rtu, aniž bych věděl co dělám tak ústa pootevřu a on do mých úst pomalu vklouzne jazykem, zalapám po dechu a slastně zavrním. Vůbec nevím co s jazykem ale tak nějak se přizpůsobuju, prohrábnu jeho vlasy a prohnu se v zádech.


Siwon
"Siwooon, tahle schovka není vůbec vtipná!" zabulí za dveřmi Heechul. Povzdechnu si, odlepím se od jeho rtů a políbím ho na nos.
"Když řeknu, že jsme tady, přestanete otravovat?!" zvýším hlas.
"To je Siwonův hlaaas! On nás neopustil!" spustí Donghae nadšeně, zacuká mi koutek. "Počkat…PŘI ČEM VÁS OTRAVUJEME!!" zabuší na dveře. Jak říkám, on je prostě…naprostý imbecil…dva takové idioty ve světě nenajdete, važme si toho, že tenhle ujetej originál máme v téhle zemí. Korea je zase o něco slavnější.
"To je naše věc." Zasměju se a znovu se nalepím na Taesunnyho rty, je tak těžké přestat, chci si ho užívat, co nejvíc to jde…a pokud mě ti saláti za dveřma nepřestanou pít krev, tak je osobně odvezu do Iráku a nechám je tam. A místo Super Junior přejmenuju skupinu na Super Siwon a budu si zpívat sám, jo a tancovat budu taky sám, muh. "Nemáš hlad?" zašeptám a pošimrám ho jazykem na spodním rtu.
"Mám hlad jako prase, ale teď se mi nikam nechce." Zakroutí hlavou a začervená se.
"Ani mě ne." Sladce se na něj zasměju, políbím ho na nos a znovu se vpiju do jeho rtů, vklouznu do jeho úst i jazykem…Taesunny se každou vteřinou zlepšuje, líbání s ním se právě přemístilo na 1. místo v mých oblíbených aktivitách.


Taesun
Nemůžu si představit že by nás teďkon měl někdo vyrušit, chci aby mě líbal a chci aby se mě dotkal, nechci ani pomyslet na to že bych se od něj měl oddělit. Rukama sjede k lemu mého trička a vytáhne mi triko nad pupík a začne mě po nahém břiše hladit. Seberu odvahu a zajedu rukama pod jeho triko a užívám si jeho dokonalou hruď to tělo ten pocit toho že tohle je skutečné. Zakloní mi hlavu aby polibek prohloubil.
"Siwooooooooooooon!!! Otevři!!" zaječí, povzdychnu si.
" měli by jsme.. jít… uklidnit je.." zavzdychám do polibku.
" nevšímej si jich prosím" podívá se na mě psíma očima a já nakonec přikývnu.
" S-Siwon" zasténám když mě začne líbat na krku.
" řekni… co jsi si představoval že s tebou dělám?" zašeptá mi to do ucha, na které mě následně políbí, vyhrne mi triko a přetáhne mi ho přes hlavu, zrudnu, no neříkám že jsem si toho nepředstavoval hodně ale … to se nikdy nesmí dozvědět!
Zrudnu asi jak nejvíc můžu že ani Miko z PhanYun návrhářek by v boji s mou tváří neobstála a to je její barva vlasů opravdu sytě červená.
"N-Nic!" uhnu pohledem.


Siwon
"Mmm…vážně nic?" skloním se k jeho bradavce, obkroužím ji jazykem, špičkou jazyka ji podráždím a začnu ji sát. Vzdychne slastí, usměju se a začnu ho hladit po vnitřní straně stehna.
"V-Vážně." Přikývne…ale vůbec mu to nevěřím. Jsem do něj zamilovaný kratší čas než on do mě a on si nic nepředstavoval?
"Budu tě trápit dokud mi to neřekneš." Kousnu ho do rtu, vezmu jeho druhou bradavku mezi své prsty a pomocí polibku dojdu až k jeho podbřišku. Přejedu jazykem přes jeho pupík, ruku, kterou mám na jeho stehně posunu výš, až k jeho rozkroku, nakloním se k němu a začnu ho líbat a jemně kousat na krku a do toho rukou mnu a dráždím jeho rozkrok. Skousne si ret a snaží se svůj sten utišit, ale moc mu to nejde. "Ještě mi to nechceš říct?" zašeptám mu do ucha, jemně skousnu jeho ušní lalůček a na ucho ho políbím. Přejedu jazykem po jeho klíční kosti, hravě ji skousnu a svojí nenasytnou rukou začnu rozepínat jeho kalhoty. Proklouznu rukou do jeho kalhot a začnu dráždit jeho vzrušení přes trenýrky. "Taesunny…no tak…" zašeptám mu vzrušeně do ucha, kleknu si tak, abych měl koleno u jeho rozkroku a začnu ho vášnivě líbat. Do toho ho dráždím rukou přes trenky a přidám k dráždění i svoje koleno.
"Siwoooon~" ozve se za dveřmi neodbytně. Vytrhnu se Taesunnyho ústům.
"Pokud nechceš, abych tě šel osobně zabít, tak neotravuj, Donghae." Řeknu vražedně a vrátím se zpátky k jeho neodolatelným rtíkům.


Taesun
Zasténám a prohnu se v zádech, bože jeho doteky, jsou nádherné, nemám v plánu mu to říct… ani kdyby mě dráždil sebe víc jsou to moje představy, velmi zvrhlé představy… velmi sadomasochistické představy. Ehm… a to Siwon nepotřebuje vědět, to jak se mě dotýká, hrozně se mi to líbí vzrušuje mě to a rozpaluje zároveň nutí mě to po něm toužit víc a víc…
"S.Siwon" zasténám
" už mi to řekneš?" zatlačí víc kolenem na můj rozkrok, skousnu si ret a zakroutím hlavou se zavřenýma očima.
"Siwoooon~" ozve se znovu z venku.
"A-AaaaaH!" neudržím svůj hlasitý sten, když cítím svůj vrchol, ani se mě pořádně nedotkl a já už..budu…
"On ho mučí! Musíme zachránit TAESUNA! Donghae!" slyším jak zakřičel a KyuHyun a pak se ozvala jedna věc….cvaknutí zámku, mají náhradní klíč?!
"Siwone nemuč - !!!! - ho…." Vtrhne dovniřt Heechul s židlí nad hlavou a za ním ostatní ale větu dořekne velmi… v šoku když Siwona najde z poloze kdy je ústy přisátý na mém krku a ruku má v mém rozkroku, židli pustí na zem.
"DOPRDELE AU!" zakřičí Sungmin a začne skákat na jedné noze, no to muselo bolet.
"Ehm..S-Siwon… chtěli jsme aby.. jsi… ho nemučil ehm…" uhne donghae pohledem a je vidět jak se potají směje. Zrudnu a zatlačím na Siwonovu hruď abych ho odstrčil a abychom nebyli už v téhle trapné poloze Yaaaaaa asi umřu studem!Siwon
Nemíním se nějak hnout…tohle je můj pokoj a ty náhradní klíče, jim vezmu.
"Tak už víte, že jsme tady, tak už odcházíte?" pobodnu je všechny pohledem, Sungmin uskočí a zakopne o tu židli, co upustil Heechul.
"Dohajzluuu!" zapiští. Pozvednu obočí, oni ještě pořád nehodlají odejít.
"Nechcete už jít?" pozvednu obočí a kolem mě se objeví plameny.
"U-Už odchází-me." Vykoktá ze sebe Donghae, který s nakloněnou hlavou zkoumá naši polohu…no co…to se jako nemůže mazlit?!
"Mám vás odvést osobně?" pozvednu obočí a prokřupnu si klouby. Všichni se začnou navzájem objímat a kroutit hlavami, ale stejně…ani jeden…NEJDE PRYČ!
"Biane, Taesunny." Políbím ho na čelo a začnu mu kalhoty zapínat. Taesunny je rudý jako rajče, jde vidět, že de mu tahle situace…zdá tak nějak trapná. "Půjdeme si dát jídlo, hm?" usměju se na něj a pomůžu mu vstát z postele. Všichni na nás bez mrknutí oka koukají, pokrčím rameny a projdeme kolem nic směrem do kuchyně. Dojdeme do kuchyně, chci dát Taesunnymu pusu, ale nahrne se ke mně Donghae a chytí mě kolem ramen: "Chtěl bych ti něco ukázat, Siwoooon." Vede mě do…sklepa?
"A co je zajímavého ve sklepě?" povzdechnu si.
"Uvidíš!" řekne tajemně. Idiote, já vím, že tam nic není…jen z mě neznámých důvodů chceš, aby Taesunny zůstal v kuchyni sám.
"Taesun, neublížil ti?!" slyším, jak k němu doběhl Heechul, chci se otočit, ale to už mě Donghae nacpe na schody do sklepa a vede mně dolů. Hmm…tenhle sklep…vypadá jako tajné mazlící místo. Zalesknou se mi oči…přece jen mi Donghae ukázal něco velmi zajímavého, i když o tom neví, bwahahaha!

Taesun
"N-Neublížil" zakroutím hlavou a podívám se na něj on se jen usměje a posadí se se mnou ke stolu. Sungmin nám na stůl položí jídlo… to docela čumím protože spíš věci žere a rozbíjí než aby je servíroval… vezmu si hůlky a naberu do úst sousto je to dobrý... to asi vařil Donghae
" hele Taesun biane" zasměje se Kyuhyun zakroutím hlavou a usměju se na něj.
"neudělal ti nic? Siwon totiž někdy nevědomky dokáže ublížit" zasměje se Sungmin a začne žrát.
" nic mi neudělal" zakroutím hlavou a s úsměvem pokračuju v jídle.
"ale Siwon je opravdu náročnej ohledně sexu coooo" povzdechne si se smíchem Heechul.
"Hm?" pozvednu obočí.
"jeho bývalé přítelkyně od něj odcházeli kvůli tomu že po nich chtěl pořád sex.. je jako mašina na sex" zasměje se.
"A-Ah" polknu… pravda… on byl .. přeci na holky… proč mě to tak překvapilo.. měl bych se uklidnit.
"jsme zpěěět~"zamává Donghae sklopím pohled, když přijde Siwon a sedne si vedle mě.Siwon
Doteď jsem nevěřil, že je Donghae takový perverzní prase a mě něco bude říkat. Naprosto mě za těch 10 minut ve sklepě zkazil, cítím se jako malé dítě, kterému kamarád prozradí, že Ježíšek neexistuje.
Celý večer proběhne klidně, vlezeme společně s Taesunnym do pokoje a já ho vášnivě políbím na rty.
"Ah, skoro bych zapomněl…ráno mám rozhovor v televizi, takže jak se vzbudíš, tak tu nebudu…ale přijedu, jak nejdřív budu moct, hm?" obejmu ho.
"Ráno bez tebe?" vydechne smutně, usměju se a pohladím ho po vlasech. Převlečeme se do pyžama, půjčím mu zase svoje věci a lehneme si do jedné postele. Ani nevím, jak rychle jsem usnul, ale…když jsem měl Taesunnyho u sebe, tak…se mi usínalo tak dobře. Je pro mě…opravdu tak moc důležitý a já se musím snažit, abych jeho lásku nikdy neztratil.
Jsem docela ospalý, naštěstí nejsou ani moc velké zácpy. Jsem zvědavý, jestli se Taesunny bude dívat na televizi. Protože já…hodně jsem přemýšlel a tenhle můj nápad mi přišel skvělý, jako nejlepší řešení. Všechno se tím urovná a už nebudou žádné problémy ani rozepře. Dojedu před budovu, zaparkuju a vejdu dovnitř. Byl jsem tu nedávno, když jsme dělali reportáž se Sunny a teď jsem tu zase, usměju se a nechám se odvést až k redaktorce.
Kameramanům to docela trvá, než se připraví, maskérka mi udělá trochu make-upu a upraví mě, hned na to usednu já i ta reportérka do křesel a jakmile zazní signál, tak se začnu usmívat.
"Naším dnešním hostem je opět Choi Si Won, ale dnes sám!" usměje se reportérka do kamery. "Do poslední chvíle si nám tajil, o co v téhle reportáži půjde, prozradíš nám to?" zadívá se na mě. Usměju se a přikývnu.
"Jsem tu kvůli celé věci s dívkou jménem Sunny." Zakývám hlavou a ona se na mě vytřeštěně zadívá.
"Rozešli jste se?!" vyjekne hraně.
"Všechno bylo úplně jinak. Sunny je dávná kamarádka ještě z dob, než jsem se dostal na scénu. Celé to o vztahu bylo smyšlené, často má hodně šílené nápady a přání a tohle bylo jedním z nich. Chtěla se pouze zviditelnit a taky chtěla, aby se více zviditelnili Super Junior." Zakývám hlavou.
"Ale celý ten příběh!" vyjekne překvapeně.
"Vymysleli jsme si ho…při natáčení našeho videoklipu se jí líbila pozornost, kterou jí všichni dávali…a manažer uznal, že takové menší upozornění na SJ neuškodí." Zasměju se a přikývnu.
"Ale všechny ty fotky…třeba z toho zábavního parku." Pozvedne obočí.
"Byl to její velký sen tam jít a já ji doprovázel. A ten polibek byl…jen další pokus o pozdvižení. Opravdu spolu nic nemáme a Sunny je právě mimo Soul, protože se vrací tam, kam patří." Zakývám hlavou.
"A měla tahle reportáž nějaký hlubší význam? Chtěl ses omluvit veřejně fanouškům…nebo si chtěl, aby všichni znali pravdu kvůli tvé reputaci?" srší z ní otázky jako vodopád.
"O fanoušky mi šlo také, ale nejvíc mi šlo o jednu osobu…Doufám, že tenhle pořad sleduje, protože ta osoba určitě bude vědět, že mluvím o ní…chtěl jsem tímhle dokázat, co všechno pro mě znamená a že neexistuje možnost, jak by se to mohlo změnit." Zadívám se přímo do kamery a usměju se. Nejvíc doufám v to, že se Taesunny dívá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 15. září 2014 v 19:06 | Reagovat

Konečně Siwon dostal rozum a vše uvedl na pravou míru.
Takže Taesun si může být 100% jistý, že Siwon miluje jeho a ne nějakou Sunny.
Ale bylo hezké od ostatních, jak si o Taesuna dělali starost.
Moc se těšim na další díl ;-)

2 Týna Týna | Web | 15. září 2014 v 21:45 | Reagovat

Siwon je náročný na sex, tuhle větu, když Heechul řekl, úplně jsem si dovedla představit, jak se šklebí :-)

3 j-vip j-vip | Web | 14. listopadu 2014 v 11:48 | Reagovat

tak sladkééé :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama