Škoda mluvit

19. září 2018 v 10:39 | MONBEBEs - Ross |  Jen tak do větru
Naše nadýchané obláčky,

máme zase trošku skluz (trošku, no, eh). Ale je na to spoustu důvodů (čti výmluv) - jako třeba nové písničky Yanjuna, Zhangjing v Rap of China, Xukunovi nový songy, Ziyiho nové songy, všech nové songy, obrázky, videa... + práce, péče o domácnost (bohužel, eh, už nám není 12 a už po nás neuklízí maminka - mami, proč!) takže toho máme se začátkem nového školního roku (obzvlášť Miko - pracující ve školství, studující, kekeke), takže nám musíte dát chvilku na aklimatizaci.

Trošku jsem pozměnila vycházení Destroyera a to tak, že co kapitola, to jeden dialog - jednak nebudeme mít takové skluzy, protože se to roztáhne na víc kapitol a jednak to bude napínavější. Pondělí a pátek jako vycházející dny zůstávají.

Evil Boss 2 buďto ukončíme a momentálně ji necháme jako ZhangJun povídku, možná budeme pokračovat někdy v budoucnu - měli jsme tam navymýšleno asi dalších 5 párů. Takže uvidíme, to bude ve hvězdách.

Každopádně už přemýšlíme o náhradě za EB2, ale uvidíme, jak to všechno dopadne - necháme tomu volný průběh.

Dala bych vám na konec nějakou nádhernou fotku mého miláčka Xukuna...nebo Yanjuna...nebo Zhangjinga...nebo...všech, ale...když v práci nepracuju, alespoň bych to měla předstírat a tvářit se seriozně a vážně. Ano.

Pá, sluníčka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 19. září 2018 v 19:50 | Reagovat

Úplně vás chápu. Každý potřebuje odpočinek. Přeci jen jsme o něco starší a i pomalejší, co si budeme povídat, že? Takže všechno v klidu. Ráda si na vše počkam...
Na další díly povídky Destroyer se moc těšim. Je mi jedno, jak budou vycházet, protože jsem šťastná, že vůbec vycházet budou.
A na další páry v Evil Boss jsem zvědavá.
Tak třeba ty fotky zkus dát jindy, když to teď kvůli práci nevyšlo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama