Osudová píseň | část šestnáctá | END

16. září 2014 v 12:23 | R&M |  Osudová píseň

Taesun
S ostatními se SJ sedíme na sedačce a jíme snídani, když tu není otrokář Siwon tak se prý na sedačce může jíst. Pozvednu obočí, oni se ho bojí.. zasměju se… "Naším dnešním hostem je opět Choi Si Won, ale dnes sám!" ozve se z televize, zaměřím se tedy na ni.
"Jsem tu kvůli celé věci s dívkou jménem Sunny."
"Rozešli jste se?!"
"Všechno bylo úplně jinak. Sunny je dávná kamarádka ještě z dob, než jsem se dostal na scénu. Celé to o vztahu bylo smyšlené, často má hodně šílené nápady a přání a tohle bylo jedním z nich. Chtěla se pouze zviditelnit a taky chtěla, aby se více zviditelnili Super Junior."
"Ale celý ten příběh!"
"Vymysleli jsme si ho…při natáčení našeho videoklipu se jí líbila pozornost, kterou jí všichni dávali…a manažer uznal, že takové menší upozornění na SJ neuškodí."
"Ale všechny ty fotky…třeba z toho zábavního parku."
"Byl to její velký sen tam jít a já ji doprovázel. A ten polibek byl…jen další pokus o pozdvižení. Opravdu spolu nic nemáme a Sunny je právě mimo Soul, protože se vrací tam, kam patří."
"A měla tahle reportáž nějaký hlubší význam? Chtěl ses omluvit veřejně fanouškům…nebo si chtěl, aby všichni znali pravdu kvůli tvé reputaci?"
"O fanoušky mi šlo také, ale nejvíc mi šlo o jednu osobu…Doufám, že tenhle pořad sleduje, protože ta osoba určitě bude vědět, že mluvím o ní…chtěl jsem tímhle dokázat, co všechno pro mě znamená a že neexistuje možnost, jak by se to mohlo změnit."Ozve se z televize a já vytřeštím oči a zrudnu, všichni se na mě otočí a poplácají mě po ramenu.
"to je skvělí! To jsem od Siwona nečekal, nakonec je přece jen romantik a cíťa" zasměje se DOnghae nedokážu ze sebe vypravit ani slovo. nejraději bych se štěstím rozbrečel, tohle…poro mě Siwon udělal? Tohle?.. zbavil se Sunny… nakonec se nadechnu a podvám se na ostatní.
" nemohli by jste… nám …dát se Siwonem pár… soukromých chvilek… jak třeba.. teď… m-mohli by jste někam…odjet abychom mohli… být spolu…sami?" polknu a zadívám se do země, jsem docela borec že cizí člověk jako já…vyháním obyvatele z domu.
"slyšeli jste všichni ven budou mít sex!" zvedne se Heechul a začne je všechny vyhánět ven. " ve skříni na chodbě jsou gely, kondomy a cokoliv co budete potřebovat takže si to užijte a hlavně ať je na tebe Siwon kdyby to moc bolelo tak mu to řekni" zamává Heechul. Celý rudý se na něj dívám …ještě pár minut se dívám na zavřené dveře a pak se s odhodláním zvednu a rozhodu se že se podívám do té skříně… otevřu ji… zrudnu… bože… tady je snad úplně všechno… oblečky, vibrátory, pouta, gely kondomy a věci co ani nevím na co jsou…ehm… tak nějak si přemýšlím a stojím u tebe skříně.
"Taesunny?" usměje se za mnou siwon a jeho ruka se opře vedle mého obličeje. Leknu se a otočím se k němu čelem. Epsriihgldfhgodfhgůodihgůihdrf !!!!!


Siwon
Pozvednu obočí a vzrušeně se na něj zadívám. O téhle skříni vím, ale nikdy by mě nenapadlo, že před ní uvidím Taesunnyho, který podle toho, že jsou všichni pryč čekal na mě.
"Potom to všechno můžeme vyzkoušet…ale poprvé bychom si to měli udělat romantické, hm?" zašeptám a krátce ho políbím. Celý se začervená a přikývne. Vezmu ho do náruče, začneme se líbat, zatímco se snažím svým poloviděním, trefit do pokoje, jde to těžce, ale už jsme skoro u dveří. Dveře vykopnu, nehodlám tuhle nádhernou chvíli zdržovat otvíráním dveří, ehm, použil jsem trošku moc své síly, takže dveře vyletěly celé a přistáli na druhé straně pokoje. Taesunny se vytrhne mým ústům a překvapeně se na dveře zadívá, potom sjede svým pohledem na mě. Zatvářím se jako neviňátko a povalím ho na postel. Za neustávajícího líbání se začneme vzájemně svlékat, z Taesunnyho doteků poznám, že vzrušením přetékáme oba. S líbáním na chvilku přestaneme, Taesunny svlékne tričko mě, pak já jemu a nakonec se oba svlékneme úplně do naha, ani jeden nechceme nic zdržovat, ta touha se prostě nedá jen tak ovládnout.
Skloním se k němu, začneme se líbat, Taesunny víc rozkročí nohy a já putuji rukou k jeho otvoru. Jemně na jeho otvor zatlačím a začnu ho trošku dráždit, Taesunny by se nejraději mému polibku vytrhl a zasténal by, ale nedovolím mu to a jemu nezbývá nic jiného, než své vzrušené steny topit v mém polibku. Vniknu do něj jedním prstem, opatrně, něžně a pomalu.
"Bolí to?" přestanu ho líbat a kousnu ho do spodního rtu. Vzrušeně vzdychne a zakroutí hlavou. "Řekni, kdyby začalo." Zašeptám a znovu ho začnu líbat, ale mnohem vášnivěji a vzrušeněji než předtím, přidám druhý prst a po chvíli i třetí a začnu ho pomalu, co nejjemněji roztahovat a do toho se neodtrhnu z jeho rtů. Přestaneme se líbat, Taesunny na mě kývne, že je překvapený a zaryje se nehtama do prostěradla, chytím svůj penis, a když Taesunny víc rozkročí nohy, tak do něj začnu pomaličku, centimetr po centimetru vnikat. Jakmile jsem v něm celý, tak se přestanu hýbat, Taesunny jednu ruku obmotá kolem mého krku a druhou ruku položí na můj bok, do kterého se roztomile a pomalu vryjí jeho nehty.
"Můžu?" zašeptám a políbím ho na čelo, nos a potom krátce na rty. Otevře oči, slaďoučce se na mě usměje a přikývne. Začnu se v něm pomalu pohybovat, ucítím, jak se jeho nehty víc zaryly do mého boku, ale začnu ho líbat a postupně své přírazy zrychluju.
"A-Aah, S-Si-won." Zasténá a zlomí se mu hlas.
"T-Taesunny." Neubráním se stenu ani já, začneme se líbat…vášnivě, nenasytně a roztouženě a já své přírazy ještě víc zrychlím. Na Taesunnym není vidět žádná známka příšerně úkrutné bolesti, což mě šíleně potěší. Začnu pomalu, ale jistě, cítit svůj vrchol a tak spomalým své přírazy, trochu se nadzvednu a nahmatám Taesunnyho penis, se kterým začnu třít stejným tempem, jakým přirážím. Naše vrcholy přijdou takřka ve stejnou dobu, se zrychleným dechem se podepřu, abych na Taesunnyho nespadl, opatrně se z něj vysunu a lehnu si vedle něj. Natáhnu ruce, přisunu si ho na sebe a oba nás přikryju peřinou.
"Taesunny." Zašeptám šťastně a zamilovaně, pohladím ho po vlasech a láskyplně se na něj zadívám.


Taesun
Můj dech je pořád zrychlený, nemůžu uvěřit že jsme….tohle dělali sw Siwonem… několikrát jsem o tomhle snil a několikrát jsem si i na to odpověděl slovy… že se to nikdy nestane… aiiiissh a teď se to stalo, byl jsem v siwonově náručí o-on byl ve mně a my měli…sex! Když na to pomyslím musím se usmívat. Siwon mě pevněji obejme a přitulí se ke mně, když cítím že pomalu a pravidelně oddechuje tak uznám že asi usnul, usměju se a prohrábnu mu vlasy. Sáhnu na noční stolek a napíšu SmS Taeminovi.
"Taemin… d-dneska… sem se vyspal se Siwonem" o když to někomu přijde trapné…tak je mi to jedno, s bratrem si říká všechno o vše se dělíme, máme spolu takový vztah.
"vážně?! Gratuluju bráško! Nám oběma se to povedlo, fighting!" hodí za text asi 200 smajlíků, zacuká mi koutek ale usměju se.
"komu píšeš?" zamručí Siwon a vytáhne se ke mně aby mě políbil.
" nikomu" mobil zamknu a položím opět na noční stole, lehnu si k němu a pevně ho obejmu.
"Saranghae" zašeptám


Key
"Jste tady? Máme dobré zprávy~" zaklepe na dveře Minho. JongHyun zvedne hlavu a letmo mě políbí na čelo.
"Jasně, za chvíli jsme dole." Zasměje se
Vydáme se dolů za Taeminniem a Minhem. Ti jsou, ehm, na sedačce ve velmi zajímavé poloze, když si nás všimnou, tak rychle vstanou a dělají jako že oni hráli pexeso, protože se nudili a Taeminnie zrudne.
"Mluvili jsme s manažerem a…" zatváří se Minho tajemně, Taeminnie se přitulí k jeho boku a proplete si s ním prsty, tváří se vskutku šťastně. "a zítra vyjíždíme na turné!" zařve jako když někdo dá ve fotbalu gól a my všichni hned začneme nadšeně skákat, pískat a taky se začneme všichni šťastně objímat. "Což znamená, že poznáme spoustu míst, spoustu zemí a hlavně…zažijeme to společně!" všichni si plácneme a nakonec se všichni dohromady obejmeme. Mít tak obrovské turné byl vždycky náš sen! A teď se nám sen splnil a my si ho budeme užívat…společně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 16. září 2014 v 18:32 | Reagovat

To...to už je konec? To je škoda, bylo to takové moc pěkné.
všichni spolu, konec šťastný...co více si přát :-)

2 j-vip j-vip | Web | 14. listopadu 2014 v 12:00 | Reagovat

Krásny koniec :) Ale aj tak stále cikám z- "slyšeli jste všichni ven budou mít sex!" zvedne se Heechul a začne je všechny vyhánět ven. " ve skříni na chodbě jsou gely, kondomy a cokoliv co budete potřebovat takže si to užijte a hlavně ať je na tebe Siwon kdyby to moc bolelo tak mu to řekni" zamává Heechul. :DDDDDD Mohol toto? :D

3 RossaLie & Miko RossaLie & Miko | E-mail | Web | 21. listopadu 2014 v 16:28 | Reagovat

[2]: Obávám se, že Chulie je toho doopravdy schopnej :D :D nějak mi to k němu sedí :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama