The Boss 2 || 4. kapitola

29. srpna 2018 v 10:00 | MONBEBEs |  The Boss 2
The Boss 2 vychází každou středu. Trailer k povídce ZDE.


Yanjun
Chvíli jsem byl zamyšlený, ale najednou si všimnu, jak tóny hudby začnou, ale Zhangjing nezpívá. Zadívám se na něj a vidím, jak je celý roztřeštěný a vidím, jak se v jeho očích lesknou slzy. Když můj pohled sjede na jeho ruce, tak vidím, jak se celý třese. Hned vezmu svůj mikrofon, co jsem položil na stůl a doběhnu za ním na jeviště. Roztřeštěně ke mně zvedne hlavu a já se usměju.
"To bude dobrý, mh?" šeptnu k němu a jen lehce ho pohladím po ruce a pak zvednu mikrofon ke svým ústům. "Omlouváme se za komplikace, nejspíš nám odešel mikrofon," usměju se a vytáhnu ten špatný mikrofon a dám do stojánku ten svůj, který funguje. "řeknu jim, ať to pustí od znovu." Mrknu na Zhangjinga, trošku se pousmál a prostřel si oči, ale přikývnul. Vletím dozadu a seřvu je, ať pustí hudbu od začátku, sice se leknou, ale hned začnou kývat hlavami a hudbu stopnou a jakmile si sednu, tak mu hudbu pustí znovu. Myslím, že originální písnička je od Yoga Lin - let the world be destroyed. Sednu si do své židle a stačí jen pár tónů, které Zhangjing zazpívá a já jsem úplně ztracený. Emoce, které cítím v jeho hlase se mnou celým třesou a prostupují mým tělem. Jako bych cítil každou emoci, která má být v písničce ztvárněna. Koukám na něj a nemůžu oči přesunout jinam, to, jak se tváří, když zpívá, to, jak šťastně se usměje po každém tónu. Pokud jsem mu nepropadl už předtím, tak teď jsem mu propadl určitě. Jakmile hudba přejde do bodu zlomu, do melodií, které se kryjí s krásou jeho hlasu, cítím jako by se při těch tónech mělo něco stát a já sebou škubnu, jak moc bych ho chtěl obejmout ve chvíli, kdy se šťastně usmívá po svém dozpívání. Jakmile hudba skončí, tak jsem mezi prvními, kteří začnou zběsile tleskat a nemůžu se zbavit toho bláhového úsměvu ve své tváři.
"Je dobrej." Tleská vedle mě Fen a já přikývnu. Chvíli následuje volná zábava, hrají melodie a pár lidí jde i tancovat. Zarazím se, když vidím, že i sem si Zhengting vzal sukni, ale odkašlu si, no, je to asi jeho věc, v čem chodí oblékaný. První na ploužák jsou na parketu Ziyang s Lin Chaem, ale ti jsou profláklý celou firmou už dlouho. Vlastně, když se na ně tak dívám, jak tancují u sebe blízko, jak mu Ziyang něco šeptá do ouška, jak se tomu Lin Chao nadšeně směje a hihňá se. Očima najdu Zhangjinga, který se baví s Wenjunem, kousek od nich vidím, jak Huba propaluje Zhangjinga pohledem, je tak průhledný. Opravdu jeho city vidí všichni, kromě Wenjuna. Chci se poradit s Fenem, ale všimnu si, jak zasněně kouká na Xikana.
"Tak ho pozvi k tanci." Dloubnu do něj a zasměju se. "Je ti 26, vzmuž se." Zachlámu se a následuje jeden z mých jedovatých chladných vtipů, nad kterým Fen protočí oči.
"Ne, to…by bylo divný." Zakroutí hlavou a já si povzdechnu, bože, od toho večírky přece jsou, ne? Chvíli do něj ještě klavíruje, ale nenechá se nakopat, tak si sám povzdechnu. Sice se mi to mluví, ale sám se necítím na to, abych překročil tu vzdálenost mezi mnou a Zhangjingem a pozval ho k tanci. Ale nenápadně, jako bych se točil kolem stolů s jídlem se k němu začnu přibližovat, ačkoliv když jsem skoro u něj, tak zakleju, když náš moderátor Bufan ohlásí, že se bude vyhlašovat osoba, která se mnou pojede na módní přehlídku na Maledivy.
Dojdu za ním na pódium a vezmu si mikrofon, zatímco Bufan drží krabici, kde jsou jména zaměstnanců.
"Protože jste chtěli jet všichni na Maledivy, tak jsme se rozhodli, že losování bude touto formou," ukážu na krabici a Bufan ji pak zvedne nad hlavu. "jsou tam jména všech zaměstnanců, takže jedno z nich vytáhnu a ten se mnou pojede." Oznámím a pak nějakou dobu hrabu v krabici, slyším pár zanaříkání, že to hrozně protahuju a já pak vytáhnu jeden z lístečků. "Na, přečti to." Vrazím Bufanovi lísteček, ten ho otevře a pak na mě pozvedne obočí.
"A výlet s naším Šéfem vyhrává," zahlásí Bufan tajemně. "Zhou Zhangjing, jooo!" nadšeně vyjekne a já vidím Zhangjingův výraz, protože stojí jako opařený. Usměju se na něj a zamávám, ale odpovědí mi je jako vždy jeho vztyčený prostředníček, všimnu si Wenjuna, jak se mu silou snaží stáhnout ruku s prostředníčkem dolů, ale nedaří se mu to. Huba se tváří ještě víc vražedně, když Wenjun drží Zhangjinga skoro za ruku a ticho v sále pak přeruší Zerenův vtipný smích. Mmm, tak to mi hezky vyšlo…celý víkend se Zhangjingem…na Maledivách. Mmm.

***

Ten večer toho večírku jsem šťastný seděl doma, akorát jsem klel, že to jsou celé dva měsíce do našeho odletu, ale už je to dneska. Uteklo to jako voda, kolikrát mi Zhangjing vyhrožoval, že si zlomí nohu nebo že raději skočí z mostu, než aby někam jel, ale…opak byl pravdou, naštěstí. Teď přešlapuju před letištěm a čekám na něj, než přijede. Máma mě poučil, že mám být slušnej a hodnej. No, pak dodal, že sex na pláži je hodně romantickej, takže bych to měl zkusit. No, …Zhangjing se se mnou zdráhá i mluvit natož tak aby mezi námi něco proběhlo. O tom dost…pochybuju, asi.
Jakmile přijedeme, tak se necháme odbavit, necháme se zkontrolovat a pak jde všechno rychle, jsme najednou v letadle a já se nemůžu nabažit toho, že jsme jen spolu a že tentokrát mi Zhangjing nemá kam utéct. Chci si s ním v letadle povídat, ale nasadí si sluchátka, když mu jedno sundám, tak mi dá po ruce takovou ránu, že mám chvíli pocit, že mi ji zlomil, a tak ho nechám být a v letadle na chvíli usnu, než do mě kopne, že už budeme přistávat. A je tu…nádherně, možná víc než nádherně. Oba se nadšeně rozhlížíme, máme hotel hned u moře a moře vypadá nádherně. Pokoj máme sponzorovaný, říkal jsem jim, že budu mít s sebou kolegu, ale…nepředpokládal jsem, že nám dají manželské apartmá na vrcholku hotelu, s jednou manželskou postelí a nemožností přistýlky. Navíc tam nebyl ani gauč a všechny ostatní pokoje, a i hotely měli plno. Vím to, protože mě Zhangjing nutil všechno obvolávat s tím, že se mnou on rozhodně pokoj sdílet nebude. Ale museli jsme. Dojdu se mrknout na terasu, kde máme menší, ale soukromí bazén a dívám se na Zhangjinga, jak si všechno užívá. No, všechno ostatní kromě mé přítomnosti.
Bohužel máme jen chvíli, takže jakmile se ubytujeme, tak se musíme obléknout a vydat se na módní přehlídku. Díky časovému posunu a tomu všemu je to všechno narychlo, takže nemám ani čas, abych ho zahrnoval svými úžasnými vtipy a on nemá čas mě mlátit a odhánět.
"Ah, Lim Yanjun, rád Vás poznávám." Potřese si se mnou hlavní pořadatel Kyou rukou a pak se usměje na Zhangjinga.
"To je můj kolega a doprovod - Zhou Zhangjing." Usměju se na Kyou a pak pohladím Zhangjinga po zádech, ten se usměje, ale na mě pak zavrčí a dá mi nenápadně loktem ránu do žeber až se skoro skácím na zem. "Je v tom dost alkoholu, Zhangjing." Upozorním ho, když vidím, jak do sebe lije už třetí Cuba Libre.
"Dej mi pokoj." Probodne mě pohledem a výsměšně se usměje, ale povzdechnu si a společně pak sledujeme přehlídku a celý večerní program, já si chci dát nejdřív jen pár drinků, ale jakmile začnu být opilý tak si prohrábnu vlasy, pak pohledem sjedu na Zhangjinga, a tak tak ho chytím, když ho pod náporem alkoholu přestali poslouchat nohy. Naštěstí už je vcelku pozdě večer, takže se omluvím, že půjdeme na pokoj. Nejdřív Zhangjinga jen tak podpírám, ale pak vím, že to nikam nevede, protože neustále chce skákat do keřů a podobně, takže se zastavím v kroku a vezmu ho do náruče.
"Co si myslíš, že děláš, Lim Yanjun." Zažvatlá opilým hlasem, možná měl znít vážně, ale tak rozhodně nezněl. "Ňap." Píchne mě prstem do ďolíčku a pak se začne hlasitě na celé město hihňat.
"Jsi opilý, Zhangjing." Šeptnu na něj, když ho vedu suterénem hotelu k výtahu.
"A ty jsi děsnej mrzout, Yanjun." Zažvatlá moje jméno a dá mi pěstí do hrudi, že ho skoro pustím na zem.
"Tak vydrž, zamknu a pomůžu ti do postele." Pustím ho na nohy na zem a začnu zamykat dveře, povzdechnu si, když s hihňáním někam uteče a slyším, jak otevřel dveře od terasy. "Co to děláš." Vyjeknu a mám strach, aby nepřepadl přes balkón.
"Mmmm, chci se koupat." Oznámí mi už skoro nahý a oblečení odhazuje všude kolem sebe, zakryju si oči a než stihnu zareagovat, tak skočí do vody. "Půjdeš taky?" připlave ke kraji a zamrká na mě, bože, zdá se mi to nebo se snaží být svůdný?
"Nejdřív tě vytáhnu, ty se půjdeš vysušit a pak půjdeš spát, plavat budeš zítra, ano?" usměju se na něj a natáhnu k němu ruku, abych ho vytáhl z bazénu, ale stane se pravý opak, když za moji ruku s hihňáním zatáhne a já spadnu do bazénu. Vynořím se a prohrábnu si mokré vlasy. "Dobře, takže se vykoupeme." Zasměju se a dávám si mokré prameny vlasů dozadu, aby mi nepadali do obličeje. Musím si ale skousnout ret, když vidím, jak se rukama opřel o okraj bazénu a teď už jsem si jistý, že jeho pohled je svůdný. "Mmm, to se ti tak líbím, že ze mě nemůžeš spustit svoje oči?" pomalu k němu připlavu a zašeptám to.
"Nikdo jinej tu není." Zašeptá se smíchem na oplátku, než se naděju, tak dá ruce kolem mého krku a prudce mě k sobě přitáhne. Cítím jeho zběsilý dech, jak naráží do mého krku a musím zavrnět, jak mě zalije příval vzrušení.
"Jsi opilý." Snažím se ho navést, aby hodil zpátečku, dokud se ještě dokážu držet, ačkoliv moje slova se vůbec neshodovala s mými činy, protože jsem ho při těch slovech pohladil po bocích a pevně jsem je sevřel. Z jeho úst se vydralo tiché vzdychnutí a já věděl, že už se nedokážu držet.
"Co bys řekl tomu, kdybys mě tady, v bazéně, ojel, Yanjun, mh?" zašeptá mi do ucha tak nadrženě, a tak vzrušeně, že pokud ještě předtím nějaká cesta zpátky byla, tak teď už rozhodně není. Vrhnu se dravě líbáním na jeho krk, zatímco moje uši zaplavují jeho zběsilé steny a vzdechny. Střídavě přejíždím rukama po jeho bocích na jeho nahá stehna a zase nazpátek, nevím, kde ho chci hladit jako první, chci si zapamatovat každý kousek jeho dokonalého těla. "Ah, dej to všechno pryč." Zamručí nespokojen tím, že já jsem stále v mokrém oblečení, oddálím se od něj a netrvá to dlouho, než se zbavím všeho oblečení a připlavu k němu nahý. Nenechá mě se ani nadechnout, než mě nohama obejme kolem pasu a rukama mě obejme kolem krku, aby byl výš, než jsem já. Chvíli jsem ho líbal dravě na krku, chvíli na čelisti, chvíli jsem svými nenasytnými polibky zahrnoval jeho nádherný krček, čím víc vrněl a sténal, tím míň jsem dokázal tu vášeň kočírovat a nedokázal jsem se držet zpátky. Ne, když zastavil všechny moje pohyby, když se steny křičel, jak moc mě chce, ne když mě donutil připlavat k bazénovým schodkům, co byly ještě pod vodou, sedl jsem si na schod a nechal se se steny unášet tou slastí, když na mě začal dosedat. Pevně jsem svíral jeho boky, naše steny se rozléhali tichou nocí, bylo nám to jedno. Přirážel jsem nenasytně a vzrušeně proti němu, chvíli jsem ho nechal, aby na mě tvrdě dosedal sám, snažil jsem se v hlavě zahnat ty myšlenky na to, jak dokonale do sebe naše těla zapadají, jak dokonale jsme se se synchronizovali během chvíle.
"Ah, Yanjun, můj bože, ahh." Začne slastně a hlasitě sténat, nemusel to ani říct a věděl jsem, že přichází jeho vrchol. Jednou rukou držím jeho zadeček, abych ho držel mírně ve vzduchu a abych proti němu mohl přirážet, druhou rukou sjedu mezi jeho nohy a začnu třít s jeho p. Netrvá to dlouho a s hlasitým stenem, který by ostatní normálně označili jako křik, dojde ke svému vrcholu. A i můj vrchol je až moc blízko, nestihnu se z něj ani vysunout, nedá mi možnost, protože jakmile začnu sténat častěji, tak si skousne ret, a ještě na mě unaveně dosedá, než se taky udělám. Vrní a hlavu si opře o moje rameno, nadzvednu ho, abych se z něj vysunul a než se s ním stačím zvednout z bazénu, tak slyším, jak spokojeně oddechuje. Usnul během vteřiny. Zabalím ho do župánku a položím ho do postele, přikryju ho lehoučkou peřinou, která tu na pokoji je a pak si vezmu alespoň trenky, vysuším si vlasy a lehnu si taky do postele. A usnu dřív, než dokážu přemýšlet nad tím, jaké to všechno bude mít následky.

***


Zhangjing
Začnu se ráno pomalu probouzet a slastně několikrát zavrním, než se přetočím na bok a otevřu oči. Hned na to je vytřeštím, když vidím jeho obličej tak blízko mému. Rychle se od něj odtáhnu a vyjeknu tak abych to slyšel hlavně já ale i tak sebou trhne a s mlaskáním se trochu zamele ale naštěstí zůstane spát. Polknu a pomalu vstanu z postele. Hned vytřeštím oči a chytím si župan a pořádně ho zavážu, když si uvědomím, že jsem tam ležel skoro nahý. Rudý doběhnu do koupelny a hlasitě si povzdechnu. To nic dýchej, jen jsi se opil, to že tě svléknul nic neznamená mh! Přikývnu a snažím se uklidnit, ale když periferně zahlédnu svůj obraz v zrcadle tak si musím zakrýt pusu abych nekřičel, když vidím svůj krk…oh, kdyby jen krk, když odhrnu župan a celé moje tělo je pokryto cucflekty tak zalapám po dechu a prohrábnu si vlasy. Oh můj bože…oh …. Vydechnu a pak si sednu na vanu a do mysli se mi začnou dostávat kusy mé zapomenuté paměti, najednou vidím, jak oh bože já ho svedl…já chtěl abychom měli sex…. Ne nechtěl jsem ho jen jsem byl opilý nadržený a nikdo jiný tady nebyl tak…oh bože nedokážu to ospravedlnit ani před sebou! Ale určitě se to dá nějak vysvětlil…nějak. Hlasitě si povzdechnu a nadskočím, když se ozve klepání na dveře.
"Zhangie jsi tam?" ozve se rozespale. Zhangie? Co to má kurva být? Zhluboka se nadechnu.
"jo hnedka" nesnáším se za to, jak se mi roztřepal hlas, otevřel jsem dveře a vytřeštil oči. Byl opřený o dveře, vlasy měl rozházené a hlavu sklopenou do chvíle, než jsem otevřel dveře dokořán, pak hlavu zvedl a sexy se na mě zadíval. Mrknul na mě a zářivě se usmál a já se nenávidím za to, jak moc se mi zasekl dech v krku. Jak jsem cítil, jak mi rudnou tváře a najednou, nevím, proč mi to přijde do mysli, ale chci to znovu. Oh bože.
"jak jsi se vyspal?" dojde ke mně a jednou rukou ladně obejme můj pas a přitáhne si mě k sobě. zalapám po dechu. Všechny moje protesty jsou umlčený, když se nosme otře o můj krk. No…jsem na dovolené tak, snad nevadí, když se trochu uvolním. Pevně chytím jeho tričko a zavrním do jeho ouška.
"bylo to jen…takové povyražení nic víc!" vyjeknu, když nasedáme do letadla, směje se, ale přikyvuje a já mám pocit, že mě moc neposlouchá. "byla to hlavně chyba!" vyjeknu, když si sedáme vedle sebe.
"chyba kterou jsme dělali několikrát denně? "zašeptá a já si odkašlu.
"pomlč, než tě z toho letadla vyhodím" zavrčím. "měl jsem ještě zbytek alkoholu v krvi!" vyjeknu a uhnu pohledem.
"a i večer jsi měl další zbytkáč?" zasměje se a pohladí mě rukou po stehně, zrudnu a přes ruku ho plácnu.
"víc co se říká co se stane na Maledivách, na Maledivách taky zůstane!" vyjeknu.
"neříká se to o Vegas?" pozvedne obočí a skousne si ret.
"drž hubu" vyprsknu a nasadím si sluchátka. "mezi námi se nic nemění jasný jen abys si nemyslel" zavrčím a pak ho celou cestu letadlem ignoruju. Pořád se snaží získat moji pozornost, ale já ho ignoruji, docela úspěšně, někdy ho musím uklidnit loktem do žeber.
"hodím tě dom- "chce říct, ale to už na mě před letiště přijede Wenjun.
"ahoj Jingie a…ehm dobrý den Yanjun" odkašle si a usměje se na mě. Zpražím Yanjuna pohledem a vypláznu na něj jazyk.
"ahoj Wenjunnie" dojdu k němu a hodím si tašku do kufru. "ukážu na Yanjuna prostředníček a pak nasednu do auta a my se rozjedeme domů. Cestou se mě Wenjun ptá, jaké to bylo, zda jsem si to užil a já pořád mám v hlavě ten sexy…no těch více sexů ale to je jedno už se to nebude nikdy opakovat. Můžu použít Zhengtingovi slova a vyškrtnu si ho ze seznamu. Povzdechnu si a s mírnou migrénou zalezu k době do pokoje a hlasitě zakřičím, když dopadnu na postel.
Neříkám, že není hezký, neříkám že se mi nelíbí, ale je to můj šéf a idiot, nechci s ním nic mít, protože se chová jako kretén.
Na druhý den se vůbec netěším do práce ale zase pořád lepší než se se svými pocity užírat doma. Wenjun mě doveze do práce a zrovna se potkáme na parkovišti, když ten idiot přijede autem a vystoupí tak mi zrovna také vystupujeme. sjede pohledem mě a pak Wenjuna, odfrkne si a…odejde? Nechápavě se na něj zadívám ale zakroutím hlavou a jdeme k výtahu.
"hele to stíháme" chytí Wenjun dveře od výtahu, aby se nezavřeli a popožene mě dovnitř. Zavrčím, když vidím, že v tom výtahu je Yanjun, který se taky netváří dvakrát nadšeně. Odfrknu si a stoupnu si k němu zády.
"co budeme doma vařit?" protáhnu se a Wenjun se zasměje a prstem mě dloubne do břicha.
"měl bys dávat pozor na svoji váhu" zasměje se a já ho plácnu po ruce. "no doma toho moc není, jak jsi byl pryč, tak jsem pro sebe nevařil, takže musíme jet nakoupit" zívne a promne si oči.
"tak já ti napíšu, jestli stíhám abychom jeli domů spolu nebo dorazím k večeru." Kývnu na něj a pak vytřeštím oči, když Wenjun vystoupí z výtahu. Otočí se na mě a když vidí mojí tichou prosbu a otázku tak se usměje a odkašle si.
"potřebuju dojít na kontrolu fotek" usměje se a mávne na mě omluvně a pak odejde. Natáhnu ruku, ale zapláču, když se dveře od výtahu zavřou.
"bydlíte spolu?" ozve se po chvíli kdy spolu jedeme v tichu a já už doufal že bude ticho celou dobu.
"jo už tři roky" pokrčím rameny a slyším, jak zalapal po dechu.
"to by asi nebyl rád, kdybych mu řekl, že jsme spolu spali?" cítím jeho dech na svém krku.
"je mu by to bylo asi jednooo!" vypísknu, trhnu sebou a naštěstí po cinknutí vyběhnu z výtahu.
Nechápu, o co mu jde. Rozeběhnu se do své kanceláře a udýchaně za sebou zavřu, zatáhnu závěsy a opřu se čelem o dveře. Bože zabijte m někdo. Když utiším svůj dech tak se pomalými kroky vydám si do kuchyňky udělat kafe.
"no a co ten sex?" ozve se a já celý nadskočím.
"jaký sex? Já s Yanjunem žádný sex neměl!!" vyjeknu a odskočím a setkám se s nechápavýma očima Chaozeho a Zhengtinga, který se pomalu mní na moc chápavý, moc děsivý úsměv.
"takže s Yanjunem co?" chytí mě Zhengting abych neutekl a já zapláču.
"co tu vůbec děláš! Tohle není tvoje odděleníí" chtěl jsem znít naštvaně ale spíš jsem to vzlykal ehm.
"nenene z toho se nevykroutíš." Zasměje se a pak dojdou do kuchyňky i naše ženské kolegyně které se zahihňají, když vidí, že má Zhengting na sobě sukni, opět.
"chci mít nohy jako ty Zhengting" zahihňá se jedna.
"díky, ale teď zpátky k tématu" podívá se na mě a já zaprosím, aby to nechal být.
"jaký byl sex s Yanjunem?" pronese a já se plácnu do čela, když slyším zalapání po dechu.
"co? Fakt? Oh bože jaký je! Vsadím se, že je v posteli nejlepší" vypískne jedna, "já si myslím že to je takový typický dominantní typ, ten by se mnou mohl dělat co by chtěl" zavrní druhá a další tři se začnou rozplývat s tím, jak by s ním chtěli mít sex a jak by ho chtějí svést. Nevím proč se celý naježím.

"to bych nedělal, je v sexu hrozný, kdybych u toho nemyslel na porno tak se ani neudělám, za to on s tím neměl problém, udělal se za jeden sex třikrát bez toho, aniž bych já byl jednou, bylo to hrozný, bolelo to a" odkašlu si má to takhle velkého" ukážu svůj ukazováček a ony zalapají po dechu a se smíchem si začneme dělat že srandu z Yanjunovo zdatnosti v sexu. Nasadím vítězný pohled a rozejdu se zpět do kanceláře a nemůžu z tváře ten smích setřást, protože za mnou občas někdo přijde a je jako, je to pravda? A já moc rád zakývám hlavou a ublíženě svraští obočí. Hahahahahahha!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 29. srpna 2018 v 19:40 | Reagovat

No...myslim si, že tohle Yanjun jen tak nenechá bez odezvy. Bylo by moc hezké, kdyby se taky Zhangjingovi pomstil. Ale takhle hnusně, jak o něm povídá Zhangjing. Chtělo by to vymyslet jinačí bombu, na kterou by Zhangjing jen tak nezapomněl. Aby to nebylo vůbec urážlivé...
A nakonec...byl to Zhangjing, kdo Yanjuna svedl jako první...
Moc se těšim a netrpělivě čekam na další díl. Děkuju :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama