Neighbors || 30. kapitola

11. března 2018 v 12:00 | MONBEBEs |  Neighbors
Changkyun
po tom všem čekání mi stále jeho doteky přijdou povědomé skoro až tak známe, jakoby jsme ani nebyli od sebe, vezmu ho za ruku a Kihyun si vezme věci co si v rychlosti sbalil. ti dva idioti už jsou nahoře vidím na nich jak moc se drží aby se před námi neosahávali. jak moc ehm Yugyeom tiskne nohy k sobě a má přes sebe hozený polštář aby skryl svojí až moc zřejmou bouli mezi nohama. odkašlu si a pomůžu Kihyunovi s dvěma kufry oblečení.
"děkuju Mark, uvidíme se jindy" usměje se Kihyun od dveří ale ehm když se oba otočíme tak ty dva už jsou zase na sobě a my rychle vypadneme z bytu. odkašleme si. " myslel jsem že se s námi aspoň rozloučí" odkašle si Kihyun když nastupujeme do výtahu.
"vypadá to že má teď něco důležitějšího na práci" podrbu se v zátylku. než vyjdeme z domu tak si nasadím roušku a kšiltovku a vezmu Kihyuna za ruku. vypadá trochu vyděšeně když vyjdeme z domu. pořád se rozhlíží je celý napjatý. má nasazenou kapuci a pevně svírá mojí ruku. "neboj nikdo už na tebe nebude nic pokřikovat" usměju se na něj, vypadá to že ho to trochu uklidnilo. dojdeme spolu až k němu domů. nechám se jim vést i když cestu moc dobře znám. odemkne vchodové dveře a společně vyvlečeme kufry až k němu do patra. složíme věci na chodbě a oba se zujeme a jen co vejdeme do obýváku tak se Kihyun zhrozí a připlácne mi ruce na obličej aby mi zakryl oči.
"d-děje se něco?" vyjeknu.
"j-j-j-je tu hroznej bordel panebože" slyším jakoby vzlykl, s trochou násilí se mi povede sundat jeho ruce ze svých očí. rozhlédnu se kolem když se mi zrak přizpůsobí světlu a pozvednu nechápavě obočí. vypadá to tu normálně?
"kde?" pozvednu obočí zatím co se pořád snažím zahlídnout nějaký ten bordel.
"ty to nevidíš? vždyť je všude!! všude je takového prachu, na zemi na poličkách, na televizi a oh můj bože!nesedej si na TO!!!" vyjekne když se chci posadit na sedačku, dřív než dosednu tak se tedy rychle zvednu a skoro u toho spadnu.
"p-proč ne?" polknu, když vidím jeho naštvaný výraz.
"protože je tam prach! protože je to špinavý a- děláš si srandu??" vyjekne když protočím oči a sednu si. doběhne ke mě, chytne mě za ruku a vymrští mě ze sedačky ehm. odkašlu si, začne mi oprašovat zadek. "musím to tu uklidit!" vyjekne a chce se rozeběhnout pro, hádám, uklízení potřeby, zastavím ho a přitáhnu si ho k sobě.
"no tak " zasměju se a vpiji se do jeho rtů abych ho přivedl na jiné myšlenky ale cítím jak mi polibek neoplácí tak lehce pootevřu oči. tikal očima po bytě a spíš se koukal na to co všechno musí uklidit než aby se soustředil na líbaní. odtáhnu se od něj a zasměju se. "dobře tak nejdřív uklidíme" usměju se a vezmu si koště které bylo opřené o stěnu. plácne mě po ruce až vyjeknu. " c-co se děje?"
"nesahej na to, nebudeš tu uklízet jsi host!! navíc nejdřív musíš utřít prach a až pak zametat" poučí mě a doběhne do jednoho z pokojů, z minula vím že je to ložnice. cestou se ozývají nářky typu 'oh můj bože' , 'to snad ne' , 'proč je tu takový nepořádek'. povzdechnu si a přemýšlím co budu dělat.
vyběhne ven převlečený, v zástěře a gumových rukavicích, proč to má v ložnici? nasadí si roušku a vezme z malé komůrky, kterou má asi jako úklidovou místnost, kýbl a hadr. začne vše sundavat s poliček a utírat to.
"lásko dojdu k sobě si ještě vybalit, tak až skončíš s úklidem tak mi napiš" dojdu k němu, vypadá to že mě vnímá natolik aby přikývl. zasměji se a pohladím ho po rameni a ještě než zavřu dveře k němu do bytu tak se na něj zadívám a usměji se. přejdu od jeho vchodu ke svému a dojdu k sobě do bytu. byt z nějakého důvodu úplně tichý, tedy až na to když jsem prošel kolem Jooheonova pokoje kde se ozývalo 'jo panebože sundej si to triko' rychle jsem kolem jeho pokoje proběhl, nepotřebuji mít porno s komentářem. otřepu se a dojdu se vysprchovat. zatím co mi horká voda stéká po zádech tak přemýšlím nad tím jak byl Kihyun roztomilý, ale hlavně přemýšlím nad tím že mi jen stačí vyjít z bytu, sejít pár schodů a pak jen pár kroků doleva a jsem před jeho domem. něco co byla před pár měsíci samozřejmostí mi teď přijde jako zázrak.
lehnu si do postele a přemýšlím na Kihyunem, nad tím že uklízí už 5 hodin sakra! myslel jsem že si uděláme večer pro sebe ale ehm on pořád uklízí a už je jedenáct večer. položím telefon na noční stolek, zítra mám volno tak si nebudu dávat budíka. přetočím se na druhý bok a snažím se usnout když v tom se pokojem rozjasní záře displeje a zvuk upozornění na to že mi přišla nová zpráva.
From Kihyunster
tak mám hotovo a mám pro tebe překvapení, jestli chceš tak si při něj pojď
(fotka)
v životě jsem z postele nevstal rychleji než dnes, v životě jsem se tak rychle neoblékl, hlavně protože jsem si přes pyžamo přehodil jen bundu a s klíčemi a telefonem jsem vyběhl ven. skoro jsem rozrazil, jak svoje tak i kihyunovi vstupní dveře, ale mohl by se mi někdo divit? poslal mi fotku jeho nožek v podvazcích, to není něco co bych mohl jen tak ignorovat. zběsile jsem začal bušit na jeho dveře a bylo mi jedno jestli budím sousedy nebo ne.
"Kyunnie?" ozvalo se zpoza dveří. odpověděl jsem pouhým ano, které mi vyšlo s hloubky krku jako zavrčení. po cvaknutí zámku jsem dveře lehce pootevřeli. nakoukl jsem dovnitř zatím co jsem pomalu dveře otvíral. opíral se o zeď, měl na sobě jen černé tričko, přes které měl přehozený bílí saténový župan ale měl ho pak na volno že se to ani nedá považovat za náhodu, moje oči hned sjeli na jeho nohy které byli pokryté těmi svůdnými podvazky. ani jsem na nic nečekal, na žádný jiný signál. nohou jsem za sebou zabouchl dveře a rozběhl jsem se k němu. rukama jsem zajel kolem jeho boku a přirazil ho na protější stěnu.
"čím jsem si zasloužil takové překvapení?" zašeptám mu do krku a nemůžu se nabažit toho jak je povrch podvazků cítit když přejíždím po jeho stehnech. zavrní a skousne si ret.
"za to jak jsi na mě hodně počkal než uklidím" jeho ruce si najdou cestu k mým ramenům a pevně je stiskne.
"to budu hodný častěji" zasměji se a nemůžu se nabažit jeho nohou, toho pocitu silonek které mi brání v pohlazení jeho nahé pokožky, ne že by mi to vadilo. nosem se otřu o jeho krk a pokračuji jím dokud se nedostanu k jeho nosánku a vpiju se do jeho rtů. jeho vzdechy se zrychlí když ho na stěnu natlačím víc a navedu ho aby obmotal nohy kolem mého pasu. dává mi tak možnost ho hladit po spodní strane stehen. moje ruce kloužou po lemu silonek až na jeho nahou kůži těsně pod zadečkem. pevně jeho stehna stisknu a on me instinktivně obejme kolem krku když ho odtáhnu od zdi abych ho mohl odnést do ložnice.
"Kyunnie musím ti ještě něco říct" zavrní jeho záda opatrně narazí do matrace postele. natáhne ke mě ruce, než se k němu skloním tak si sundám triko a na chvíli zapomene že se na něco vůbec ptál. musím říct že mi to zvedá sebevědomí když vím že kvůli mě na chvíli oněměl.
"povídej" pobídnu ho a pohladím ho po tváři.
"v-víš já, ještě jsem nikdy neměl sex" špitne a uhne pohledem. zasměji se.
"to já moc dobře vím" cvrknu ho do nosu, " neboj se, vším tě provedu" skloním se k němu a znovu se vpiji do jeho rtů, jeho ruce automaticky zamíří do mých vlasů, začne je čechrat a lehce za ně tahat. pohladím ho znovu po těch krásných stehnech, celý se zatřese. nemůžu se nabažit toho jak se jeho třese pod každým mým dotykem. skousnu mu ret a lehce za něj zatahám aby mi otevřel svoje ústa. když mi umožní přístup tak mezi jeho plné rty vklouznu jazykem a oba námi projede elektrošok když se naše jazyky setkají. cítím jak mi povolují svaly pokaždé když se naše jazyky do sebe zapletou. ale nevydržím to dlouho, i kdybych chtěl ho líbat celou noc tak kvůli malému objemu našich plic se od něj musím odtáhnout. ale aspoň se rty přesunu na jeho krk kde ho začnu hladově líbat, kousat a vůbec se netrápím nějakými cucfleky, chci aby je měl a aby je měl všude, chci aby věděl že patří mě.
"k-kyunnie" vzdychne a zadívá se na mě když k němu zvednu pohled. "chtěl bych něco zkusit" zavrní,pozvednu obočí a nechám ho aby se lehce posadil, tím se dostal na mojí úroveň. lehce do mě drknul ale já byl tak konsternován tím pohledem že jsem se nechal povalit na záda. vlezl si na mě a vítězně se usmál. skousnu si ret a nechám ho aby si co chce. nahne se ke mě a sám se hladově vpije do mých rtů, nechám se od něj vášnivě líbat a sám pak se přesune rty na můj krk. věřím že po jeho líbání budu mít sám plný krk cucfleků. začne rty sjíždět po mém krku až na mojí hruď a usměju se když zavrní když rukama po mojí hrudi přejede. " skousnu si ret a zvednu se na loktech abych se na něj mohl dívat ale zaskočí mě až se mi z úst vydere sten když rukou přejede po mém rozkroku. zvedne ke mě nevině oči, tak nevině že se mi ani nechce věřit že má právě ústa u mého rozkroku. skousnu si ret a snažím se neudělat jen tím pohledem na něj. rozepne mi kalhoty a s mojí pomocí je stáhne i s trenkami. můj přirození se na chladném vzduchu zatřese a to zaujme Kihyuna na tolik že se k němu sehne a rty po něm přejede. syknu přes zuby a snažím se vydržet abych se neudělal hned.
"nemusíš to dělat" skousnu si ret a on se na mě zadívá přes řasy.
"já chci" skousne si ret a když jazykem přejede po celé mojí délce tak zakloním hlavu tím pocitem, tím jak mi jeho horký dech naráží na ty nejcitlivější části. to jak nezkušeně a při tom tak dobře přejíždí jazykem mě dohání k šílenství. vezme mojí špičku mezi svoje rty a začne ji hladově líbat. prohrábnu mu vlasy a lehce mu naznačím co po něm opravdu chci, že je tohle sice krásné ale není to to hlavní. skousne si ret a po pár polibcích vezme můj penis mezi svoje rty. pokračuje jak jen může. hladím ho po vlasech abych ho uklidnil. vezme zatím půlku mého přirození do úst a zbytek uchopí rukou. začne mě laskat. nejdřív začne pomalu, tak pomalu že mi příjde že mě tím mučí naschvál, ale pak se začne pohybovat rychleji a začne do úst brát moje přirození víc a víc hlouběji dokud špičkou nenarazím do hrdla. trošku zakašle ale jinak nepřestává. tahám za jeho vlasy a navádím ho aby se pohyboval rychleji. zvedne ke mě oči a musím si hodně skousnout ret abych nevyvrcholil.
"to stačí Kiki" pohladím ho po tváři a on se odtáhne.
"nelíbilo?" zamrká na mě, jak by se mi to sakra mohlo nelíbit? přetočím ho zase pod sebe.
"to víš že líbilo a moc ale chci pokračovat v něčem jiném" skousnu mu ret a pohladím ho po zadečku. z jeho nechápavého ho vytrhne překvapené zalapání po dechu když ho prsty pošimrám kolem jeho otvoru. přehodí si ruku přes oči a ukáže na noční stolek. pochopím to a natáhnu se k šuplíku abych z něj vyndal lubrikant. nanesu si tekutinu na prsty a rozetřu ji lehce aby se zahřála. dostanu se zase nad něj a vtisknu mu pusu zatím co obkroužím jeho otvor a pak opatrně zatlačím abych do něj vnikl jedním prstem. trhne sebou a skousne si ret. "šš dýchej" vtisknu mu pusu a chvíli čekám než si na to zvykne. lehce kývne a já začnu prstem pohybovat. skousne si ret a tichounce zasténá. usměji se a začnu s prstem pohybovat rychleji, když mám pocit že si dostatečně zvykl tak přidám druhý prst a začnu s nimi pohybovat rychleji a hlouběji. jeho steny se začnou stupňovat a jeho dech začíná být zběsilejší. přejedu rukou po jeho vzrušení na které jsme zatím zapomněli a celý sebou trhne. přirazím prsty hlouběji a lehce je zkroutím abych našel jeho příjemné místo, když se mi povede to místo najít tak všechny přirazí prsty na něj směřuji. začne hlasitě sténat, spíš tedy křičet ehm. pevně sevře prostěradlo, zakloní hlavu a křičí moje jméno tím nejkrásnějším způsobem. bože jak moc se mi líbí slýchat moje jméno takhle.
když mám pocit že jsem ho připravit dostatečně tak z něj prsty vysunu a na svoje vzrušení nanesu lubrikant aby to bylo pro nás oba lehči.
"připraven?" skousnu si ret. přikývne a nedočkavě sebou zamrská. pohladím ho po stehnech a chytím jeho nohy pod koleny abych si je dal na ramena. skousne si ret a sleduje každý můj pohyb. navedu svoje vzrušení do jeho otvoru a opatrně zatlačím. lehce sykne bolestí a pevně sevře prostěradlo. opatrně pokračuji dokud v něm nejsem celý a čekám než si na to zvykne. lehce sebou hnu když cítím jak se uvolňuje, znovu tak narazím na jeho prostatu která ho přinutí křičet moje jméno. natočím hlavu k jeho nohám a začnu je přes silonky líbat a musím říct že se mi to líbí víc než bych čekal. pokojem se rozléhají naše steny, to jak naše těla naráží o sebe. vzduch kolem nás je čím dál tím těžší a s každým přírazem je teplejší, začínám se potit a můj dech se zrychluje při každém pohybu.


Kihyun
Pokaždé, když si myslím, že už to nemůže být příjemnější, že už neexistuje dotek, pohyb, kterým by mě Kyunnie mohl vystřelit do většího nebe, tak mi ukáže, že se pletu. S dalším a dalším přírazem se trefuje do toho místa, místa, které mě vystřeluje ke hvězdám a já už víc nemůžu držet svůj slastný křik, abych nekřičel jeho jméno.
Tolikrát jsem snil o tom, jaké to bude, až spolu budeme mít první sex, ale tohle…tomuto se nerovnala ani jediná z těch představ, ať už ty představy byly sebezvrhlejší.
Zakloním hlavu a zařvu ještě slastněji, jeho ruce mě pohladí po bocích a pevně je vzrušením sevře. Lehce můj zadeček nadzvedne, aby do mě měl lepší přístup a tím mě donutí cítít, jak se mým tělem rozlévá ještě mnohem větší a větší slast.
Natáhnu ruce a tak tak dosáhnu na jeho boky a pevně do nich zatnu svoje nehty. Lehce bolestně sykne, ale jeho vzrušený výraz se nezmění, spíš…vypadá ještě vzrušeněji, než dřív. Svoje pohyby začne zpomalovat. Tak moc, že cítím, jak mě tím pomalým pohybem mučí. Dostane se do mě co nejhlouběji a ještě se prudce hne, prohnu se v zádech a z mých úst uteče několik stenů.
"Kyunnie, n-nh." Zavzdychám. Skoro celý se ze mě vysune, palci mě pohladí po bocích a pevně je sevře a na jeden příraz se do mě dostane. Zařvu tak, že mě snad musí slyšet celé město, ale moje zařvání bylo plné slasti a vzrušení. Chvílemi mám pocit, že tolik té slasti nevydržím, že se rozpustím pod náporem jeho nádherných a vzrušujících doteků.
Začne tyto pohyby opakovat, po několika opakováních mám pocit, že už to opravdu nevydržím a pevně si skousnu ret. Moje vzrušení tolik volá po doteku, cítím svůj vrchol a cítím tu šílenou touhu k němu dojít.
Kyunnie jako by to věděl, tak pevně uchopí můj penis a začne s ním třít, jeho steny jsou čím dál tím častější stejně jako ty moje, hádám, že je to pro něj obtížné, třít s mým vzrušením ve stejném rytmu, v jakém přiráží. Naše steny se začnou překrývat, jak oba začneme cítit svůj vrchol, jak moc jsem se snažil ještě vydržet, ale nejde to. S několika dalšími vzdechy a steny se celí napnu, zavřu oči a ke svému vrcholu dojdu. Ztěžka několikrát vydechnu, srdce mi buší šílenou rychlostí a cítím, jak jsem chvíli úplně mimo, když se snažím ten vrchol vydýchat.
"K-Kihyunnie." Zasténá mi Kyunnie do ucha, chce se ze mě vysunout, ani nevím, kde se to ve mně vezme, ale rychle sjedu rukama na jeho zadek a zatlačím na něj, abych mu dal najevo, aby se ze mě nevysunul. Nestačí ani zareagovat, do ucha mi ještě několikrát zasténá a já moc dobře poznám, že přišel jeho vrchol, když cítím, jak se jeho spermatem zaplňuje moje nitro. Ještě několikrát vzdychnu, udělá ještě několik přírazů. Opře se rukama unaveně u mojí hlavy a tolik se snaží z posledních sil, aby mě nezalehl. Podaří se mu popadnout dech a opatrně se ze mě vysune, bolestně trošku vypísknu. Dá mi pusu a svalí se vedle mě, natáhne ruce, aby si mě přitáhl do své náruče, ale zakroutím hlavou a usměju se.
"Musím do sprchy." Podaří se mi nějakým způsobem vstát, chůze mě bolí, tohle je možná taková…malá daň za ten příval rozkoše a toho nádherného pocitu z předtím. Ale tahle daň za to stojí.
Rychle si vlezu do sprchy, opřu se čelem o kachličky ve sprše, zatímco na mě teče horká voda. Nic lepšího jsem nikdy nezažil. Nic lepšího neexistuje. A obávám se, že…tímhle, tím, že mi to Kyunnie ukázal, si špatně naběhl, protože si absolutně neumím představit, že bychom teď měli dělat něco jiného. Chci to dělat pořád. Už jenom tou myšlenkou nad tím, jaký to bylo, jak u toho byl sexy, cítím, jak začínám být znova nadrženej a pevně si skousnu ret. Um, asi bych, ehm, měl bych se držet na uzdě. Nemůžu být jak nějaká nynfomanka nebo co, co když se lekne a radši uteče?
Jak se moje myšlenky dostali až sem někam…?
Místo debilních myšlenek na to, že jsem zase nadrženej a na to, že nechci odrovnat Kyunnieho rozkrok, se vrátím k tomu, co jsem původně šel do sprchy dělat. Ne, Kihyun, nešel ses sem UDĚLAT, ale šel si sem něco dělat a to to, že se osprchuješ. Rychle se opláchnu a rovnou i usuším. Ještě si rozčešu vlasy, abych vypadal hezky a pomaloučku se vrátím zpátky do ložnice.
Skousnu si ve dveřích ret, Kyunnie objímal moji peřinu a spokojeně oddychoval. Začnu rovnat polštáře v posteli, ještě setřu prach na nočních stolkách a taky ještě vydrhnu žaluzie a nakonec umyju okno v ložnici. Jo, teď bych mohl jít spokojeně spát.

Lehnu si k němu, jeho paže mě obejmou hned, co si k němu vlezu. Usměju se a zavřu oči, netrvá to ani chviličku a já spokojeně usnu s člověkem, kterého miluju. S člověkem, který pro mě znamená všechno na světě. Nikdy nepřestanu být vděčný osudu za to, že jsme se setkali…že můžu být jeho a on můj. Že jsme to všechno přečkali, protože on je vším, co potřebuji. Moje droga, můj vzduch…moje všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 11. března 2018 v 18:54 | Reagovat

To bylo tak krásné. Mam z obou velkou radost. Jen Kihyun by to nemusel přehánět s tím úklidem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama