Let me heal your heart || kapitola šestá

22. prosince 2017 v 18:08 | MONBEBEs |  Let me heal your heart
Musím přidat ještě jedno důležité upozornění. Ne, to, že tam máme chyby, protože je Ross líná to opravovat to ne, to už víte. Ale opravdu nemáme nic proti Yungyeomovi z Got7, opravdu ne. Chudák se jen kvůli nám dostal do blbé situace, velmi blbé situace. Každý, kdo nasere Kihyuna je v dosti blbé situaci.
Omlouváme se.
Neurvěte nám hlavy.

Changkyun
odtáhnu se od Kihyuna ve chvíli kdy chce polibek víc rozvášnit a on nafoukne tváře, omluvně se na něj usměju a díky bohu po chvíli tahle divná flaška skončí když Minhyuk pozvrací podlahu. Shownu ho odnese do koupelny a po chvíli je slyšet zvuk sprchy. jelikož jediný střízlivý jsem já, jooheon a Jackson tak je na nás to uklidit. když vytřeme podlahu tak postuně všechny dopravíme do svých pokojů. odnést hyungwona bylo to nejlehčí, jelikož on sám je jak pírku tak to bylo snadné, až na ty jeho nohy má je dlouhé jak eiffelovka a všude se pletly, zítra se kromě kocoviny vzbudí s několika modřínami a na 5x zlomenýma nohama. s Wonhem to bylo nejtěžší, pobíhal všude nahý a řval jak 5ti leté děcko že nechce jít spát a že to řekne mámě. když si konečně lehnul a my odešli tak po chvíli vždycky vyběhnul a začalo to znovu. díky bohu že se pak sám unavil a odpadl v půlce chodníku. zatím co Jackson hlídal tak jsme ho co nejtajněji odnesli zpět dovnitř a uložili v posteli.
"tak Kihyunnie jdeme spinkat" pronesl jsem s únavou v hlase.
"nechciiii~" roztomile se zatvářil, přiložil si dlaně ke tvářím a pak na mě prstíkama dělal nenene.
"můžeš se se mnou mazlit...ale jenom když půjdeš spinkat" povzdechl jsem si. zazářili mu očička a on nadšeně vyskočil, z toho se mu zamotala hlava, naštěstí jsem ho chytil dřív než si rozrazil hlavu. "tak poď" objal jsem ho kolem ramen a vedl ho do pokoje. vlezli jsme k němu na postel po pár hádkách že chce aby jsme spali nahatý že mu je vedro. marně jsem se mu snažil vysvětlit že ale mě vedro není, po chvíli to vzdal.
"dobrou" mávl jsem na Jooheona s Jacksnem který se rozhodl že tu přespí.
v půlce noci mě vzbudil Kihyun že mu je špatně, než jsme stihli dojít do koupelny tak pozvracel postel, sebe i mě. nádhera.
"to je dobré Hyung" seděl jsem u něj když zvracel do záchodu a hladil jsem mu záda aby se mu ulevilo. pomohl jsem mu do sprchy a já se zatím svlékl a v županu jsem ukldil postel.
"v pohodě?" došel ke mě shownu z vedlejšího pokoje. přikývl jsem a vše mu vysvětlil. když se Kihyun hyung vysprchoval, rychle jsem se opláchl i já, donesl jsem mu vodu a prášky na žaludek, k posteli jsem dal kýbl kdyby se to náhodou opakovalo.
"Kku-Kkukkungie" vzlyk " mě pálí v krku" vzlykl znovu když čekla než si lehnu.
"to bude dobré mh?" pohladil jsem ho po vlasech a dal mu napít aby se mu krk zklidnil. tentokrát jsem se s ním nehádal a svlékl se rovnou do trenek, vítězně se usmál tak se taky vysvlékl do trenek a když jsem si lehl tak se ke mě s radostí přitulil.
"3:40" povzdechl jsem si když jsem se zadíval na hodinky, to bude zítra skvělý den.
Jooheon
po tom co jsme všechny uložili do postele jsem si oddechl.
"dobrou Kyun" mávl jsem na něj a ještě na chvíli vylezl z pokoje.
"to byla makačka" zasmál se Jackson. všimnu si že se obléká a svraštím obočí.
"ocházíš?" zamrkám na něj a on přikývne s tím že už je pozdě. " přesně je 1 ráno, nechceš tu přespat? vklidu se zitra nasnídáš a pak pojedeš, je to teď nebezpečné" zamrkám na něj a on se na mě zasekne pohledem a po chvíli vytáhne telefon a napíše zprávu.
"dobře" usměje se a my si ještě sedneme na gauč. musím se usmát když slyším hádku z pokoje kde Kihyun stojí za tím aby spali nahatý a Kyun to odmítá.
otevřeme si láhev vína a začneme popíjet, povídáme si o všem možné i nemožném a já vůbec nevím kde se to v nás bere ale povídáme si nepřetržitě a nerušeně do asi 3 hodin do rána kdy z pokoje vyběhne Changkyunnie s Kihyunem a vede ho na záchod. soucitně se na něj usmějeme a pomůžeme mu vše uklidit. zítra to bude sranda protože 5 z nás bude mít obrovskej bolehlav,, snídaně zombie. zasměju se.
pomůžeme Kyunniemu pohlídat Kihyuna zatím co se vysprchuje a Jackson přinese z chodby kýbl. zdá se že Shownu nebyl tak opilý protože taky vstane a dojde se nás zeptat co se děje a pak ještě zkontroluje jaký je stav v pokoji.
"měli by jste jít taky spát" zakývá na nás hlavou. nastřídačku si skočíme do sprchy, pujčím Jackonovi nějaké oblečení a pak vleze do pokoje. Kihyun spí a je nadšeně přitulený ke Kyunniemu který k nám zvedne oči když rozsvítíme lampičku. vypadá jako smrt....hádám že je úplně mrtví ale nemůže usnout když se musel starat o Kihyuna.
"dobrou Kyun kdyby se ještě něco dělo tak nás vzbuď mh?" usměju se na něj, jen na mě mávne a otočí se na bok čelem ke Kihyunovi ve snaze usnout. lehnu si ke zdi a pokusím se udělat Jacksonovi co nejvíc místa. chvíli na mě zkoumave kouká.
"já bych se klidně vyspal na gauři" zasměje se kdyz si lehá, protořím oči.
"říkal jsem ti to že po tom co na něm maj Shownu a Minhyuk často sex se na něm dá jakžtakž sedět ale ležení nepřipadá v úvahu. povzdechnu si.
"dobrou" zasměje se a já ani nevím proč ale když je cítit mým mýdlem a šampónem tak nasaju co nejvíc té nádherné vůně, protože na něm voní z nějakého důvodu líp a po chvíli se mi podaří usnout.
Kihyun
Probudím se první a...je mi děsně zle. Sednu si na okraj postele a prohrábnu si vlasy. Pamatuju si všechno...včetně toho mýho zvracení a je mi...jednak hrozně a taky hrozně trapně.
Ale musím vstát, vím, že jestli nevstanu teď, tak mě z postele nikdo nedostane celej den. Biane Kyunnie. Zadívám se na něj, jak vyčerpaně spinká, zakryju ho peřinou až po bradu a pousměju se.
Zadívám se na Jooheonovu postel a odkašlu si, je natisknutý v Jacksonově náručí a jsou u sebe tak blízko, že by se na tu postel vlezlo ještě celý fotbalový družstvo.
Obléknu se a pomalu se odplížím do kuchyně a přemýšlím, kdo na tom byl včera nejlíp a koho bych mohl vzbudit jako prvního.
Začnu tím, že stojím v kuchyni, motá se mi celý svět a snažím se nepozvracet. Ale snažím se na to nemyslet, no, dneska bych měl udělat jen nějakou lehkou snídani, podle toho, jak jsme většina včera dopadli.
"No teda, nečekal bych, že zrovna tebe uvidím jako prvního." slyším se zasmát Shownu, když se došourá do kuchyně. "Chceš pomoct?" dojde k lince a začne mi brát čerstvě nakrájenou zeleninu. Nemám ani sílu na to, abych ho probodl pohledem.
"To je dobrý," zakroutím hlavou. "nebo můžeš vzbudit ty, kteří budou schopní vstát," zasměju se. "a Kyunnieho nech spát...usnul kvůli mě hodně pozdě, tak ať se prospí." podrbu se v zátylku.
Shownu přikývne a pak slyším, jak se pomalu probouzí zbytek a šourají se do kuchyně a obýváku.
"Tohle už nikdy nechci zažít." slyším, jak Wonho nadává. Nachystám sklenice a hodím do nich šumivou tabletu, to by nám mohlo pomoct se z tohodle dostat. Povzdechnu si...vím, že nejsem zvyklý pít a po tom, co jsem včera udělal Kyunniemu už asi nikdy pít ani nebudu, protože nechci. Za všechno může Minhyuk, toho zabiju!
No...anebo nezabiju. Když vleze do kuchyně, tak je bledý jak stěna, vypadá to, že prozvracel celou noc. Dám mu sklenici se šumákem, suché pečivo a nachystám mu čaj na žaludek. To samé pro Wonha.
Hyungwoon překvapivě vstal sám od sebe, že mu ani Shownu nemusel nějak vyhrožovat a ten vypadá dobře. Taky to byl jeden z těch, co to s chlastem nepřehnal.
"Biane, za tu noc." omluvně se zadívám na Jooheona a Jacksona, když taky slezou dolů.
"Vždyť se nic nestalo." zakroutí Jackson hlavou a Jooheon s ním přikývnutím hlavy souhlasí.
"U nás to bylo horší, oni se opili všichni a já byl jedinej střízlivej, protože jsem z natáčení přijel až o půlnoci a řídil jsem, takže si představ starat se o všechny členy Got7, kteří ještě téměř synchronizovaně zvracej." zasměje se a tím rozesměje i Jooheona. Všimnu si, že vedle něj je Jooheon takovej...roztomilej?
"Naa, Jooheon," zastavím ho než začneme snídat. "nemohl bys jít probudit Kyunnieho, kdyby se mu chtělo vstávat?" zamrkám na něj a uhnu pohledem. "Je mi trošku trapně z toho včerejška, tak...bude lepší když ho vzbudíš ty." odkašlu si a Jooheon přikývne.
Asi nebudu dneska schopný se na Kyunnieho ani podívat.
Jackson
Sednu si s ostatními ke stolu, zatímco Heonny zajde vzbudit Changkyuna a po chvíli se s ním objeví i v kuchyni a Kihyun začne uhýbat pohledem a nakonec zabodne svůj pohled do talíře s jídlem.
"Děkuju za pěknej večer." usměju se, když mě Heonny doprovodí ke dveřím.
"Vždyť nemáš za co děkovat, spíš já bych se ti měl omluvit, žes musel přežít takovej večer." plaše se zasměje.
Dojdu k němu a rozcuchám mu vlasy. "Byl to skvělej večer." mrknu na něj, mává mi dokud nenasednu do auta, ještě na něj zatroubím a usměju se.
Jenom co dorazím domů, tak zjistím, že jsem se vrátil ve správnej čas, protože přijel manažer, že s námi musí něco probrat.
Sednu si vedle JB.
"Kdes byl?" zeptá se zvědavě Bambam, který sedí z druhé strany.
"Nejsi nějakej zvědavej?" pozvednu obočí a on nafoukne tváře. "U MX." řeknu nakonec.
"No, takže...hej vy dva, přestaňte se bavit, když mluvím," napomene nás manažer. Omluvím se a ukloním. "dneska jsem mluvil s manažerem Monsta X, mluvil o tom, že zítra jedou na soustředění. No a jelikož vy jste poslední dobou děsní flákači, speciálně Jr a JB, takže pojedeme s nimi." vážně se na nás zadívá. "A upozorňuju vás všechny, že to není žádnej výlet ani dovolená, takže tam budete makat. Nechci žádný večerní párty, nechci vidět, že vy dva se budete někam ztrácet," ukáže znovu na ty dva a já si zakryju rukou pusu, abych se mohl zasmát. "takže, pokud mě nechcete nasrat, tak se tam budete snažit a taky vypilujete tu novou choreografii, ve které se všichni motáte." kývá hlavou a všichni ho posloucháme. Anebo to alespoň hodně dobře předstíráme.
Hmm, soustředení s Heonnym...no, teda i s ostatníma, ale hlavně s Heonnym. Musím se usmát, když si vzpomenu na jeho ďolíčky. Počkat...proč nad ním přemýšlím zrovna takhle a zrovna teď?
"Hele nezamiloval ses náhodou?" zvedá Bambam obočí a sebere mi kšiltovku.
"Běž si raději balit věci nebo zase zapomeneš nabíječku." vypláznu na něj jazyk, vezmu si kšiltovku zpátky a dojdu si do pokoje, abych si začal zhruba chystat věci.
Changkyun
Kihyun mi stále uhýbá pohledem a já momntálně nevím co mám dělat.
"hyung" snažím se navázat aspo'ň oční kontakt ale i tomu se vyhne a dělá že mě neslyší, povzdechnu si.
"dej mu čas kyunnie musí se cítit hrozně za ten včerejšek" pohladí mě Jooheon po rameni. později odpoledne přijde manažer a vysvětlí nám že pojedeme na něco jako soustředění.
"tak si teď běžte všichni sbalit budeme odpoledne vyrážet aby jsme tam byli na večeři" zakývá hlavou a sedne si k televizy. odběhneme všichni do pokojů. vůbec nevím co budu potřebovat tak se snažím zabalit to nejdůležitější. Minhyuk míto balení leží na posteli a buď hraje že je mrtvej nebo....mrtvej je.
"hyung budu potřeovat repelent?" zadívám se na Kihyuna ve snaze navázat nějaký hovor ale jen přikývne a jinak se na mě ani nepodívá, nafouku tváře a snažim se aby mi představivost neuletěla do vesmíru nad všemi možnými scénáři.
když si sbalíme tak nasedneme do dodávky, normálně by si vedle mě sednul Kihyun ale dneska místo přenechal Hyungwonovi který si ze mě udělal polštář. snažím se ignorovat to že mi slintá na triko.
"tak jsme tady, rozdělil jsem vás do pokojů, tady máte klíče tak se běžte ubyovat" rozdá všem klíče a my dojdeme do hotelu. hm pokoj 225? otevřu dveře a plácnu sebou na postel.
"KYUNNNIIIIEEEEE" zvedl jsem hlaqvu a pak sebou zase padl vyčerpaně do postele.
"ugh Minhyuk hm" povzdechl jsem si a slyšel jsem dramaticky bolestné zalapání po dechu, skočil na mou postel a začal po mě skákat s tím jak se opovažuju nebýt nadšený že jsem s ním na pokoji. haha skvělí haha....
když se sejdeme na večeři tak Kihyun vypadá naštvaně, chtěl jsem se poptat přímo jeho ale pořád mě ignoroval, nakonec jsem zjistil že je na pokoji s Hyungwonem....ty dva se brzo zabijou, shownu je na pokoji s Wonhem a Jooheonem ty nevypadaj že by je to až tak tankovalo. prohrábnu si vlasy když sedíme u večeře a Minhyuk mě přesvědčuje o tom že jako správný spolubydlící mě bude krmit, nemám sílu se s ním dohadovat aq tak ho nechám aby mě krmil a zahrnoval obětím kdykoliv se mu zachce protože nikdo kdo má zdravý rozum neodmítne Minhyukovo mazlení. dopadá to totiž špatně.
Jooheon
¨zasměju se když je Kyunnie takovej odevzdanej všem Minhyukovo dotekům, zatím je tu všude klid, teda Kihyun a Hyungwon se probodávaj pohledy ale jinak je tu klid.
"ah stihli jsme večeřiiii" vlítne dovnitř Bambam a sedne si mezi mě a Shownu. no sedne spíš se narve, hlavně z toho důvodu že u našeho stolu je nevíc jídla. pozvednu obočí když postupně dovnitř nakráčí celé Got7 chci dělat neutrálního ale jakmile uvidím Jacksona tak se zářivě usměju a trošku se začervenám protože vypadá dost sexy ehm.
"Ah ahoj C-Changkyun" dojde ke stolu Kyunnieho Got7 maknae co vim tak se jmenuje Yugyeom. Minhyuk Kyunnieho obraně obejme jako najdi si svojí mazlící oět.
"ahoj?" chagkyunnie se usměje a je viděť že je úplně ztracený.
"já jsem Yugyeom" zářivě se na něj usměje a sedne si vedle něj a začne si s ním povídat, všomnu si Kihyunova vražedného pohledu a musím se usmát když stačil někdo aby se začal o Kyunnieho zajímat a Kihyun hned vzdá ignorování.
ale musím od nich odtrhnout pohled když si vedle mě sedne Jackson a krásně se na mě usměje, zadívám se na něj a skousnu si lehce ret nad tím jak je sexy když jí......vlastně kdy není jackson sexy??
Kihyun
Vraždím toho Ysaláta nebo Ykreténa pohledem. To je můj Kyunnie! Minhyuk mi nevadí, ten se mazlí snad s každým, u toho je to normální, ale to je můj Kyunnie! Jakou mi dalo práci ho ignorovat a vyhýbat se mu, abych nemusel myslet na ten včerejšek a teď tenhle vocas mi to naruší a já musím přestat!
"Jaký to je mít pokoj s Kihyunem?" zeptá se starostlivě Wonho Hyungwoona.
"Jak moc je příjemný, když ti někdo chrstne vařící olej do obličeje?" zadívá se na něj jako hádej.
"Oi." drbnu do něj, ale jak jsem vytočenej, tak ho málem shodím ze židle. Odkašlu si, chvilku se zase vraždíme pohledem, ale musím přestat, musím hlídat toho Ysaláta, aby mi neobtěžoval Kyunnieho.
"Naaa, Kihyun-hyung, je někdy doba, kdy nevypadáš vražedně?" mumlá Bambam, zatímco si drží tác před obličejem, kdybych se rozhodl, že mu jednu fláknu.
"NE." vražedně zasípu a dál vraždím toho jednoho pohledem.
"K-Kyunnie, mohli by jsme si po večeři promluvit...o samotě." prokřupnu si klouby, Kyunnie polkne a pokrčí rameny. Aigoo, zase jsem ho zranil a naštval tím, že jsem ho ignoroval...ale já nemohl jinak. Teda mohl, ale kdybych to dělal jinak, tak bych nebyl ten Kihyun, jakej jsem.
Vlastně, proč se mu chci za včerejšek omluvit až teď a proč jsem to neudělal už ráno?
Protože jsem Yoo Kihyun.
Když dojíme, tak vyjdeme s Kyunniem před budovu. Celou cestu šel pár kroků za mnou, tak odevzdaně a s pohledem osamělého štěňátka.
"Kyunnie...chci se omluvit za ten včerejšek." stoupnu si k němu čelem a po chvíli se odhodlám, abych k němu zvedl svůj pohled.
"Celej den mě ignoruješ, Hyung." zraněně a dotčeně se na mě zadívá. Na sucho polknu.
"M-Mě je to hrozně trapný víš...celej ten večer." odkašlu si a snažím se propadnout do země.
Jackson
"Vypadá to, že spolu strávíme nějakou dobu." usměju se na Heonnyho, když si všimnu, že se na mě na nějakou dobu zasekl pohledem. "Děje se něco?" zeptám se, když nereaguje a vypadá jako v tranzu.
"D-De, vypadá to tak." usměje se.
"Přemýšlím, že se půjdu projít po venku, nechceš jít se mnou?" mrknu na něj, když oba dva dojíme a zůstaneme v jídelně prakticky sami, protože zbytek se někam rozprchne.
"Dobře." nadšeně se usměje a zakývá hlavou. Vylezeme ven a rychle proklouzneme kolem Changkyuna a Kihyuna, kteří vypadají, že spolu něco řeší. Za rohem ignorujeme Shownu s Minhyukem, kteří vypadají, že si to každou chvíli za tím rohem rozdají. Odkašlu si a jdeme trošku dál do lesa.
"C-C-Co to bylo." vyjekne Jooheon a přitiskne se na můj bok a oběma rukama chytí moji paži.
"Znělo to jako Godzilla," řeknu zahádně a zasměju se, když vidím jeho zděšenou reakci. "dělám si legraci, spíš to byla sova." neubráním se smíchu a on mě práskne do ramene.
"Přestaň mě děsit!" nafoukne tváře. Je vůbec legální, aby byl někdo tak roztomilý?
"Hele, maliny." zasměju se a dřepnu si ke keři. Heonny si dřepne vedle mě, začnu vybírat maliny a dávat mu je do pusy.
"Mmmm." zavrní blahem a pak na mě zamrká. "Takhle nebudeš mít žádnou, když je všechny dáváš mě." zamručí a vezme malinu a taky mi ji dá do pusy. Usměju se. V téhle pozici vydržíme, dokud neobereme celý keř.
"Panebože stmívá se a ztratil se Jooheon a Jackson, panebože, co když je někdo unesl a oni už jsou mrtvíííí!!" začne Bambam hysterčit, uslyším, že se k němu přidalo dalších pár hlasů. Povzdechnu si, řekl bych, že tímhle naše malá soukromá chvilka končí.
"Tady dávej pozor." chytím ho raději za ruku, když se vracíme zpátky. Ještě než vylezeme zpoza stromů, tak se zastavím a otočím k Heonnymu. Než stihne zareagovat, tak narazí do mé hrudi a zvedne ke mně hlavu. A najednou jako by se svět zastavil, stáli jsme tam jen my dva a dlouze jsme si dívali do očí.
Ani jsem nad tím nějak nepřemýšlel, když jsem se k němu lehce přiblížil. Jeho tváře se lehce zbarví do červena a já cítím, jak víc sevře moji ruku.
"NĚKDO JE ZABIIIIL." slyším další řev. Povzdechnu si a prohrábnu mu vlásky.
"Idioti, jsme tady." zařvu, když vylezeme zpoza stromů a pak pomaličku pustím jeho ruku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 23. prosince 2017 v 1:43 | Reagovat

Ach jo...takhle Kayeemu s Jooheonem zkazí chvilku. Bych jim nasekala na holou...všem, bez rozdílu :-D
Chudák Kihyun...chlastání je fajn, ale potom ty následky...obzvlášť, když si to všechno pamatuje ;-)
Moc se těšim na další díl..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama