How to earn kitten's trust || 18. kapitola

11. února 2018 v 11:00 | MONBEBEs |  How to earn kitten's trust
Mark
"Tvůj hybrid?" překvapeně se na nás zadívá ten jeho kamarád. "Nemáš rád zvířata." Povytáhne obočí.
"N-Nejsem tak úplně zvíře." Zamumlám tiše.
"Mark není zvíře." Usměje se Yugyeom na mě a následně i na něj.
"No, to je jedno." Zasměje se ten Youngjae. Když se Yugyeommie otočí, tak na mě ten jeho kamarád vystřelí ošklivý pohled. Tiše zaúpím, a když si začnou spolu povídat, začne mu vykládat zážitky z Ameriky, tak opatrně vezmu tašky a začnu oblečení v ložnici skládat do ložnice do skříně, ve které mi Yugyeommie uvolnil místo. Proč se na mě zadíval tak škaredě?
Je mi smutno…hrozně velké, ale tak nějak cítím, že bych tam nebyl zván…jestli se dlouho neviděli, tak by si asi rádi promluvili v soukromí…
Dojdu se vysprchovat, když vycházím z koupelny, tak se na mě z obýváku Yugyeommie sladce usměje a já hned začnu vrtět ocáskem.
"Za chvilku přijdu, dobře?" dojde do dveří a mrkne na mě, přikývnu a pak zapluji do postele. Hajnu si na jeho polovinu, protože ta…voní víc jako on, ta moje polovina nevoní nijak, za to ta jeho voní tak…nádherně.
Jen maličko ve spánku cítím, jak si ke mně lehl a hned se k němu automaticky přitulím, i když nevím, jak reagoval, protože jsem spal.
Začnu pomaličku otvírat oči, když mě lehoučce budí. Otevřu oči a zamrskám ocáskem, když ho vidím, jak se ke mně natahuje.
"Dobré ráno, Mark," sladce se na mě usměje. "jdu do práce, tak ještě odpočívej, dobře?" pohladí mě mezi oušky a já zapředu.
"Chtěl bych jít s tebou." Rozespale zamrkám.
"Dneska máme tu kontrolu, přece." Omluvně se na mě usměje a pohladí mě po oušku, tak zapředu hlasitěji. "Hlavně, když budeš mít hlad, tak řekni Youngjaemu, ano? Nezraň se sám v kuchyni." Znovu se na mě usměje a já poslušně přikývnu.
Spolknu to, abych mu řekl, že mě ten jeho kamarád děsí, ale nechci ho nějakým způsobem stresovat nebo nechci působit…majetnicky, že si ho přivlastňuju. Byt zalije ticho, když za ním zaklapnou dveře, chvíli mi to trvá, ale hlad je silnější než já, tak se stejně pomalu a opatrně vydám do kuchyně.
Hned mě mezi dveřmi sekne jeho vražedný pohled, když mě vidí přijít.
"D-Dobré ráno." Vydám ze sebe skoro šeptem a snažím se tvářit mile, třeba se mi to jen zdá, že mě nemá rád…je to třeba jen můj pocit.
"Nazdar." švihne po mě dalším ostrým pohledem. "Yugyeom mi říkal, ať se o tebe postarám, ale to zvládneš sám, ne? Nejsi zvíře, jak si sám říkal a ruce máš, tak si nachystej, co chceš." Řekne mi otráveně, suše přikývnu a dojdu do kuchyně. Gyeommie mi…zakázal, abych něco sám dělal v kuchyni, posledně jsem si pořezal ruce, když jsem otvíral konzervu s tuňákem. Polknu a vytáhnu z lednice mléko, ani si ho neohřeju, ani si do něj nedám skořici, protože nedosáhnu do poliček, kde ji Gyeommie má. Podívám se na něj přes rameno, výhružně se na mě zadívá a tak si zalezu do kouta k topení a pevně chytím hrníček s mlékem.
"Není tvůj pán, co." Ozve se do ticha, trhnu sebou. "Ale chápu, bylo mu trapné tě uvést jako příživníka." Lehce se zasměje.
"N-Nemůžeš vědět, jestli je nebo není můj pán." Snažím se bránit.
"Kdyby jím byl, tak máš obojek, ne? Nebo co to vy hybridi máte za tradici." Ušklíbne se. Uhnu pohledem, protože má pravdu. Dokud obojek nemám, tak…nejsem nic. "A vůbec není ti blbý s ním spát v posteli?" znovu se na mě zadívá s ještě štiplavějším výrazem. Kdyby tohle udělal na Kihyuna, tak mu vyškrábe oči.
"Neříkal, že by mu to vadilo." Třese se mi hlas, když nevím, jak mám reagovat. Jeho slova ve mně vyvolávají pochyby. Opravdu…tu mám být?
"Ale vadí, akorát…oh, on je moc hodný, než aby ti to řekl. Má alergii na srst, obzvlášť na kočičí. Proto je tak unavený! Nemůže za to práce, ale to praní s tou alergií, když s ním seš v posteli ho tak unavuje. Měl bys spát radši jinde." Odfrkne si a já vytřeštím oči.
Alergie? To…to mi nikdy neřekl a já…já přemýšlel, proč je poslední dobou tak unavený, ale neměl jsem tušení, že…že je to moje vina. Sklopím hlavou a je mi do pláče…já se cítil tak dobře, zatímco on kvůli mně trpí, to…jsem až tak sobecký?
Celý den probíhá tak, že se mu snažím uhýbat, když si chci něco udělat na jídlo a peru se s konzervou, tak mi šlápne na ocas…možná to byla nehoda, ale jeho výraz tomu vůbec nenasvědčoval.
"Ah, to bude on." Usměje se Youngjae, zatímco já sedím v koutě. "Mimochodem…v minulosti jsme spolu chodili, takže jestli nám chceš překazit vztah…" výhružně natáhne ruku a já se smutně přikrčím.
Než se s ním stačím přivítat, tak ho nažene do sprchy a pak ho za ruku táhne do ložnice. Smutně sklopím uši a zadívám se na gauč. Proč mě s ním nenechá alespoň přivítat…


Yugyeom
když přijdu z práce tak jsem tak unavený že ani nevnímám co se to děje. jediné vím že mě někdo navede do koupelny. zvládnu se vysprchovat a potom se skoro zavřenými oči mě někdo vede do ložnice. ale nejspíš to bude Mark. lehnu si do postele a pak jen registruji že si někdo lehne ke mě. instinktivně si ho k sobě přitáhnu. minulou noc se ke mě Mark taky přitulil. vím že spal a proto to bylo roztomilejší když to dělal podvědomě. myslím že hned co moje hlava dopadla na polštář tak jsem usnu.
ráno se vzbudím dřív než obvykle a opatrně se probudím abych ho neprobudil a pak když se podívám vedle sebe ta vytřeštím oči a odtáhnu se od něj. Youngjae? co tady dělá? a kde je Mark?? vstanu z postele a odejdu z ložnice se svraštěným obočím a pak se zamračím ještě víc když najdu Marka ležet na gauči. je schoulený v klubíčku a pevně si drží ocásek. dojdu k němu a dřepnu si před něj. pohladím ho po tváři, trošku sebou trhne a pomalu otevře očka a když mě uvidí tak se mu do tváře dostaví takový smutný výraz až mi to trhá srdce.
"proč hajáš tady" pohladím ho po tváři a on se na mě jen zadívá a sklopí hlavu. "dneska mám až odpolední, chceš um...se dívat na televizi a mazlit?" pozvednu obočí. vystřelí ke mě hlavou a opatrně přikývne. sedne si abych se vedle něj vešel i já. zapnu televizi a on se ke mě opatrně přisune. pohladím ho po vlasech a on zapřede. začnu ho drbat a hladit všude na hlavičce. když se ale otevřou dveře do ložnice tak jeho předení ustane. odtáhne se ode mě a pak uteče k topení. překvapeně se na ně zadívám ale Youngjae se nadšeně usmívá. třeba je to jako se mnou a Kihyunem. Kihyun mě taky nemůže z nějakého důvodu vystát. třeba si s Youngjaem jen nesedli. naštěstí tu nebude dlouho. i když jsem docela naštvaný, je pravda že jsme spolu s Yougjaem měli určitý vztah ale od randění to mělo hodně daleko, spíš přátelé s výhodami. když přijel z Ameriky tak tu vždy týden bydlel a my spolu spali ale to je jediné a on pak zase odjel. kdysi dávno jsem ho měl moc rád, možná i miloval ale to je dávno pohřbené když jsem zjistil že on moje city neopětuje, že má někoho v Americe ale, ten dotyčný jeho city taky neopětuje...tak jsem souhlasili nad tímhle....odreagováním. ale to že není ani schopný napsat že se vrací a že bude u mě zase bydlet mě štve. nehledě na to že za půl roku se ani neozval a najednou přijel. zakroutím hlavou a dojdu udělat Markovi snídani. ale vyruší mě zvonek. dojdu ke dveřím ve kterých stojí Kyun s talířem ve kterém je filet ze pstruha a má škrábanec na tváři a usmívá se jak sluníčko.
"um Kihyun mi neřekl že nenávidí pstruhy tak um mě napadlo jestli ho nechce Mark" odkašle si. ah....když jsem pro Kihyuna vařil a udělal jsem rybu špatně tak mě pokousal nebo se na mě vrhl že mi vyškrábe oči....asi mu dal ehm facku? nebo tedy s drápky takže drápku? haha....
"um jasně díky Kyun" usměju se na něj a on s nepřítomným výrazem odejde pryč ehm. chudák má to s ním těžké.
"Mark Kyun ti přinesl rybu" zavolám na něj. opatrně ke mě docupitá a sedne si ke stolu. položím před něj pstruha, ohřeji mu mléko a dám do něj skořici. začne pomalu a potichu papkat. "nechutná ti?" sednu s vedle něj a starostlivě se na něj zadívám protože nepřede ani nevypadá nějak nadšeně. zakroutí hlavou a pokračuje v jídle ale všimnu si jak občas pohledem střelí k Youngjaemu.
"a jak dlouho tu budeš Youngjae?" odkašlu si a on se na mě hned zadívá.
"tak týden" protáhne se.
"pak si ale najdi jinej nocleh" pronesu to v klidu aby to neznělo nějak útočně a i se na něj usměju ale on se na mě překvapeně podívá. všimnu si jak Mark ztuhl. dojdu se obléknout a po tom co mu uvařím na oběd tak se obléknu do kabátu.
"dneska půjdu zase sám ju? musím dělat inventuru tak by jsi se tam akorát nudil, ale máš hotový oběd tak si ho můžeš jen sám nandat, buď tu hodný ano?" prohrábnu mu vlásky a v rychlosti mu vtisknu pusu na čelo. překvapeně na mě zamrká a zakývá hlavou. "ahoj Jae" mávnu no obýváku a vyjdu ven. po tom co za sebou zabouchnu dveře tak se nadšeně usměju cítím že dneska bude dobrý den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 12. února 2018 v 19:08 | Reagovat

Youngjae bude pěkný zmetek. Snad Markovi neublíží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama