Osudová píseň | část třináctá

13. září 2014 v 12:01 | R&M |  Osudová píseň
Biane salátci, že tu dlouho nic nepřibylo, ale...nevím, nějak jsem neměla chuť něco přidávat atd. Asi nějaká yaoi krize nebo co já vím. Ale už jsem zpátky a ve čtvrtek mi sundají sádru (konečně!!), takže možná budu moct začít normálně psát všema deseti a ne jednou rukou jako debil.

Upozornění: Osudová píseň byla a poslední kapitoly také budou s neopravenými chybami. Vím, některé to možná sere, ale já fakt nemám na to takhle dlouhou povídku celou upravovat. Ale až začneme vydávat současné povídky, tak se budu snažit dokopávat k tomu chyby opravovat^^
Děkuju za pochopení^^Siwon

"Nemůžu si vybrat, kam jít jako první." Vydechne Taesunny úžasem. Obejmu ho kolem pasu a podívám se do mapy celého parku, kterou jsme dostali.
"Tak půjdem na všechno, hm?" pozvednu obočí a usměju se. Taesunny se na mě zadívá a s rozzářenýma očima nesměle přikývne. Projdeme úplně všechno, strašidelný dům, horskou dráhu, projedeme se na obrovských umělých labutích na jezeře a nakonec se mi podaří vystřelit v jednom stránku Taesunnymu obrovského medvěda, který drží srdíčko s nápisem: "I love you." Taesunny ho hned nadšeně obejme, je to tak nádherný pocit, když ho vidím šťastného.
"Tady by měl někde být stánek s jídlem…najíme se a potom půjdeme na tohle?" ukážu prstem na další z atrakcí, Taesunny se na mě šťastně usměje a přikývne. "Co si dáš na jídlo, Taesunny?" zadívám se na něj, když stojím u okýnka, kde se jídlo objednává.
"C-Cokoliv." Řekne překvapeně. Překvapil jsem ho? Zavrtím hlavou, obsluha se mě zeptá znovu, co si dám. Tak vezmu dvě coly, dvoje hranolky a větší porci kuřecích kousků pro nás oba.
"Bavíš se?" zeptám se nadšeně hned, co si sedneme ke stolu.


Taemin
"Minho-hyung…ale já nechci spát." Využiju správné chvíle a otočím se zase tak, abych byl nad ním.
"Si opilý, Minnie. A já nechci, aby sem zase někdo přišel." Zakroutí hlavou.
"Ale já už se nechci ohlížet na ostatní…chci být s tebou…užívat si dotyky…mazlení…a…" vážně se na něj zadívám.
"A?" pozvedne obočí.
"A všechno okolo." Zakroutím hlavou.
"Stejně si opilý, Minnie, bude lepší, když půjdeš spát." Zakývá na mě hlavou. Nafouknu tváře…Minho-hyung dneska nemá intimní romantickou náladu…hmm…ale já to budu muset změnit.
"Nepůjdu spát." Zakroutím hlavou a znovu ho začnu líbat na krku, nenasytně zajedu rukou pod jeho tričko, začnu ho pomalu a vzrušeně hladit po břiše a všude kam jen dosáhnu. Nevím přesně, kde bych se ho měl dotýkat…ale chci se ho dotýkat tak, aby měl stejně nadrženou náladu jako já. "Minho-hyung…nebuď tak chladný." Zašeptám se skousnutým rtem a svůdně se na něj zadívám. Tak nějak…překvapeně se na mě zadívá, ale snažím se to ignorovat. Jakmile mám v sobě alkohol, tak jsou všechny moje zábrany pryč…chci toho využít, protože jinak bych se k tomuhle nikdy neodhodlal a už vůbec bych nedokázal Minhovi-hyung ukázat, jak moc po jeho doteku toužím.
"Fajn…pokud nechceš spát tak co by si chtěl dělat?" pozvedne obočí…mám takový pocit, že jeho úsměv je…šibalský? Vysvleču mu tričko, moc mi nepomáhá, ale nakonec se zvedne tak, abych mu tričko mohl svléct. Sesunu se hlavou trošku níž, rozepnu jeho pásek a se svůdným pohledem se na něj zadívám.
"Nevíš?" zamrkám na něj. Zakroutí hlavou, opravdu má v očích takový šibalský úsměv. Někdo zaklepe na dveře.
"Nemohli by jste mě tam na chvíli pustit?" ozve se za dveřmi Onew.
"Uhodls, nemohli," odpovím mu rázným hlasem. "neruš a bež za těma dvěma." Zabručím. Onew něco zabručí o lachtaním otvoru a potom se někam odšourá, spokojeně se usměju a políbím Minha-hyung nad lemem kalhot.


Taesun
b-byl jsem chvíli překvapený když mi řekl Taesun… překvapilo mě to jako bych to neslyšel roky. Přinese hranolky, dvě coly a nějaké kuřecí kousky. Položí to na stolek a začneme pomalu jíst.
"De… bavím se… hrozně moc" usměju se na něj a dám si do pusy hranolku, všiml jsem si že nás začali sledovat novináři, Siwon si toho zdá se také všiml a povzdechl si.
"půjdeme teď na to ruské kolo?" usměje se na mě a přikývnu. Hned jak dojíme tak tácky a kelímky vyhodíme do koše, vezmu si medvěda a vydáme se k ruskému kolu. Nasedneme do kabinky a rozjedme se. " budeme muset zase chvíli hrát" podívá se na mě a já zakývu hlavou. V té kabince… je takové…ticho… je to jako bychom se vznesli od okolního světa a už se neměli vrátit, Siwon se na mě pořád dívá, celou dobu. Vystoupíme z kabinek a dojdeme na most který je veprostřed parku.
"jsou za náma" pošeptá mi siwon přikývnu " nelekni se a neuhni dáme jim senzaci" usměje se na mě a já pozvednu obočí. Pohladí mě po krku a přitiskne se na moje rty. Zrudnu a vytřeštím oči, přitáhne si mě blíž a pevně mě jednou rukou obejme kolem pasu a druhou rukou mě hladí po krku, nechám ruce volně, jsem totiž stále tak trochu v šoku, drž se a nevraž mu jednu… to by asi nebyla senzace, ale jeho polibek, nutí mě abych se tomu poddal, zavřu oči a nechám se tím unášet. Taesun uklidni se… jen to hraje….


Minho
Nemám v plánu mu to ulehčovat, uvidíme jak moc to chce neříkám že já po něm šíleně netoužím ale… už mě nebaví to jak nás všichni vyrušují a tak prostě… už jsem to polovičatě vzdal. Ale Minnie nevypadá jakoby hodlal dneska přestat u líbání a osahávání, možná bude chtít sex až do konce, nebudu se bránit, vlastě už to nemůžu vydržet…jenže já ho tak rád zlobím že se tomu neubráním a zasměju se.
"Minho-Hyung už víš… co chci dělat?" podívá se na mě jeho opilo-zvrhlým pohledem.
"mmmh… vůbec netuším… chceš mě taky převléknout jako já tebe?" pozvednu obočí a šibalsky se na něj usměju.
"tak chladný ~" nafoukne tváře a kalhoty mi sundá a někam odhodí. Jazykem přejde přes moje trenky po mém penisu, skousnu si ret a podívám se na něj. "stále nevíš?" skousne si ret.
"ne… to je nějakej novej způsob leštění salátu?" zasměju se, nafoukne tváře ještě víc a pomalu mi stáhne trenýrky.
"Minho-hyung…" zašeptá a políbí mě svými roztomilými rtíky na špičku mého penisu, zakloním hlavu. Kašlu na to že je ještě bílí den, ale tady v pokoji jsou veliké žaluzie takže to vypadá jak kdyby byla noc.


Siwon
Jakmile jsou mé rty vpity do těch jeho…cítím se v jako úplně jiném světě…cítím se jako úplně jiný člověk…přestanu vnímat všechny ty foťáky, jediné co vnímám je Taesun, jeho bezprostřední blízkost a to, že je u mě tak blízko. Jak to dokázal? Jak si mě dokázal takhle obmotat kolem prstu…dokázal, že kvůli němu tak šílím.
Taesunny…je opravdu jiný. Většina…ať už holek nebo kluků…většinou jsou úplně odvaření pomalu z toho, když jim odpovím na pozdrav…kdybych se k nim vždycky přiblížil, tak vypadají, že by mě klidně i znásilnili, ale…Taesunny ne, cítím se, jako kdyby pro mě byl nedostupný a to ještě víc pohání moji touhu po něm. Takhle se mnou ještě nikdo nezatočil…nikdo nikdy nedokázal, abych na něj myslel každý den, každou hodinu, minutu, sekundu…Taesunny naprosto ovládá každý kousek mé myšlenky, ať už dělám cokoliv myslím přitom na něj.
Odtáhnu se od něj a pohladím ho po tváři.
"Musíme tohle dělat…jen kvůli nim?" uhne pohledem, chytím ho za ruku a rozejdeme se cestou, kterou lemují malé roztomilé kamínky všech barev.
"Nedržel jsem se, promiň." Svraštím obočí a zadívám se na něj.


Taemin
Usměju se a začnu jeho penis zahrnovat svými polibky. Všechno dělám pomalu, vychutnávám si výraz v Minhově-hyung tváři, který mi naznačuje, že se mu to líbí. Začnu si pomáhat rukou, vezmu do úst špičku jeho penisu a soustředím se na to, abych ji dráždil špičkou svého jazyka, druhou rukou ho lehce pošimrám na vnitřní straně stehna a pokračuju v líbání jeho penisu po celé délce.
"M-Minnie." Zakloní hlavu a se sklousnutým rtem mu unikne jeden sten, zajede rukou do mých vlasů a trošku za ně zatáhne. Jakmile začnou být jeho steny o trošku častější, odtáhnu se hlavou a vytáhnu se k jeho rtům. "Minnie…ty zlobidlo." Řekne se zatajeným dechem, chytí mě za boky a povalí mě pod sebe. Nalepí se na mé rty a začne mě rozvášněně líbat, přitom rukou zajede mezi moje nohy a přes trenky mě trošku podráždí.
"Minho-hyung." Zašeptám a skousnu si ret, obejmu ho kolem krku a začneme se líbat ještě mnohem vášnivěji než předtím. Nepřestal bych ani za nic na světě…ani kdyby za dveřma stál lachtan nebo skupinka dinosaurů. Nic mě nedonutí přestat, dneska ne.


Taesun
Chtěl bych aby to nebylo hraní, aby to nedělal jen proto že na nás míří foťáky… nechci aby… byl se mnou jako herec….chci aby byl siwon…obyčejný kluk… nepotřebuju aby byl hvězda…kdybych věděl že mě miluje… ale to se nestane, povzdechnu si a on mě táhne k autu. Povzdechnu si… asi ho to hodně znechutilo …. Líbat takhle kluka…. Atak ho přešla nálada se mnou být…nasedneme do auta a rozjedeme se k domovu, stylistka nám dala spoustu tašek s oblečením a botami, taky mi ještě ukázala jak se sám namalovat…. Takže za ní už nemusíme jezdit. Vystoupíme z auta, k němu přiběhnou Heechul a Donghae, když chci vzít tašku tak mi ji vytrhnou a usmějou se na mě… chci…se rozbrečet… všichni… se ke mně chovají jako k dívce. … já…. Proč… proč mě to tak bolí… to že se K Sunny chovají takhle… kdybych byl Taesun tak.. se tak nezachovají… já… já nechci být Sunny… když se na mě usmějou a začnou mi chválit jak mi to sluší… snažím se usmát…ale…nejde to.. nejde… žárlím na Sunny… že se k ní chovají takhle… že jí mají rádi…jako dívka má všechno… cítím jak se mi svírá srdce bolestí když si uvědomím že vlastně… Taesun nemusí vůbec existovat…kdybych zmizel…jen tak ze dne na den… nikdo by si toho nevšiml… ale kdyby…zmizela Sunny… všichni by hned věděli…ona… má vše po čem jsem kdy toužil…
Po tvářích se mi začnou kutálet slzy.
"C-Co se děje Sunny?!" zajíkne se Dongahe a doběhne ke mně.
"já nejsem Sunny" řeknu potichu " Tak mě tak neoslovuj!!" vykřiknu a odstrčím ho, možná je to bláhovost, vezmu si svou kabelku a rozeběhnu se pryč. Půjdu k bráškovi…všechno mu řeknu… potřebuju aby mě někdo vyslechl…nemůžu to držet v sobě.
"Taesunny" slyším jak za mnou volá Siwon… možná se za mnou i ohlédl oh bože… i kdyby za mnou utíkal tak mu uteču.. sice mám podpatky ale on by nedohnal Taesuna… protože Taesun… tu není…pro něj je tu Sunny a ta… zrovna teď neutíká…to Taesun…


Minho
Přestanu ho líbat a začnu ho svlékat. " teď jsem ti to oblékl" skousnu mu ret a začnu ho svlékat rychleji, nenechám na něm ani kousek oblečení. Začnu ho líbat na krku a následně na hrudi. Prohne se v zádech a zašeptá moje jméno, usměju se a jazykem začnu klouzat dolů až k jeho bradavce, která mě neuvěřitelně láká, jemně ji skousnu, obkroužím svým jazykem a zuby za ní zatahám, těžce vydechne, usměju se a přisaju se svými ústy na bradavku a začnu ji sát, zatím co rukou, chytnu jeho vzrušený penis a lehce začnu rukou masírovat jeho špičku, přejedu prsty po celé jeho délce a začnu s jeho vzrušením třít. Zasténá, prohrábne mi vlasy a začne sténat. Vytáhnu se ústy zase k jeho rtům a začnu ho líbat zatím co rukou sjedu až k jeho otvoru, přitáhne si mě blíž a pevně zavře oči když začnu jeho otvor masírovat, zatlačím na něj prst a pomalu vniku jedním prstem do jeho tvoru, chce se mi vytrhnout z polibku ale to mu nedovolím a tak mi zasténá do úst, zasměju se a přidám další prst, začnu dělat malé kroužky které s přidáním třetího prstu zvětšuji.
"Taeminne…. Potřebuju do pokojeee… Minhooo otevře teee" zavolá za dveřmi Key.
"Jestli nechceš umřít nebo přijít o svůj salát tak vypadni a neruš!" řekne Minnie nebezpečným a vražedným hlasem až mě to překvapí slyším jak Key vyjekl a pak byl slyšet jen dusot nohou jak odběhl, skousnu jeho ret a chytnu svůj penis abych ho navedl do jeho tvoru. Přiložím ho k jeho otvoru a lehce přitlačím a jak nejpomaleji můžu.. do něj začnu vnikat.
"no taak Minho… pusť nás tam mi tam potřebujem!" zavolá Jonghyun a zaklepe na dveře, s povzdechem se začnu z Minnie vysouvat ale on mě chytne a sám se prohne proti mně.
"Dneska už ne… chci tě Minho-hyung tak neuvěřitelně že nám to nikdo nepřeruší" začne hlasitě sténat když jsem v něm už způli, obejme mě jednou rukou kolem krku a druhou ruku provleče pod mojí paží a zatne nehty do mých zad, hlasitě zasténá "M-Minho-hyung!" zakloní hlavu a slastně a hlasitě zasténá.
"T-Tak… potom" i když ho nevidím tak se vsadím že je celý rudý, zasměju se a potom se vrátím k Minne, více pohnu boky a vniknu do něj celý a se zrychleným dechem ho začnu pomalu líbat ale jelikož je jeho dech také zrychlený, musím se od něj odtrhnout a začnu ho líbat n akrku.
"Můžu?" lehce se v něm pohnu a políbím ho na ucha do kterého jsem mu to zašeptal.Siwon
"Oi, Donghae, co si mu udělal?" sjedu ho celého pohledem.
"N-Nic jsem neudělal, Siwon! Chtěl jsem mu jen vzít ty tašky, myslel jsem, že je pro kluka náročný, chodit celej den v podpatkách, tak jsem mu chtěl jen pomoct." Dá si ruce před sebe v obraném gestu.
"Kam běžel?!" začnu se ohlížet, ale už Taesunnyho nevidím nikde kolem sebe.
"Siwon, uklidni se," položí mi Heechul ruku na rameno. "poblíž bydlí Taesun, ne? Nech ho chvíli v klidu, možná má v hlavě ze všeho zmatek." Chytí mě nekompromisně za zápěstí a vtáhne mě do domu.
"Siwon…myslím, že se mu nelíbí být Sunny." Zakroutí Donghae hlavou. Zadívám se na něj, chci, aby mi to vysvětlil. "U toho auta, když jsem mu chtěl pomoct, tak jsem mu řekl Sunny…znáš novináře, můžou být všude kolem, tak jsem ho nechtěl oslovovat jeho jménem, ať nejsou další podobný tahanice s médii. Než utekl, tak mi řekl, ať ho tak neoslovuju, že…že on není Sunny." Vysvětlí mi všechno Donghae, vytřeštím oči a nemůžu najít slova. Pokud mu to vadí…proč mi to neřekl? Ptal jsem se ho, jestli mu to vadí nebo ne…řekl, že ne.
"Ale…proč mi to neřekl? Myslel jsem si, že mu to nevadí." Sklopím hlavu a je mi…je mi naprosto příšerně. Za všechno můžu já, to já jsem ho nutil, aby byl Sunny. Právě teď…se cítím jako nejhorší osoba na světě. A já jí doopravdy jsem, protože jsem tak moc Taesunnyho zranil, ačkoliv jsem nechtěl. Taesunny…


Taemin
"Mm." Přikývnu, Minho-hyung se ve mně začne pohybovat, nejdřív pomaleji, ale tempo postupně zrychluje. Skousnu si ret, ze začátku to šíleně bolí, ale najednou se ta bolest začne měnit v nádherný blažený pocit, který nedokážu jakkoliv popsat. Minho-hyung mě začne líbat na krku, víc se nehtama zaryju do jeho zad a vzrušeně zasténám. Přejede jazykem od mého krku, po bradě až k mým ústům, začne mě líbat a do toho zrychlí tempo svých přírazů. Své steny topím v našem polibku, ale když už je to k nevydržení a já mám pocit, že se tím nádherným vzrušením rozpustím, tak se z jeho úst vytrhnu, prohnu se v zádech a zasténám mnohem hlasitěji. A najednou mi je úplně jedno, že jsou doma i ostatní…je mi to jedno úplně všechno, tuhle chvíli si nechci ničím nechat přerušit. Začneme se znovu líbat, Minho-hyung nahmatá můj penis a začne s ním lehce třít, svraštím obočí, přimhouřím oči a šíleně zasténám. Dojdu ke svému vrcholu o pár sekund dřív než Minho-hyung, když přijde i jeho vrchol, tak se ze mě opatrně vysune a oba se svalíme do postele.
"Minho-hyung." Sladce zavrním, cítím, jak se ta rozkoš rozlévá celým mým tělem, přitulím se k němu a šťastně vydechnu.
"Minnie." Políbí mě na čelo, obejme mě a přivine mě k sobě mnohem těsněji.
"Taeminnie, dole je Taesun." Zaklepe na dveře Key. Cuknu sebou.
"Taesun? Řekni, že už jdu." Vydechnu. "Co může chtít." Podrbu se na hlavě. Minho-hyung vstane společně se mnou, začneme se oblékat - vzájemně. Po každém oblečeném kousku oblečení se políbíme. Jsem tak šťastný, ale nemůžu přestat myslet na to, co se asi stalo bráškovi. Minho-hyung zůstane v pokoji a já v tříčtvrtečních teplákách a pruhovaném tričku seběhnu schody, Taesun seděl v obýváku…v holčičím oblečení, hlavu má v dlaních a slyším, že naprosto propukl v pláč. Doběhnu k němu a kleknu si k jeho nohám.
"Bráško, co se děje?" vyjeknu, sundám mu paruku a začnu ho hladit po vlasech a rameni.Taesun
Začnu si stírat slzy ale… nejde to nemůžu… zastavit ten proud… je to taková úleva vybrečet se. Když já… nemůžu už nemůžu snažím se to vydržet… snažil jsem se hrát že mi to nevadí ale… já… už prostě nemůžu.
"m-můžu… s tebou mluvit…sám?" smrknu.
"… něco se Siwonem?" řekne po chvíli a pohladí mě znovu po vlasech. Přikývnu, vezme kapesník a začne mi stírat slzy a utírat tváře, potom si do ruky vezme mokrý ubrousek a začne ze mě stírat make-up. Vezeme mě za ruku. " promluvíme si u mě v pokoji." Pomalu mě odvádí, když otevře dveře řekne že si se mnou něco musí vyřídit a Minho, který je v pokoji tak dojde ke dveřím a přikývne políbí Taemina na čelo a společně vejdeme do pokoje.
" já… já nechci být Sunny… Siwonova přítelkyně… chci být Taesun.. nejde o to že bych to pro něj nechtěl udělat… ale… bolí to když předstírá že mě miluje, když mě hraně políbí před foťáky nebo když mě jen tak obejme protože vidí že jsou někde novináři. A ne jen on… už i ostatní ze …ze SJ se ke mně .. ne...k Sunny chovají jako by to bylo ona kdo…existuje zatím co Taesun… je ten hraný… já žárlím a nelíbí se mi to…Taemin co mám dělat" posmrknu, svraští obočí.
"promluvím si s ním" zděsím se.
"Ne jen to ne! Taemin nemluv s ním" rozbrečím se.
" ale takhle to nemůžu nechat! Měl by vědět co se děje a já mu to můžu říct jakožto tvoje rodina! Taesun ty takhle akorát trpíš!" chytne mě za ruce a podívá se mi do očí.
" jen mu to neříkej… prosím" začnu si stírat slzy.
" dobře... mimochodem… má Siwon zítra něco?" pozvedne bočí, nechápu proč se ptá ale zakroutím hlavou. " dobře… pojď dám ti nějaké své věci a pojedu s tebou k němu domů, Minho-hyung tě nás odveze jo?.. budu jako tvoje podpora" usměje se na mě, trochu nejistě přikývnu, dá mi svoje věci a já se převlíknu, ještě mi upraví vlasy.
"Minho-hyung svezeš nás?" usměje se na Minha a ten s úsměvem přikývne, ostatní sbalili moje věci a dali je do tašky. Poděkuju jim a omluvím se za trable. Nasedneme do auta a já čím víc se blížíme k domu SJ tak.. tím víc se mi chce brečet. Zastavíme, Taemin s Minhem vystoupí a Taemin mě chytne za ruku když se blížím ke vchodu.
"Taesunny!" vyběhne ven Siwon a zarazí se když vidí Taeminův naštvaný výraz.
"j-jsem tu" uhnu pohlede a zapíchnu ho do země, Taemin mi stiskne ruku.
"běž zatím dovnitř Taesun… já za tebou přijdu… Minho-hyung půjde s tebou" Minho přikývne a vezme mě dovnitř… nemohl jsem se na něj podívat moc to bolelo…


Taemin
"Mohl by ses se mnou kousek projít, Siwon? Nechci to řešit tady." Rozhlídnu se. V okně vidím nenápadného Heechula a něco mi říká, že i Taesun by se nenápadně díval zpoza záclony, co se děje. Siwon neprotestuje, sice nic nechápe, ale zavede mě do jejich zahrady, která vypadá, ehm…skoro jako nějaký park, ale je to celé oplocené a bezpochyby to patří k jejich domu. "Vlastně jsem tě přišel požádat o jednu…ne vlastně, dvě věci." Sedneme si na lavičku. Siwon se na mě zadívá. "Víš, Taesunovi to není příjemné…převlékat se za holku…myslíš, že by šlo to omezit? Jakože já nevím, musel by se převléct jenom když by vážně šlo o nějaký interview nebo něco…ale nenutit ho do toho každý den." No…asi už mluvím z hladu, ale nemůžu Siwonovi říct úplnou pravdu, proč nechce být Taesun Sunny…takhle to zní i docela logicky…
"Promiň, Taemin…až teď jsem si uvědomil, že jsem se choval sobecky…nemusíš mít strach, pokud nepůjde o konec světa, tak nebudu Taesunnyho nutit, aby se za ni převlékal…nechal jsem se jen unést…promiň." Vypadá opravdu…hodně sklesle a jde na něm vidět, že ho to moc mrzí. Svraštím obočí, na jednu stranu jsem rád, že si to uvědomuje a přikývnu.
"Máš zítra něco, Siwon?" zadívám se s úsměvem. Ne, že bych ho chtěl zvát na nějaký rande nebo něco, ale potřebuju kamarádskou pomoc. Zakroutí hlavou, takže má čas.
"Je to sice hodně blbý, ale potřeboval bych si zítra zajet domů pro nějaké věci. Jenomže Minho-hyung má celý den nabitý program kvůli té doramě, potom má focení, interview, takže mě bohužel nemůže odvést…myslíš, že bys tam se mnou zajel?" pozvednu obočí. Tvářím se jako neviňátko, aby mu nedošlo, že ho o to neprosím jen tak. Chtěl bych totiž po cestě…nějak nenásilně zjistit, co vlastně pro něj bráška znamená…Nemůžu se totiž snažit dávat je k sobě, když nevím, jak je na tom Siwon se svýma citama. A taky…jak znám brášku, tak určitě Siwonovi neřekl, jak moc velký jeho fanoušek je, takže…to je další z věcí, proč se mnou musí jet Siwon. Určitě bude zvědavý a pokusí se do bráškova pokoje nakouknout…a já myslím, že by mu to všechno potom mělo dojít a on si to poskládá dohromady tak, aby tomu rozuměl.
"Jasně." Přikývne. Poděkuju mu a zvedneme se z lavičky a vydáme se domů.
"Ehm, Taemin," začne, otočím se na něj. "pojede Taesunny zpátky s tebou nebo zůstane tady." Zadívá se na mě…šíleně smutně, vypadá jako opuštěný pejsek.
"To nevím, biane, Siwon." Zakroutím hlavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 13. září 2014 v 18:51 | Reagovat

Tak konečně Min s Minhem to mají za sebou.A svoji chvilku si nenechali nikým skazit 8-O
Je mi líto Taesunyho. Nedivím se, že se mu nelíbí být Sunny. Tak snad se to zlepší ;-)
Moc se těšim na další díl...

2 j-vip j-vip | Web | 14. listopadu 2014 v 1:28 | Reagovat

taaak rozkošné :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama